justcampers.com

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Odpovědět
Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

justcampers.com

Příspěvek od udeeska »

Asi nekteri uzivate tuhle webside. Maji v nabidce spoustu zajimavych vweci. Ale v mem pripade bohuzel neposilaji do US. Nakonec tady maji nejaky limitovany byznys (jsem nekoukal z duvodu ze me nastvali). Ja jsem od nich chtel dva roky zpet sadu priboru v takovym hezkym penalu na cez mi odpovedeli,ze do US nic neposilaj :( . No nic nakonec se to tu prodavalo tusim od Bus Depot a tak jsem objednal =D> sadu tehle priboru s peprenkou a solnickou.
Zhruba po trech mesicich se zacaly objevovat reznouci mista na lzickach,vidlickach a nozich :roll: . Asi neni cesty si ztezovat,tyhle velky korporace ani neodpovidaji na otazky tykajici se zaruky #-o
Mam obavu,ze kdyz mi odpovedi,tak zeptaji jestli tu sadu mam uvnitr Westfalia kampru, nacez mi urcite odpovedi,ze jsem se zblaznil a ze je to mozne uzivat pouze v lete pri nizkem procentu vody v ovzdusi,nebo jak se to rekne nebo vlhkosti #-o .

Celkove vzato dnes neni cesta si ztezovat na kvalitu vyrobku :?

Jsem zapomel vyfotit,ale jak si vzpomenu,tak dodam fotky :wink:
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
jozo
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 361
Registrován: 30 kvě 2013
Bydliště: CHG

Re: justcampers.com

Příspěvek od jozo »

musis to denne pouzivat a vlastnou hubou odstranovat pripadnu koroziu :-)

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: justcampers.com

Příspěvek od eLzyx »

snad jsi je nepoužíval :shock:
Jinak mě reznou snad všechny příbory, když je narvu do myčky #-o
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: justcampers.com

Příspěvek od udeeska »

:D ....tak to jsem nevedel. A dneska jsem si vsimnul,ze I busi obrazky se pomalu zacinaji ztracet,asi proto,ze na to saham.Nektery lzice budou brzo potrebovat prebrousit a vykitovat :(
No a nakonec jsem se pri foceni riznul tim rezavym nozem do prstu :roll: . No nic zitra jdu k doktorce na tetanovku :D
Přílohy
IMG_1942.JPG
IMG_1941.JPG
IMG_1940.JPG
IMG_1939.JPG
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: justcampers.com

Příspěvek od Sam »

Dokud se kov neodlupuje po platcich tak to u mne neni zadna koroze. :)
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: justcampers.com

Příspěvek od pulenejksicht »

to se hned pozná čínská kvalita se zadáním ať je to co nejlevnější :wink:
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: justcampers.com

Příspěvek od eLzyx »

tento víkend mají celkem zajímavé slevy, tak pokud by někdo po něčem toužil, má možnost "ušetřit"
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Uživatelský avatar
Zbyňa
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 273
Registrován: 28 říj 2017
Bydliště: Brno

Re: justcampers.com

Příspěvek od Zbyňa »

eLzyx píše:tento víkend mají celkem zajímavé slevy, tak pokud by někdo po něčem toužil, má možnost "ušetřit"
=D> VAT free weekend a když se k tomu nakoupí na firmu bez "skutečné" VAT, tak už to je šupa sleva! To se musí zneužít :twisted:
VW 1200 84´Ostermann speedster
VW Buggy 68´
VW 1500 67´ Dědek
VW 1200 65´ Dědek- zraje na dvorku
VW 1200 56´ Oválek - finishing

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: justcampers.com

Příspěvek od Herbie »

tak jestli si to dal do myčky, tak se nesmíš divit :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
gandy
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 609
Registrován: 07 dub 2008
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: justcampers.com

Příspěvek od gandy »

