bratři Kulhaví

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

jj, taky mi obcas prijde zakaznik, kteremu nefunguje napr. server a chce zavadu opravit. Ja mu udelam diagnostiku a najdu problem (asi vzdy ta nejhorsi prace). On pak rekne dekuji, ale to uz mi udelaji jinde levneji a server si odveze zpet.
A mejch X hodin prace jako bych vyhodil z okna. Nekdo to resi poplatkem za diagnostiku v pripade neuskutecneni zakazky, nekdo to proste prekousne a straveny cas financuje z jinych zdroju.....
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Radek
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 770
Registrován: 10 bře 2004
Bydliště: mezi Libercem a Děčínem

Příspěvek od Radek »

OK, nehádám se, nevím jak dlouho jim trvalo, než zjistili, že je alternátor v háji.
Funkční altík byl prostě doma na druhým motoru k rozebrání - a jsem zákazník a můžu se rozhodnout. (A pochopitelně jsem zaplatil :lol: )

Vašek
vzduchem chlazený Sysifos
Příspěvky: 507
Registrován: 01 pro 2003
Bydliště: Praha 4 - Chodov

Příspěvek od Vašek »

Pětišroub píše:praha letná, jsou to primárně motoráři ne?
Jsou z Vyšehradu, ne? Praha 4.
Já jsem u nich byl jako u úplně prvních když jsem si koupil brouka, ale nakonec jsem si u nich nic dělat nenechal, takže referencí nemohu sloužit. :D Můžou být v pohodě, ale mě osobně jako lidi nepadli příliš do oka. Myslím si ale že zkusit se dají, potom prosíme info sem na fórum. :wink:

Čáryfuk

Příspěvek od Čáryfuk »

pěkně se nám to rozjelo!Děkuji sameleonovi.Jde oto že mi mají dělat generálku 34 a já nevím co toto obnáší.Abych to nějak shrnul.Motor je Němec,6V/měl by se předělat na 12V/.Samozřejmě do originálu/žádné zvyšování výkonu,žádnej chrom atd./Nojo ale co stojí třeba taková sada nutná ke generálce 1200ky Němce?

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

přebrus kliky a bloku + ložiska, vypouzdření a vyuhlování ojnic mě přišlo na cca 7000,- včetně všeho.

Výměna vodítek a přebrus ventilů = cca 1500,- max.

Sada nových pístů na přebrus a přebrus = 4800,- nebo nová sada cca 8000,-

Tak asi tak nějak bych to viděl u spodku
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Čáryfuk

Příspěvek od Čáryfuk »

jestli do dobře počítám tak cca 16500,- + ???.Dejme tomu 30000,- za vše? :oops:

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

víc bych nedal ani za pozlacení
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Čáryfuk

Příspěvek od Čáryfuk »

koukám že jsi z Brna.Kde ti to dělali?Či snad sám?

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

pan Jaroš mi dělal ten přebrus a koupil adekvátní ložiska - taky udělal ojnice - telefon na něj jsem momentálně někam založil - no a zbytek si provedu sám - ještě jsem se k tomu ale nedostal.
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Čáryfuk

Příspěvek od Čáryfuk »

jestli jsem to dobře pochopil tak p.Jareš je z Brna.Dělá někdo v okolí Brna celkové renovace?Mimo Blanska?

Čáryfuk

Příspěvek od Čáryfuk »

pardon Jaroš :oops:

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

netuším :oops:
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

je třeba uvažovat tržní ceny dílů a ne takové ceny kdteré my, internetoví šťouralové, někde vyšašíme...
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Čáryfuk

Příspěvek od Čáryfuk »

no právě ja koukal na dva ceníky,ale moudrej z toho nejsem :roll:

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Příspěvek od REDH0T »

...no, přiznám se, že tuším, že jakmile kamkoliv do "značkového" beetle servisu přijde nebo bude telefonovat borec ze Znojma, bude už předem provařenej a cena +20%. Čáryfuku - toto fórum slouží celé vw scéně. Někteří profesionálové a rádoby profesionálové jím zdánlivě pohrdají, ale tajně tady sledují, co se na scéně děje. A pokud sem nastoupí borec, co nejprve zhodnotí veškeré dostupné servisy a začne se pídit po co nejlacinějším a nejbombastičtějším způsobu obnovy vozidla potom je otázka času, kdy si ho vychutnají. Nesuď nikoho, pokud jsi neviděl jeho práci, neznáš souvislosti dohod a nebyl jsi u opravy.

Používej ikonu HLEDAT a hledej i v GOOGLU, zlaté informace neleží pouze zde. A hlavně, spousta osobních a subjektivních postřehů (včetně těch pomlouvačných a polopravdivých) se dá sdělovat po SOUKROMÝCH ZPRÁVÁCH.

ber to jako přátelskou radu, která je zdarma
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

no nic, tak jsi se zeptal na servis, sameleon, který s ním má jako jediný zde praktické zkušenosti ti odpověděl, myslím že není co zkazit.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Čáryfuk

Příspěvek od Čáryfuk »

pokud něco píšu veřejně tak si to vždy po sobě přečtu.Když jsem se zaregistrovaval doplnil jsem i bydliště a to si přeci každý přečte./jsou tu tací,kteří jsou skoro zcela anonymní/Závěrem tedy- nikoho jsem neurazil ani nepomluvil tečka.

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Příspěvek od REDH0T »

...no, já myslel spíš tvoje příspěvky z dědka 62. Taky pravda, že mi ulítlo pero do jiného fóra...
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Čáryfuk

Příspěvek od Čáryfuk »

MOJE PŘÍSPĚVKY JEM SI PRÁVĚ ČETL.NEPŘIJDE MI ŽE BY MÁ OSOBA URAZILA JINOU OSOBU.ALE O.K .PŘÍŠTĚ TEDY DO FORA TŘEBA O PAMPELIŠKÁCH A JAK ZAVAŘOVAT OKURKY :wink:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

hele a už jsi se s Kulhavými, Čáryfuku, zkusil na tohle téma poradit? Možná jsou mimo cenovou hladinu domácích kutilů, ale často platí úměra v tom, že dostaneš přesně to, co zaplatíš. Okud ne, tak už to dál považuju za mlácení prázdné slámy.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Odpovědět