Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Odpovědět
uwauwa
Příspěvky: 1
Registrován: 19 lis 2009

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od uwauwa »

Tak hosi, ja v tom mam flat-4 z 912, prevrtany na 2.2l, porsche prevodovka a celej podvozek, brzdy...vsechno. Nejaky dily jsou upraveny od EMPI aby se to vsechno veslo a fungovalo, dotazeny z ameriky. Starej motor 2l mel problemy s mazanim kdyz sem projel zatackou a umrel na diamond race 2008 v bulharsku, 50km za budapesti nekde v polich :(

Ale docela to i jedee :-)

tady mate kdyztak fotku motoru - a s dalsima dotazama me na mail, uwauwa@seznam.cz - nasel sem vas podle prokliku na stranky :-)

Obrázek

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Pětišroub »

ahoj, tohle rozhodně není motor z 912 ani z jinýho Porsche, ale vítej tu :-)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od john »

cisty, nefalsovany T1 motor..nesmies verit vsetkemu co Ti kto povie... :D

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Šíša »

Tak ale jestli na účtě je napsáno to, co je nám zde zděleno, tak docela mazeček :lol: Ještě něco...

Uživatelský avatar
kalda
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1164
Registrován: 16 dub 2005
Bydliště: Vrchlabi, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od kalda »

Bud jsem po ranu jeste rozespalej, anebo tu neco nekdo promazal...ale uplne jsem nepochopil ten Uwy prispevek.... To je reference na p. Jaska?? Nebo predstavuje sve auto?? Kdo ti rekl, ze je to z porsche 912??

Uživatelský avatar
elvis
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1226
Registrován: 28 bře 2006
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od elvis »

To není motor z PORSCHE, ale z HARLEYE ! Vždyť je to tam jasně napsaný. :twisted: [smilie=coffeetime.gif]

Vidím tam zřetelně: MOTOR - HARLEY DAVIDSON. [smilie=fkr.gif]
... do killa !

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Herbie »

Zaujaly me dve veci

1. co je to za karburator kterej pres seriovy 1.6tkovy sani ma krmit 2.2 L ?
2. odkdy je Budapest v Bulharsku ?
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Pětišroub »

Herbie to není Solexový sání, ale středovej kus pro progresivní Weber. Nicméně ani ten bych pro 2.2 litr nevolil, respektive nevolil bych ho vůbec nikam.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od john »

Je vcelku jedno ci je to Solex alebo nie, stale to ide cez stock odliatky sania a to je limitujuci faktor...

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Herbie »

Pětišroub píše:Herbie to není Solexový sání, ale středovej kus pro progresivní Weber. Nicméně ani ten bych pro 2.2 litr nevolil, respektive nevolil bych ho vůbec nikam.
Nojo, ale mate me ze je to "naštorc"
zatim co sem videl sani pro centralni weber, bylo jiny
tak sem predpokladal ze to je seriovy sani s upravenou prirubou
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Lugen »

=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Pětišroub »

Herbie píše:
Pětišroub píše:Herbie to není Solexový sání, ale středovej kus pro progresivní Weber. Nicméně ani ten bych pro 2.2 litr nevolil, respektive nevolil bych ho vůbec nikam.
Nojo, ale mate me ze je to "naštorc"
zatim co sem videl sani pro centralni weber, bylo jiny
tak sem predpokladal ze to je seriovy sani s upravenou prirubou

jasanka. Ty napříč ložený jsou pro klasický Weber IDF 36, 40, 44, kde jsou oba difuzory stejný a každá polovina motoru táhne z jednoho difuzoru. Tenhle podélně loženej je pro Weber DFEV, progresivní /dvoustupňový Weber kde je jeden difuzor 32, druhej 36 a otevírají se za sebou podle sešlápnutí pedálu plynu. A celej motor táhne z těchto dvou difuzorů tak jak jsi zvyklý u PICT. podobný systém myslím zavládl ve stodvácách s karburátorem Jikov SEDR.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Herbie »

rozumim
stejny jak zigulik :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
aircooled
aircooled kecálek
Příspěvky: 706
Registrován: 19 říj 2010

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od aircooled »

Má niekto skúsenosti s reklamáciou dielov z druhovýroby z dôvodu nepresnosti?
Zakúpil som sebe nové stupačky a mimo toho že som bol šokovaný z "kvality" tak napríklad diera na šrób mimo o 1,5 cm chlapcom z Brazílie(či kde to robia) nerobí problém...
Pýtam sa preto, lebo v reklamačných podmienkach stojí, že tovar musí byt nefunkčný, albo poškodený...
ExBruno

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od lišák »

No pokud to nejde namontovat bez úprav a to zřejmě nejde, tak je to jednoznačně nefunkční. Argument typu co by jste za ty peníze nechtěli a nebo že se to teď jinak nevyrábí je bezpředmětný. Klidně to vrať.
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
aircooled
aircooled kecálek
Příspěvky: 706
Registrován: 19 říj 2010

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od aircooled »

Vyriešené.
Perfektný jednanie, prekonzultovanie reklamácie po telefóne, takto niak si predstavujem prístup ku zákazníkovi.
ExBruno

Vladik23
Příspěvky: 195
Registrován: 14 říj 2010
Bydliště: Borek
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Vladik23 »

