TIG sváření nerez Praha

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Nikotýn
Příspěvky: 69
Registrován: 30 říj 2007
Bydliště: Třebotov

Re: TIG sváření nerez Praha

Příspěvek od Nikotýn »

maf píše:
Nikotýn píše:písni co chceš svařit, mám doma profi TIga, ale už jsem tím nesvařoval ani nepamatuju :) jsem z Třebotova
Ahoj co znamená prosím profi Tig?
prostě profesionální stroj, ne žádnej TIG s Lídlu :wink: :)

Nikotýn
Příspěvky: 69
Registrován: 30 říj 2007
Bydliště: Třebotov

Re: TIG sváření nerez Praha

Příspěvek od Nikotýn »

maf píše:
Milan NM píše:
maf píše:

ano to znám ale zajíma mně ten profi agregat???
Maf na profi zvaracke mozes nastavit a ulozit do pamate :
počiatočný prúd, zvárací prúd, nábehový prúd, dobehový
prúd, čas bodovania, predfuk, dofuk, znížený prúd (4T),
nastavenie pulzného prúdu.
2-takt, 4-takt, bodovanie
Voľba prúdu: DC alebo DC pulzné
Voľba typu diaľkového ovládania: ručné alebo pedálové
sám mám a svařuji s tímhle :http://www.hbt-weld.cz/wp-content/uploa ... 003000.pdf
a proto mě zajimalo co "profesionálnějšího ma kolega"
o nic víc nejde
tak to jsme na tom dost podobně, já mám tuto, ale o generaci starší, samosebou s vodním chlazením hořáku

http://www.selco.cz/Genesis-4000-AC/DC- ... 4x482.html

Nikotýn
Příspěvky: 69
Registrován: 30 říj 2007
Bydliště: Třebotov

Re: TIG sváření nerez Praha

Příspěvek od Nikotýn »

Laco píše:
Dotaz pro ty kteří svařují ? Jak dlouho by vám trvaly tyto dva sváry ? Dal jsem si budget 500 Kč,- moc/málo
tak to je super páč teď momentálně nestíhám a nejbližší 14 dní stopro ne. Jedině bys to u mne musel nechat a kdyby se uvolnila chvilka tak bych to sfouknul.

Apropo budget si můžeš dát jakej chceš, ale sváreč si řekne svoje :D . Každopádně pokuď je to nerez tak to je práce na 10-15 minut a 500Kč bych řekl je přátelská cena. :wink:

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: TIG sváření nerez Praha

Příspěvek od Laco »

maf píše:
Laco píše:

Dotaz pro ty kteří svařují ? Jak dlouho by vám trvaly tyto dva sváry ? Dal jsem si budget 500 Kč,- moc/málo
Jdo o toto místo svaru?trubka.jpg

pokud ano tak otazka 10min ale zdá se mi že ta poklička je chromovana..ale možna to klame ta fotka.snad poznáš nerez a chrom.500 je zbytečně moc..nevím..
Ano, jde o toto místo sváru.

Poklička a celý obal je z leštěného nerezu, zkoušeno magnetem. Těch 500 je jako by maximum, které jsem si stanovil já. Pokud si řekne pán 300, dostane stovku navíc na pivo a budeme spokojený oba. Víš jak, když má svářečku za 30t a víc, spoustu práce a někdo otravuje s "prkotinou" musíš ho nějak namotivovat, aby ti tu prkotinu udělal :-)

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: TIG sváření nerez Praha

Příspěvek od Laco »

Nikotýn píše:
Laco píše:
Dotaz pro ty kteří svařují ? Jak dlouho by vám trvaly tyto dva sváry ? Dal jsem si budget 500 Kč,- moc/málo
tak to je super páč teď momentálně nestíhám a nejbližší 14 dní stopro ne. Jedině bys to u mne musel nechat a kdyby se uvolnila chvilka tak bych to sfouknul.

Apropo budget si můžeš dát jakej chceš, ale sváreč si řekne svoje :D . Každopádně pokuď je to nerez tak to je práce na 10-15 minut a 500Kč bych řekl je přátelská cena. :wink:

I tak moc děkuji za nabídku.Náhodou přes známé to vypadá že to zítra bude. Kdyb to nedopadlo, tak bych "otravoval". Cena viz příspěvek výše :-)

Uživatelský avatar
Milan NM
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 736
Registrován: 25 pro 2015
Bydliště: SK-Nove Mesto nad Vahom

Re: TIG sváření nerez Praha

Příspěvek od Milan NM »

500 je primerane. cca 20 min aj s pripravou ,ak to bude robit doma.

Nikotýn
Příspěvky: 69
Registrován: 30 říj 2007
Bydliště: Třebotov

Re: TIG sváření nerez Praha

Příspěvek od Nikotýn »

Laco píše:
maf píše:
Laco píše:

Dotaz pro ty kteří svařují ? Jak dlouho by vám trvaly tyto dva sváry ? Dal jsem si budget 500 Kč,- moc/málo
Jdo o toto místo svaru?trubka.jpg

pokud ano tak otazka 10min ale zdá se mi že ta poklička je chromovana..ale možna to klame ta fotka.snad poznáš nerez a chrom.500 je zbytečně moc..nevím..
Ano, jde o toto místo sváru.

Poklička a celý obal je z leštěného nerezu, zkoušeno magnetem. Těch 500 je jako by maximum, které jsem si stanovil já. Pokud si řekne pán 300, dostane stovku navíc na pivo a budeme spokojený oba. Víš jak, když má svářečku za 30t a víc, spoustu práce a někdo otravuje s "prkotinou" musíš ho nějak namotivovat, aby ti tu prkotinu udělal :-)
svářečku za 30t. :D :D čeče ty jsi z hodně lacinýho kraje

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: TIG sváření nerez Praha

Příspěvek od Laco »

Nikotýn píše:[

svářečku za 30t. :D :D čeče ty jsi z hodně lacinýho kraje
No ... samozřejmě, domu do garáže na vaření 10x do roka nepotřebuju svářečku za raketu, ale i funkční TIG do 15t seženeš. MIG mám za 8t, 5 let vaří bez poruchy a co si tak matně pamatuju, velká cívka drátu byla měněná minimálne 3x.

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: TIG sváření nerez Praha

Příspěvek od Laco »

Zdravím pánové. Tak jak jsem slíbil, tady je výsledek :

z 8mi oslovených firem v regionu Praha západ a Kladno se ozvala jedna.
Nakonec mi to na doporučení tchána zavařil pan Červenka z Řevnic . Sice toho má taky hodně(opravuje boxy do letadel a vyrábí nerez program do kuchyní), ale jednoho sobotního rána za 15 min bylo hotovo. Moc milý pán, v dílně spoustu krásných obráběcích strojů(kochala se s mnou i má 4 letá dcera), bez ptaní na cenu jsem vytáhl 500,- pán trochu remcnul že je to moc, alenakonec jsme se domluvili, že je to akorát a když bych něco potřeboval, mám zavolat a přijet. Halelujá....

Odpovědět