Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Odpovědět
Uživatelský avatar
p3p1k
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 388
Registrován: 03 zář 2007
Bydliště: praha

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od p3p1k »

znám lidi co u něho pracovali a nadávali na něho, ale moje zkušenost je pouze a pouze kladná. Sice je to z pohledu zákazníka ale i tak. Párkrát se mi stalo že jsem musel něco vyměnit a všechno bez problému (otevřeli jsem asi 5 balíčků s lanky na ručku, a je jasné že to byl zrovna ten poslední balíček :D ). Když něco nevím vždycky poradí a občas navrhne i mnohem lepší variantu, a když sem si jel 23.prosince pro naké věci , tak jsme se modlil ať mám vše co sem chtěl ale nemusel jsem, Jaško mi řekl že stačí zavolat, sedne do auta a přijede klidně i 24, 25 a 26 prý žádný problém.Takhle ochotného prodavače jsme dlouho neviděl. A když se to tak vezme, tak ty ceny nejsou zlí.
A teď rozšiřují prodejnu (teda koupili dílnu vedle servisu co byli truhláři a z toho to dělají).
nejkrásnější pohled na svět je z VW sedačky ;)
1775ccm, 2xweber 40idf, engle 110 .... zajíždí se :- )

Uživatelský avatar
dav.hruska
Příspěvky: 125
Registrován: 27 říj 2011
Bydliště: Liberec

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od dav.hruska »

co ceny servisu?

máte zkušenost????? ,s nákupem dílů a příslušenství jsem spokojen, chtěl bych ale očekovat a seřídit brzdy, s tím, že už teď vím, že teče PZ prasátko...
David LBC Brouk 69

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Skid »

dav.hruska píše:co ceny servisu?

máte zkušenost????? ,s nákupem dílů a příslušenství jsem spokojen, chtěl bych ale očekovat a seřídit brzdy, s tím, že už teď vím, že teče PZ prasátko...
To ti udela kazdej druhej starej mechos, kterej se ucil na skodovkach. A nemusis zrovna vozit auto do specialky.
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Laco »

Zdravím, dlouho nikdo nereferoval o obchodu. Pan Jaško se přesunul přes dvůr, do nového, asi tak 5 x většího prostoru. Má to tam krásně přehledné, prostorné ale i útulné jako nahoře.

Kadopádně pro mě jasně nejlepší volba nových nákupu náhradních dílů v ČR !

p.s.Jo a všiměte si dominanty prostoru - akvária. Jelikož mám něco společného se stěhováním, tak jsem byl požádán a ve 4 jsme mu ho přenesli. Čekal jsem to horší :lol:

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Želvák Bob »

... hmmm ...
Útulnější mi to přišlo nahoře - hlavně kvůli různým pitominkám jako třeba polepenýmu stropu obrázkama s VW tématikou, ale co už.
Hlavně, že to funguje a vejde se.
Nakupuju i jen očumuju tam rád.
Ad dotaz na ceny mechanické práce - byl jsem 2x a pokaždé spokojen jak s cenou, tak s prací (i s rychlostí, komunikací a domluvou) ...
A to jsem jako brňák zvyklý na relativně jiné sazby než jsou v Praze - o to víc jsem byl mile překvapen.

Ales_BUS
Příspěvky: 93
Registrován: 28 dub 2009

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Ales_BUS »

Také jsem tam teď kupoval nějaké věci a dobrý. Ceny slušné. Docela dost věcí skladem a vše je vidět online na shopu, takže pokud je na internetu skladem, můžete pro to hned vyrazit. Nebyl ani problém vyměnit nepoužitý díl za jiný.

lope
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1278
Registrován: 08 zář 2009

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od lope »

Želvák Bob píše: Ad dotaz na ceny mechanické práce - byl jsem 2x a pokaždé spokojen jak s cenou, tak s prací (i s rychlostí, komunikací a domluvou) ...
A to jsem jako brňák zvyklý na relativně jiné sazby než jsou v Praze - o to víc jsem byl mile překvapen.
Kuří je vesnice. A řečeno trochu cimrmanovsky, co je to za závadu, když to tam dojede z Prahy? :D

Byl by to pro mě dodavatel č.1, hodně má skladem, ceny dobrý ...ale ten e-shop je trochu nezvládnutý. Vždycky nad první stránkou dumám, jak se dostat na díly brouka. Adaptér oleje ani paliva to není..., porsche také ne. Vezmu to odzadu, ponorka určitě ne, buggy asi také ne...
No a pak ta "rychlost". Kliknu a můžu si jít mezitím uvařit čaj.

Ales_BUS
Příspěvky: 93
Registrován: 28 dub 2009

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Ales_BUS »

Na ukrutnou pomalost a nepřehlednost int. obchodu jsem ho upozorňoval, ale bohužel má IT dodavatele, který ho má na háku a napovídá mu nesmysly, kterým a p.Jaško jako automechanik nerozumí. Říkal že ale na poskytovatele shopu tlačí, aby se ho vrátil do původní verze která fungovala a byla přehlednější. Jinak doporučuji používat vyhledávání, ve kterém listování funguje o moc rychleji než přes kategorie.

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Želvák Bob »

... a nebo jestli spěcháš - místo vyhledávače použít telefon a zavolej mu. Je to rychlejší a praktičtější. Fakt je, že po pár pokusech jsem hledání v tomto e-schopu prostě vzdal a řeším to jen telefonem.