Zbyňa píše:
eLzyx píše:tento víkend mají celkem zajímavé slevy, tak pokud by někdo po něčem toužil, má možnost "ušetřit"
=D> VAT free weekend a když se k tomu nakoupí na firmu bez "skutečné" VAT, tak už to je šupa sleva! To se musí zneužít :twisted:
Zneužít jsem chtěl, nacvakal hromadu cajků, ale při přechodu k platbě se započítávala cena včetně VAT. Neměl na to vliv ani nákup bez/s registrací.. Tak nevím jestli jsem takovej moula, ale zkoušeli jsme to dva v neděli a pondělí večer se stejným výsledkem.. Nakonec jsem teda objednávky uložil a poslal na jejich obchoďáky, tak jak nám poradil support na FB.. Zatím bez odezvy..
Jsem zvědavej jestli se to dotlačí do zdárného konce. Sleva 20% je dost při tom co všechno potřebuju a byla plus mínus reálná, ne jak u nás v kaufáči- mám seznam věcí s cenama už několik měsíců (průměrně 15 % dolu)..
T2B Westfalia, výbava "Ostředek"

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: justcampers.com

Příspěvek od eLzyx »

jestli se nepletu, tak je to udělané tak, že sleva je zahrnutá do celkové ceny včetně daně. Tj. to co stálo před akcí 100GBP včetně DPH, tak v akci bylo za 84GBP včetně DPH. V košíku to pak zobrazilo 70GBP bez DPH + 14GBP DPH
Slevy byly reálné, porovnával jsem to s tištěnými katalogy.
Já měl problém akorát s platbou přes kreditku od RB. Debetka FIO to ale vyřešila. A pak ten morální problém, kdy jsem naházel do košíku věci za 45 a nakonec s velkou nelibostí seškrtal na 20.
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Uživatelský avatar
gandy
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 609
Registrován: 07 dub 2008
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: justcampers.com

Příspěvek od gandy »

No, finální cena byla právě ve výsledku jiná. Jako příklad uvedu jedu z objednávek, kde jsme si naklikali markýzu- jednou stojí 170USD a podruhé 204USD. Jednou je to před přihlášením, podruhé po přihlášení.. Kdy si to kupoval? Já měl tenhle problém až v neděli večer..
sDani.png
bezDane.png
T2B Westfalia, výbava "Ostředek"

Uživatelský avatar
Zbyňa
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 273
Registrován: 28 říj 2017
Bydliště: Brno

Re: justcampers.com

Příspěvek od Zbyňa »

Byl to můj první nákup u JK, a za mě v poho..
Objednáno v Ne 25.3, v Út 27.3. odesláno a ve Čtv 30.3 byl balík večer na depu UPS v Brně, nebýt svátků tak už jsem mohl montýrovat o víkendu..
Co se týče nákupu tak absolutně bez problému. V košíku se ukazovala cena již po odečtení slevy, a protože to šlo na firmu tak to odešlo i bez "skutečné" VAT.. Platba přes FIO kartu bez problému. Ihned po odeslání zasílají trackovaní a faktura je na balíku.
Poštovné 13 Liber, i když měl balík 7KG a zabalen byl také solidně. Takže doporučuji!

Co mě trošku mrzí, je omezený sortiment na brouky, ale na to jsou zas jiný shopy..
gandy píše:
Zbyňa píše:
eLzyx píše:tento víkend mají celkem zajímavé slevy, tak pokud by někdo po něčem toužil, má možnost "ušetřit"
=D> VAT free weekend a když se k tomu nakoupí na firmu bez "skutečné" VAT, tak už to je šupa sleva! To se musí zneužít :twisted:
Zneužít jsem chtěl, nacvakal hromadu cajků, ale při přechodu k platbě se započítávala cena včetně VAT. Neměl na to vliv ani nákup bez/s registrací.. Tak nevím jestli jsem takovej moula, ale zkoušeli jsme to dva v neděli a pondělí večer se stejným výsledkem.. Nakonec jsem teda objednávky uložil a poslal na jejich obchoďáky, tak jak nám poradil support na FB.. Zatím bez odezvy..
Jsem zvědavej jestli se to dotlačí do zdárného konce. Sleva 20% je dost při tom co všechno potřebuju a byla plus mínus reálná, ne jak u nás v kaufáči- mám seznam věcí s cenama už několik měsíců (průměrně 15 % dolu)..
VW 1200 84´Ostermann speedster
VW Buggy 68´
VW 1500 67´ Dědek
VW 1200 65´ Dědek- zraje na dvorku
VW 1200 56´ Oválek - finishing

