Dodavatelé náhradních dílů a servisy-kontakty a zkušenosti

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Dodavatelé náhradních dílů a servisy-kontakty a zkušenosti

Příspěvek od Pětišroub »

Zde bych rád viděl Vaše názory a zkušenosti na rozličné firmy a soukromníky, kteří nám v ČR poskytují různé VW služby (nejen přímo pro VW, ale i lakýrnické, čalounické a jiné služby-výbrusy, prodej ložisek, renovaci obložení ap.). Protože je třeba my ostatní neznáme, uveďte i kontakty. Některé dodavatele, kteří se prezentují na internetu, najdete na mé stránce www.flat4.org 8) pod ikonou "links".

Prvním kontaktem zde je VW Service Martin Šindelář, Lhota 55, pošta Dolní Břežany, 252 41 Praha-Západ. Pevná linka 220809430, mobil 603840179. Provádí kompletní servis, autoelektriku, GO motorů, prodej ND, lakování, čalounění, poradenství.

Osobní zkušenost zatím nemám.

Obrázek
Naposledy upravil(a) Pětišroub dne 06 lis 2007, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Barva

Příspěvek od Pětišroub »

To jsem rád, že si na autech děláte všechno sami, a že jste nikdy nepotřebovali pomoc profesionála :lol: Tak já začnu:

Autocolor s. r. o. 
Praha 5, Stodůlky - Malá Ohrada 
Podohradská 1720 
 
Hůša Miloslav 
Tel.: 25162 7126, Fax: 25162 7127 
Mobil: +420 602 552 201 
E-mail: autocolor@atlas.cz
http://www.aa.cz/autocolor/index5.htm

Míchání barev na zakázku, plnění do sprejů, pán mi ochotně našel současný RAL odstín podle starého ČSN čísla a snad by dokonce byl schopen i podle VW čísla. Stojí to za pokus.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

firma Akona

pískování šopování

ceny mírné, obsluha vzorná

majitel (šéf?) pan Fryč - 602107042

Areál HORNÍ POČERNICE - Lukavecká 1732, 193 00 Praha 9

http://www.akona.cz

Uživatelský avatar
Djorkae
poustevník fóra flat4.org
Příspěvky: 1046
Registrován: 08 črc 2003
Bydliště: Strašnice x Louny x Levwousy
Kontaktovat uživatele:

Zdravím

Příspěvek od Djorkae »

Tak už se mi podařilo se zaregistrovat a už mam i kontaktr na pan Šindeláře, tak ho asi probnu, protože zatim nevim, kde se v mém okolí (Louny) nachází nějaký kvalifikovaný broukmechanik...
Kdybyste někdo o někom věděl, tak... díky

Uživatelský avatar
Djorkae
poustevník fóra flat4.org
Příspěvky: 1046
Registrován: 08 črc 2003
Bydliště: Strašnice x Louny x Levwousy
Kontaktovat uživatele:

Djorkae

Příspěvek od Djorkae »

Tak jsem byl se svým svěřencem u pana Šindeláře. Sepsal jsem si seznam závad. Moc toho nebylo: výměna silenbloků a prachovky vzadu, výměna regulátoru napětí, oprava tachometru, elektroinstalace, seřízení a vyčištění karboše... no a pár a dalších drobností. Motor šel ven. Do týdne to bylo. Cena byla solidní, za práci si pan Šindelář taky moc nenaúčtoval. Dostal jsem rezervu jako bonus zdarma. Supr jednání, když jsem vyzvedával auto, tak jsem si prohlídnul i dílnu a na zahradě broučky. Pan Šindelář dělá komplet všechno na broučky a busíky. Určitě dopuručuji...

simak
leštič starých součástek
Příspěvky: 926
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: asinus mundi

Příspěvek od simak »

Slyšek jsem dobre reference na servis p. Jaska v Kuri. Osobni zkusenost s nim ale nemam. Zato jsem byl ale v Happyendu v Chabrech a tam se mi libilo. Solidni jednani, vsechno mi vysvetlili, a to vsechno aniz by meli zaruku, ze si to u nich necham udelat. Proste fandove.

OndraS

Dodavatelé náhradních dílů a servisy-kontakty a zkušenosti

Příspěvek od OndraS »

Tak bych si dovolil přidat další kontakt. A to Štěpán Mráz z Dobřejovic u Prahy. www.vwservis.cz

Bug 1974

Příspěvek od Bug 1974 »

Když už jsme teda u těch servisů tak já teda můžu každopádně doporučit JMK servis v Kuří u Říčan. Majitel je pan Jaško,jezdim k němu už 5 let a z mého rozpadlého autíčka se stal malý nadupaný zázrak, jsou fakt šikovný a i cenově to ujde. Musím především pochválit velkou prodejnu ND. A pak taky velkou stolu se starýma dílama těch tam maj víc než dost. Zkuste a uvídíte. Já jsem spokojen. Marthy

Uživatelský avatar
roman.sbroukem
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 252
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: Praha10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roman.sbroukem »

No já za svých osm let zkušeností můžu doporučit autoservi GOGOCARS v Čakovicích. Pracují pod heslem "Slovo nejde není Česky". Umí brouky a zároveň i všechny ostatní auta. Cena rozumná. Dále se specializují na veterány a tuning.