Ahoj,

jezdim k Jaskovi v podstate od roku 1994. Pred tim nebylo nikde nic, nebo jsem aspon nevedel.Muj prvni dil na brouka - celni sklo - jsem nakupoval od Tupajze, ale to jsem nevedel ze se jmenuje Tupajs ...Chodil jsem s holkou z Rican, a proste me za nim poslali, a misto kde bydli neslo prehlednout :-)))) Kdepak tenkrat mobilni telefony...ale zpet k p.Jaskovi : zatim jsem jen nakupoval dily, auta si delam sam,a vzdy jsem byl spokojen.Neco ma levnejsi neco drazssi, hlavne si myslim ze je lepsi vybirat kvalitnejsi dily.Taky jsem byl blbej a chtel usetrit, koupil levnejsi, a za tyden jsem si je k nemu bezel vymenit za drazsi, ale kvalitnejsi.Pan Jasko mi je vymenil.Pred pul rokem jsme meli male nedorozumeni ohledne ceny dilu - rekla ze to bude stat tolik, a kdyz dil prisel byl o 8% drazsi, argumentoval kurzem CZK/EUR, ale nikde jinde jsem dil nesehnal.Tak jsem to hold musel zaplatit.Ale jinak - spokojenost.Mam to k nemu 35 km, kdyz jedu z prace a zavolam mu ze prijedu okolo 19:00, nikdy mi nerekl ne.Pokud neco potrebuju, a ma to teprve prijit, vzdy si dopredu zavolam.Takze ja muzu jen doporucit.

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Kůča »

Vladik23 píše:Ahoj,

jezdim k Jaskovi v podstate od roku 1994. Pred tim nebylo nikde nic, nebo jsem aspon nevedel.Muj prvni dil na brouka - celni sklo - jsem nakupoval od Tupajze, ale to jsem nevedel ze se jmenuje Tupajs ...Chodil jsem s holkou z Rican, a proste me za nim poslali, a misto kde bydli neslo prehlednout :-)))) Kdepak tenkrat mobilni telefony...ale zpet k p.Jaskovi : zatim jsem jen nakupoval dily, auta si delam sam,a vzdy jsem byl spokojen.Neco ma levnejsi neco drazssi, hlavne si myslim ze je lepsi vybirat kvalitnejsi dily.Taky jsem byl blbej a chtel usetrit, koupil levnejsi, a za tyden jsem si je k nemu bezel vymenit za drazsi, ale kvalitnejsi.Pan Jasko mi je vymenil.Pred pul rokem jsme meli male nedorozumeni ohledne ceny dilu - rekla ze to bude stat tolik, a kdyz dil prisel byl o 8% drazsi, argumentoval kurzem CZK/EUR, ale nikde jinde jsem dil nesehnal.Tak jsem to hold musel zaplatit.Ale jinak - spokojenost.Mam to k nemu 35 km, kdyz jedu z prace a zavolam mu ze prijedu okolo 19:00, nikdy mi nerekl ne.Pokud neco potrebuju, a ma to teprve prijit, vzdy si dopredu zavolam.Takze ja muzu jen doporucit.
Tak to je solidní jednání.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Andy »

Mimochodem Tupajs se tak nejmenuje, je to prezdivka :wink:

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: Servis - JMK(p.Jaško Kuří) - zkušenosti

Příspěvek od Želvák Bob »

Takže - bylo - nebylo ...
Ale ono bylo ...
Nedávno i já musel vyhledat pomoc servisu, když se mi na cestě do Milovic blokly zadní brzdy.

Páně Jaškovo opravný statek byl sice ještě více než 100 km vzdálen, ale otevřít buben bez vercajku - to je na ... však to asi znáte.
Takže dírkou Jaris povolil excentry a opatrnou jízdou, abych už brzdy nemusel použít (koneckonců já je opravdu moc nepoužívám) jsem dorazil ...
V sobotu dopoledne.
Jak jinak - nečekán a nezván - jen po telefonickém dotazu ...
Ačkoli měli jinou práci rozdělanou, uvolnili zvedák a rozhodili brzdy.
(jak jinak, levej buben sice povolil pneumatickým utahovákem, ale na pravým bubnu se museli zapřít 2 lidi a i s využitím všech dostupných cajků v dílně to byl boj)
Stav - kupodivu obložení OK, jen vše mírně zatentováno - ale prasátka zcela KO.
Takže výměna. Byl to koncert rychlosti - ale musím říct, že i absolutně precizní práce, kdy i vše krásně vyčistili, promázli, seřídili a spasovali.
V životě jsem navštívil už několik autoservisů - a toto byl jednoznačně nejlepší zážitek.
Pro člověka, který se cestou modlí, aby nebyl odstaven se slovy "dnes už nemáme čas - uděláme vám to v týdnu" a ví, že ujet bez brzd dalších očekávaných 500 km by bylo asi poněkud tvrdším oříškem bylo tohle jednání balsámem radosti. I cena zcela pohodová (levněji bych to nikde ani na brněnsku nepořídil).

=D> + ochota jednání, rychlost, preciznost ...
=D> + cena přiměřená bez nějakých nečekaných přirážek a zádrhelů
=D> + pohodovej majitel i mechanici - člověk se bez potíží domluví a i poklábosí

+ navíc tam mají krásnej záchod, kterej mi "zachránil život" - nebo aspoň břicho před protržením :mrgreen:

Odpovědět