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: justcampers.com

Příspěvek od eLzyx »

mě akorát v jednom setu pozapomněli dodat těsnění :roll:
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: justcampers.com

Příspěvek od eLzyx »

neví někdo jak je to teď s Brexitem a nákupem dílů v UK? Vím, že je UK brána jako třetí země, tedy při vstupu zboží na EU půdu se započítává místní DPH + CLO (pokud je) + poplatky za celní řízení. Má s tím někdo už reálnou zkušenost, jak to teď chodí? Nejen v Justkampers, ale obecně.

Všiml jsem si, že když v JK přepnu "vlaječku" z britské na německou, tak se mi upraví cena v eurech o cirka 20%. Tj. asi to posílají bez DPH a daním to až tady v ČR :-k Tj. prodraží se to "jen" o 1% rozdílné DPH, možná dražší poštovné a poplatky za proclení?
(poklice nepotřebuji, jen jsem vybral náhodně nějaký díl pro srovnání)
obrázek_2021-01-10_025222.png
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Uživatelský avatar
pavel cz
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 326
Registrován: 20 črc 2017
Bydliště: Holomóc

Re: justcampers.com

Příspěvek od pavel cz »

Převzal jsem to z MiniCooper fora
Přechodné období skončilo a Spojené království oficiálně opustilo EU.
Chceme vás ujistit, že v Mini Spares to bude jako obvykle, a naše schopnost odesílat objednávky přímo vám nebude ovlivněna. Již více než 45 let vyvážíme automobilové díly do téměř všech zemí světa a bude to pokračovat.
Obchodní a daňový vztah se mezi Spojeným královstvím a EU se změnily 1. ledna 2021. Co pro vás změny znamenají?

Zákazníkům v EU již neúčtujeme DPH. To znamená, že na našich webových stránkách budeme účtovat všem objednávkám cenu bez DPH. Naši přepravci se postarají o celní formality, abyste se nemuseli starat o dovozní doklady nebo postupy. Součástí vaší objednávky je komerční faktura, která má nyní přidány příslušné informace pro urychlení odbavení do vaší země.
Budete upozorněni na výši DPH a veškeré poplatky vybírané ve vaší zemi.
Pro větší pohodlí pak mohou být tyto částky před dodáním zaplaceny přímo přepravci, což vám transakci usnadní.
Pokud jste společností registrovanou v EU, požádáme vás, abyste nám při objednání poskytli své číslo EORI.
Tím se zjednoduší zpracování objednávek a usnadní se celní postupy EU při vstupu.
Rádi bychom poděkovali našim evropským mini přátelům a zákazníkům za vaši trvalou podporu, budeme tu pro vás i nadále jako vždy.

- - - -
Pro vysvětlení, číslo EORI firmám přidělí celní správa, je to něco jako DIČ a dokonce bývá stejné jako DIČ. Je nutné ale mít to od Celní správy vydané oficiálně.
Jak to bude probíhat ohledně clení jsem zvědavý. Dovozní dokumentace může stát od 300 do 1200 Kč podle podmínek zvoleného zástupce (deklaranta), clo nebude, BUDE se platit vyměřená DPH před dodáním. Sám jsem zvědav, jak to bude fungovat. Počítám, že během pár měsíců otevřou MiniSpares sklad a expedici eshopu v Irsku...

Odpovědět