Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Uživatelský avatar
lobovskiji
Příspěvky: 56
Registrován: 06 črc 2010

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od lobovskiji »

Ahoj
Ja som zvazoval stavbu repliky od tohoto pana, ale nakoniec sa mi podarilo kupit hotove auto, takze ma to nastastie obislo. Nemam snim ziadnu skusenost, tak nemozem nic povedat, ale z pocutia je na neho asi dost.
Taketo veci si treba vybavovat asi osobne, bez policie . . . :D
prajem vela stastia

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15195
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od Sam »

Doufejme, že se pan Hora zde na flat4 objeví a přidá svůj úhel pohledu.....
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

porsche356a
Příspěvky: 1
Registrován: 23 zář 2014

Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od porsche356a »

Dobrý den,
tímto bych chtěl upozornit všechny případné zájemce, kteří přišli do kontaktu s tímto pánem Vladimírem Horou z Vlašimi vystupující na internetu jako gtp67replika, aby si na něj dali pozor, jde o podvodníka, který Vám naslibuje stavbu replik Porsche 356A a jiné, vybere od Vás zálohy a auto nikdy nedokončí a peníze už neuvidíte. Více info rád sdělím.

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od SO 545 »

Co tak spojit tuto temu s tou co ma presne to iste v nazve ???

chudak moderator.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
buggivh
Příspěvky: 25
Registrován: 05 črc 2010

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od buggivh »

Zdravim, vsechny broukare, a i tebe xxxxxxxxxxxxxx,tvurce tech clanku o mne. pan xxxxxxxxxx si obednal stavbu repliky porsche 356, k memu stesti je vse podlozeno smlouvou o stavbe, kde se mimo jine pise o tom,ze pladba za praci bude provedena ve 3 splatkach a to takto
1. po predvedeni kopletni karoserie por.356
2. po kompletaci podvozku a predvedeni funkcnosti motoru
3. pri predani pojizdneho vozu
byla zaplacena prvni splatka,,,,,,Nakup vozu,,,,, kompletni repasi podvozku, to znamena, zkraceni plata ,snizeni predni napravy, vymena podlah,vymena pedalove steny, tryskani lakovani,kompletni rozebrani ,vycisteni pretesneni a nasledna komletace motoru,vymena silenbloku prevodovky, komletni nove brzdy,trubky hadice,atd jsem vse hradil ze sveho podle smlouvy, po 5 mesicich prace je vozitko,vlastne by bylo ,kdyby si pan xxxxxxxx neodvezl kola,, mozno postavit a predvest jak je ve smlouve,,,ALE!!!! mezi tim se RP rozhodl ze si vuz dodela sam, odvezl si kompletni karoserii, vcetne prostoroveho ramu, kol , predni svetla, a kompletni predni sklo s kovovym ramem, takze vse podstatne ke stavbe vozu,takze 1 pladba stacila na cenu karoserie .Dale si nabral veci za dalsich cca 30000,ktere nikdy nezaplatil,takze me na dilne stoji komplet zrenovovane shasi na stavbu repliky,dam foto podvozku tak jak je pripraven na me stranky to je http://www.GTP67.replika.cz" onclick="window.open(this.href);return false; POKUD BY MEL NEKDO NEJAKE DOTAZY PRIJEDTE SE PODIVAT KE MNE, RAD VSE ZODPOVIM A HLAVNE UVIDITE NA VLASTNI OCI JAK VYPADA PODVOD S 356,,,,JESTE K PANU xxxxxxxnevyhrozoval sem mu jen sem mu zdelil ze jsem jeho urazky a pomluvy, konzultoval s pravnikem a za pomoci policie CR jsme udelali fotodokumentaci, a budu podavat zalobu na pana xxxxxx Vrchol vseho je email ktery mi vcera prisel od RP, A TO ZE STAHNE OBVINENI ALE ZATO MU DAM 16 MOTOR,, toto jsou fakta podlozene smlouvou, a fotodokumentaci, smlovu mohu dat k nahlednuti i emailovou postu , prohlidka vozu take neni problem,,,preju vsem hezky den i TOBE RUDOLFE

Uživatelský avatar
buggivh
Příspěvky: 25
Registrován: 05 črc 2010

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od buggivh »

foto nic moc ale pokud ma nekdo zajem zaslu lepsi,foto na http://www.GTP67replika.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Gynekolog
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 250
Registrován: 14 dub 2012
Bydliště: Lužnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od Gynekolog »

Dobrý den, můžete poslat přesnější odkaz? Na tom co jste už napsal je jen klasickej, zbytečnej web plnej zbytečnech stránek s reklamama.

Uživatelský avatar
buggivh
Příspěvky: 25
Registrován: 05 črc 2010

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od buggivh »

zdravim, do prvni www, se vloudila tecka, v druhe jsem to opravil,,, ale pro jistotu radsi jeste jednou http://www.GTP67replika.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Gynekolog
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 250
Registrován: 14 dub 2012
Bydliště: Lužnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od Gynekolog »

Sakra, i moje školácká chyba, díky.