Uživatelský avatar
roman.sbroukem
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 252
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: Praha10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roman.sbroukem »

No ještě přidám kontakt na šéfa GOGA 602329623.

jozef markovic

Re: Dodavatelé náhradních dílů a servisy-kontakty a zkušenos

Příspěvek od jozef markovic »

[ nazdarek, no a nevie niekto kde bi sa na chadzal nejaky servis na slovensku,alebo okolie breclavi alebo hodonina .dik josse]

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Re: Dodavatelé náhradních dílů a servisy-kontakty a zkušenos

Příspěvek od Kvak »

jozef markovic píše:[ nazdarek, no a nevie niekto kde bi sa na chadzal nejaky servis na slovensku,alebo okolie breclavi alebo hodonina .dik josse]
ADIP ve Zline. www.adip.cz

Uživatelský avatar
Sesto
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1712
Registrován: 09 čer 2003
Bydliště: Pressburg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sesto »

viete mi prosim poradit kde na slovensku dobre chromuju?dik

Inac admin mohol by si predsa pre nas spravit jednu takuto nejaku vetvu pre nas slovakov ze kam je najlepsie. :)
uz davnejsie si to navrhoval ale nebral som tomu moc pozornosti.
necham to na teba :idea:
dik
Sesto

jozef markovic

Příspěvek od jozef markovic »

Sesto píše:viete mi prosim poradit kde na slovensku dobre chromuju?dik

Inac admin mohol by si predsa pre nas spravit jednu takuto nejaku vetvu pre nas slovakov ze kam je najlepsie. :)
uz davnejsie si to navrhoval ale nebral som tomu moc pozornosti.
necham to na teba :idea:
dik
Sesto
Zdravim Vsetkych, neviem ci si skusil v Plaveckom Stvrtku ja si tam nechavam chromovat nejake veci na motorku a som celkom spokojny. zalezi aj co chces cromovat a ake su to velke veci.Mensie viem vybavit bokom mam tam takeho znameho uja, da sa snim dohodnut. no a velke snad by to islo na Myjave. ak chces zavolaj na moj mob.0905283451 nieco s tym urobime . Nazdarek .Josse

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Sesto píše:admin mohol by si predsa pre nas spravit jednu takuto nejaku vetvu pre nas slovakov ze kam je najlepsie. :)
Pokud tam naženeš víc kamarádů ze Slovenska proč by ne:D Když máme galerii ve slovenštině, proč bychom nemohli mít na fóru slovenskou sekci:D

Uživatelský avatar
Murphy
Murphy to vidí hnědě...
Příspěvky: 336
Registrován: 11 lis 2003
Bydliště: Rakovwník

SERVIS blizko Prahy

Příspěvek od Murphy »

Vim ,ze se tu servisy omilaji porad do kola,ale mohl by mi zde nekdo ,samozrejme jen ten kdo ma zkusenosti :) ,poradit v jakem servise tedy delaji bezny servis broucku kvalitne za co mozna nejmene kojunek.....dekuji 8)

RUPERT
Příspěvky: 20
Registrován: 09 dub 2004
Bydliště: VRBNO POD PRADĚDEM
Kontaktovat uživatele:

Re: SERVIS blizko Prahy

Příspěvek od RUPERT »

Murphy68 píše:Vim ,ze se tu servisy omilaji porad do kola,ale mohl by mi zde nekdo ,samozrejme jen ten kdo ma zkusenosti :) ,poradit v jakem servise tedy delaji bezny servis broucku kvalitne za co mozna nejmene kojunek.....dekuji 8)
:lol: HERBIE :lol: ,PAVLINKY TATA :lol: A KAZDEJ KDO Z VAS MA BROUKA :lol: ...SEM TI POMOH CO :D

Jackarero
sysel začátečník
Příspěvky: 701
Registrován: 11 črc 2003
Bydliště: U Herbieho

Příspěvek od Jackarero »

No ona je to v podstatě pravda, páč většina z nás si opravdu servisuje svého mazla sám. :wink:

Pavlínka
la femme fatale...
Příspěvky: 1763
Registrován: 01 bře 2004

Příspěvek od Pavlínka »

Já to teda nechávám na tatínkovi - kvalita za rozumnou cenu :P A pro všechny telefon na pana Krejčíka 606281240

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: SERVIS blizko Prahy

Příspěvek od Herbie »

Murphy68 píše:Vim ,ze se tu servisy omilaji porad do kola,ale mohl by mi zde nekdo ,samozrejme jen ten kdo ma zkusenosti :) ,poradit v jakem servise tedy delaji bezny servis broucku kvalitne za co mozna nejmene kojunek.....dekuji 8)
kdyby nemel treba Pavlinky tata cas,
jak uz sem to tu rikal nekolikrat
pan Sindelar, Lhota (u Dolnich Brezan)
603840179
Djorkae ti potvrdi ze je to u nej v pohode

Odpovědět