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od loufes »

Želvák Bob píše:... a nebo jestli spěcháš - místo vyhledávače použít telefon a zavolej mu. Je to rychlejší a praktičtější. Fakt je, že po pár pokusech jsem hledání v tomto e-schopu prostě vzdal a řeším to jen telefonem.
Nojo,to je všechno hezký,ale kolikrát jsem mu volal a neměl čas a odkázal mě,abych to objednal přez e-shop,načeš mu povídám,že nemám čas sedět půl dne u netu v jeho hlemýždím e- shopu,tak abych zavolal později a později měl obsazeno,nebo to nebral.....
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

t1olimp
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 631
Registrován: 16 úno 2011
Bydliště: Louny

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od t1olimp »

Poslední dobou to jde v JMK dolů,půl roku není nikdo schopen mi dovést př.světla na dětka na h4-čiré.Kde se daj koupit lampy? díky.A při výměně gum do torzních tyčí-které sem koupil jiné a chtěl pouze vyměnit za ty pravé,sem okusil hořkost ve stylu,jak to mám vyměnit a že sou uš odepsané ?po 10min sem dostal ty pravé a původní sem vrátil ,pokut něco chci je lepší si to vzíti sebou.Pokut sem kupoval plechařinu či více věcí-dohodli jsme i niší cenu či náký bonus,tet jezdím pro drobnosti a je furt problém :?
VW MERLIN ten co plete písmenka

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Kůča »

Já jsem v Kuří také párkrát nakupoval, po telefonu a vždy spokojenost i ohledně znalostí prodávajícího.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
Majka
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 417
Registrován: 18 čer 2009
Bydliště: u Kladna
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Majka »

Ahoj, tak máme taky novou zkušenost.
Teď čekáme od půlky července na anténu, kterou mi Honza objednal k narozeninám.

Bohužel bez informace proč stále není, resp. teď třikrát za sebou máme informaci že do konce týdne zboží přijde,
předtím předělávali web atd. a stále nic. Předpokládám že přijde až auto zazimuju :(

Mrzí mě to, v minulosti servis proběhl prima a minulá objednávka byla taky v pohodě,
ale už je to dlouho zpátky, tak nevím jestli tak nestíhají objednávky.
jsem zabroukovaná

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od bubák »

v tomto krámu běžná praxe .. bohužel
výmluv a planých slibů plnej regál

jinak ale dobrý
pan chytrej

Obrázek

Mauglí
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 669
Registrován: 16 srp 2005
Bydliště: Opava

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Mauglí »

Neřekl bych běžná praxe.Hodněkrát jsem tam nakupoval i na fakturu aniž by mne p. Jaško nějak extra znal.Nebo plechy na dobírku.Vždy bez problémů.Asi nějaký momentální výpadek, který se může stát každému.

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od bubák »

v mém případě opakovaně se stejným průběhem
co není skladem sice objedná, ale termíny jsou neustále posunovány 'na příští týden'
pan chytrej

Obrázek

JardaZ
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 728
Registrován: 01 led 2008
Bydliště: VWodňany

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od JardaZ »

Nechci vypadat jako hlavní obhájce servisu ale sám jsem tam byl mnohokrát svědkem toho, že dodavatelé poměrně často dávali do dodávek jiné zboží než bylo objednáno. Často se stávalo, že přišlo cca 80% zboží, které bylo objednané a zbytek buď prostě mezi zbožím nebyl nebo (mnohdy i bez předešlé komunikace mezi panem Jaškem a dodavatelem) místo něj dorazilo něco uplně jiného co nikdo neobjednával. S tím toho potom jako prodejce mnoho nenaděláte. Jen doufáte, že objednané zboží dorazí další zásilkou za týden nebo 14 dní.

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od threeseven »

Dobra zprava, na kterou nekteri cekali leta:
Silnice od D1 je luxusne opravena, takze uz nebudete muset kupovat sadu cepu navic;)
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Rychnak
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 574
Registrován: 11 kvě 2010
Bydliště: Brno

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Rychnak »

čerstvá zkušenost, objednány nějaké díly na buse a na brouka - vše bylo skladem, postupně 2 objednávky.
1. objednávka -ve 23:00 jsme objednal z eshopu že to potřebuji urgentně a ať mi pan Jaško zavolá až to bude posílat a zda je vše opravdu skladem. V 9:00 telefonát, že je balík již zabalen, vše bylo skladem a pan Jaško vyjížděl na poštu! Tomu říkám 1A přístup.

2. balík jsem objednával teď - na brouka spojkovou sadu a další ptákoviny. Asi 3x jsem volal abych se ujistil, že jsou díly správně pro mýho dědka a co že vše budu potřebovat. p. Jaško byl velmi ochotný(kupodivu i po 3. telefonátu) , poradil, rozebral klady a zápory jedn. značek a doplnil všechno co bylo potřeba k výměně.

Shrnuto - Velmi kladná zkušenost :wink:

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Želvák Bob »

... myslím, že pokud je zboží skladem - není problém. Minulý týden jsem objednal v pátek nápravu na busa - na férovku mi řekl, že ji stihne odeslat až v pondělí - a opravdu byla v úterý v Brně. Dorazy, ložiska atd. v pohodě. I když pošta hrála s balíkem fotbal (zřejmě dle stavu krabice) tak je vše v cajku a už nasazeno na autě. Takže za mě OK. A jako vždy - objednáno telefonem a ne přes e-schop.

Odpovědět