Uživatelský avatar
buggivh
Příspěvky: 25
Registrován: 05 črc 2010

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od buggivh »

pokud to nekoho vubec zajima, tusim ze vsichni jste proti laminatovym kajakum,plechovej brouk je hold plechovej brouk,,dal jsem na stranky ciste fotky,,uplne dole pod RAM

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od eLzyx »

mě by taková laminátka nevadila =P~ Vlastně žádná z těch replik
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Uživatelský avatar
buggivh
Příspěvky: 25
Registrován: 05 črc 2010

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od buggivh »

xxxxxxxxx, zacinalo se z niceho, jen poliester v sude,brouka jsem kupoval ja za svoje penize, kupni smlova na me, to ze sis ukecel pana a prevedl to na sebe se muze brat jako podvod,kopes kolem sebe jako ranene zvire, vsichni tady vedi ze kompletni repase ,postavit ram , REPASOVAT VYBLITEJ MOTOR a vse zkompletovat se nenecha udelat za 14 dni, a to ze jsem te nepoustel na dilnu melo svuj duvod,JELIKOZ SI VELKA HUBA A VSE VYPRAVIS BYL SEM PRED TEBOU VAROVAN , CO MAS KOMU VYPRAVET CO SE TADY DELA KOLIK TOHO MAM, PRESNE SI POPSAL I CO SVARECKU, CO MAM NA DILNE,JE TO TAK ZE ANI V OLOMOUCI TE NENAJ MOC RADI ,,,,,,prijdes litas po dilne hrabez se kde nemas,,, ve smlouve mas ze,jakekoli zmeny se maji zaznamenat? udelal si to snadNE!,umyslne si znemoznil stavbu,a kdyz ti predvedu ram , tak nic a jen zacnes vyhrozovat,pred 10 lety bych to resil tak ze bych za tebou dojel a rosekal bych te na kasi, ale ted mam 2 male kluky, garaz plnou porsaku, pardon, brouku kteri se jen tak tvařej,,, a hlavne me to bavi a delam to pro radost a ne proto aby me nejake pako z olomouce denne 5 krat volalo 5 emailu, hodinove rozhovory o nicem, nato fakt nemam cas,a tvoje veci jako nejdriv cerny leskly komaxit , pak zmena matovy, pote debilni otazky typu ja myslet ze ten matovy komaxit bude lesklejsi?? je toto normalni, opravdu nemam naladu se tebou zatezovat hlavu,napis jen prosim jedno, a nelzi koli si dal penez a co si za to dostal,,,nebo se mam obratit na tveho jednonoheho kamarada aby dosvecil co jste odvezli? potrebuje odemne hartop na 356b, tak doufam ze rekne pravdu a mimo jine take si mysli ze jsi pitomec, preji hezky den ty si dej , xxxxxx,studenej hadr na hlavu a vrat se spatky do reality,, PS,, TOTO BYL POSLEDNI MUJ PRISPEVEK K TOMUTO TEMATU KAZDY AT SI UDELA OBRAZEK SAM

Uživatelský avatar
Jozef
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 908
Registrován: 22 lis 2004
Bydliště: Trnava

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od Jozef »

Nechcem ti do toho moc kecať ale cena 140 t. za pojazdnú repliku (aj keby len bez bižutérie) je strašne málo to asi ani nemohlo ináč skončiť. Tá druhá polka nie je ani na poriadnu GO motora.
VW 1302 cabrio 1972
VW T2 Westfalia 1976
Tatra 75, 1935
Tatra 12, 1928

Uživatelský avatar
biker666
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 961
Registrován: 09 říj 2007
Bydliště: Radkov Dubova

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od biker666 »

Z Vlašimi je i muj skelet buggy jednání o koupi,dovozu až domu vpohodě po cele teto transakci se pán zmínil že má doma pro něj nepotřebny rám okna takže jsem mu ho zaplatil s tím že mi jej pošle avšak ten už nedorazil a peníze taky spadly do černé díry.Na e-maily neodpovídal a po telefonu se vykrucoval jak had a těžce mlžil.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15195
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od Sam »

Obě strany dostaly svůj prostor se tu svobodně vyjádřit a nevidím jediný důvod proč tu nadále tlouct prázdnou slámu. Spor si prosím dořešte v soukromé rovině. Věci nejsou tak jednobarevné, jak se zprvu zdálo.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

matesxxx
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 311
Registrován: 28 bře 2006
Bydliště: Benešov

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od matesxxx »

Přesně tak každý tu řekl svoje, ale kde je skutečněš pravda vědí jen tito dva.
Jak tu někdo píše jestli ho vězení změnilo, tak veřte tomu že ano. Myslím že takhle po netu, mailu telefonu asi nikdo nic nepozná a drby typu někdo něco říkal, tomu se taky nedá věřit. Kdo z Vás jste se tam byl podívat osobně...??
Já už se do Vlašimi na stavbu replik jezdím dívat několik let a musím říct že je to úžasné a už jsem viděl i spoustu spokojených zákazníků i hotových výrobků, aut rámu a motorů.
Myslím že kdyby vše bylo jak někteří píší tak by asi neprodal ani sirky.

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od Vendelin »

Ve své podstatě jsem až moc nepochopil, o co jde, ale děsná je čeština, kterou píšete :D Jenom na zmírnění emocí =D>

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od maxmax »

Kolik jsi viděl od něj hotových aut? Rád bych viděl alespoň jedno...ať už to je Cobra, Ferrari, Porsche atd. Nehledě na to, že výroba replik je nelegální :-) Není to tak dávno co fabrika Porsche zabavila desítky vozů a nechala je sešrotovat.
Je mi vaše dohadování v podstatě u prdele, ale proč sis nechával stavět nelegální repliku? :roll:
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5297
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od lišák »

maxmax píše:Je mi vaše dohadování v podstatě u prdele, ale proč sis nechával stavět nelegální repliku? :roll:
To je přece jasný, aby mu ji mohli zabavit a sešrotovat :D .
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 356 A - Repliky z Vlašimi

Příspěvek od maxmax »

Já vůl #-o ,že mně to hned nenapadlo :^o
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Odpovědět