EVAM CLASSIC / VW SPLIT PARTS

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Odpovědět
Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

EVAM CLASSIC / VW SPLIT PARTS

Příspěvek od Andy »

Chtel bych informovat o techto dvou shopech, respektive o majiteli obou se kterym jsem jednal ohledne nejakych vzduchem chlazenych zalezitosti. Jeho shopy se hlavne specializuji na buse celkove.

Moje zkusenost s nim byla velmi dobra, proto doporucuji. Tady jsou stranky http://www.vwsplitparts.com" onclick="window.open(this.href);return false; a http://www.evamclassic.com" onclick="window.open(this.href);return false; . A tady kontakt

EVAM CLASSIC / VW SPLIT PARTS
Etienne van Bezu
Edisonweg 13-C
3442 AC Woerden
The Netherlands
+31-(0)348-480240
+31-(0)6-55918345

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: EVAM CLASSIC / VW SPLIT PARTS

Příspěvek od pulenejksicht »

jo jo doporučuju co se plechařiny na ponorky týká ..

týpek je vstřícnej ( sleva při více kusech se dá vždycky nějaký vydundat ) a věci se daj vyzvednout třeba v hannoveru kde měl poslední dva roky velkej stánek ..

http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 809&start=" onclick="window.open(this.href);return false;
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: EVAM CLASSIC / VW SPLIT PARTS

Příspěvek od Sam »

Mám poněkud opačnou referenci. Domluvil jsem si u VW SplitParts dodání plechařiny s tím, že si je osobně vyzvednu v Hannoveru. Jaké bylo mé rozčarování, když jsem v Hannoveru zjistil, že na moji objednávku zapomněli a díly pro mne nemají.
Možná to bylo jazykovou bariérou, možná jsem se měl týden před Hannoverem připomenout. Závazná objednávka u mne ale vypadá jinak.
Domluvil jsem se tedy přímo s Gersonem z Kolumie a koupil díly přímo od něj. I s poštovným a clem jsem se dostal na cenu nižší než u výše uvedených "překupníků". A to díly dorazili až domů, žádné trmácení do Hannoveru.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
wally
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2294
Registrován: 20 říj 2010
Bydliště: Praha 9 skorovenkov..:o)
Kontaktovat uživatele:

Re: EVAM CLASSIC / VW SPLIT PARTS

Příspěvek od wally »

Sam píše:Mám poněkud opačnou referenci. Domluvil jsem si u VW SplitParts dodání plechařiny s tím, že si je osobně vyzvednu v Hannoveru. Jaké bylo mé rozčarování, když jsem v Hannoveru zjistil, že na moji objednávku zapomněli a díly pro mne nemají.
Možná to bylo jazykovou bariérou, možná jsem se měl týden před Hannoverem připomenout. Závazná objednávka u mne ale vypadá jinak.
Domluvil jsem se tedy přímo s Gersonem z Kolumie a koupil díly přímo od něj. I s poštovným a clem jsem se dostal na cenu nižší než u výše uvedených "překupníků". A to díly dorazili až domů, žádné trmácení do Hannoveru.
Něco bych potřeboval pošli mi please kontakt na Gersona.

Splitparts mi dali lhůtu až půlka března :shock:
Myslíme to vwážně...;o)
First Czech EBI-Racer on Weber carbs :D
------------------------------
Wally T2b doka 1976 - 2276ccm /brutal doka :)
Florián malookno 1963 - 1584 ccm
Karel KG 1963 - WBX / Typ5 / ???? ccm
Blue T2a 1970 Deluxe / 1679ccm / C25 /1x DRLA40 / CSP Python
------------------------------

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: EVAM CLASSIC / VW SPLIT PARTS

Příspěvek od Sam »

wally píše:
Sam píše:Mám poněkud opačnou referenci. Domluvil jsem si u VW SplitParts dodání plechařiny s tím, že si je osobně vyzvednu v Hannoveru. Jaké bylo mé rozčarování, když jsem v Hannoveru zjistil, že na moji objednávku zapomněli a díly pro mne nemají.
Možná to bylo jazykovou bariérou, možná jsem se měl týden před Hannoverem připomenout. Závazná objednávka u mne ale vypadá jinak.
Domluvil jsem se tedy přímo s Gersonem z Kolumie a koupil díly přímo od něj. I s poštovným a clem jsem se dostal na cenu nižší než u výše uvedených "překupníků". A to díly dorazili až domů, žádné trmácení do Hannoveru.
Něco bych potřeboval pošli mi please kontakt na Gersona.

Splitparts mi dali lhůtu až půlka března :shock:
Pokud jsi kontakt mezitím nenašel sám, tak je buď na stránkách výrobce KlassicFab, nebo zkus přímo uživatele Gerson na TheSamba.com.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

slesa
Příspěvky: 115
Registrován: 16 srp 2009

Re: EVAM CLASSIC / VW SPLIT PARTS

Příspěvek od slesa »

ahoj všem, narazil jsem na tohoto prodejce na sambě, sháním nosníky na knírače a držáky heveru, nemáte někdo zkušenosti s těmito díly od Evama? Jde mi hlavně o tvar a tloušťku materiálu, ceny nevypadají špatně a kousek od Utrechtu mám kamaráda, tak bych si naplánoval návštěvu.

Díky Šlésa
Obrázek

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: EVAM CLASSIC / VW SPLIT PARTS

Příspěvek od Sam »

slesa píše:ahoj všem, narazil jsem na tohoto prodejce na sambě, sháním nosníky na knírače a držáky heveru, nemáte někdo zkušenosti s těmito díly od Evama? Jde mi hlavně o tvar a tloušťku materiálu, ceny nevypadají špatně a kousek od Utrechtu mám kamaráda, tak bych si naplánoval návštěvu.

Díky Šlésa
Jde o stejné díly jako se řeší zde:http://www.flat4.org/forum/viewtopic.php?f=22&t=11443
Gerson je výrobce, Evam je dealer.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

slesa
Příspěvky: 115
Registrován: 16 srp 2009

Re: EVAM CLASSIC / VW SPLIT PARTS

Příspěvek od slesa »

zelený plechy znám, měl jsem za to, že co není zelené tak je odjinud.

Děkuji
Obrázek

Uživatelský avatar
jenik83
Příspěvky: 40
Registrován: 14 led 2014

Re: EVAM CLASSIC / VW SPLIT PARTS

Příspěvek od jenik83 »

jojo, plechy dobrý ale firma na hov.. , minulej rok mi přivez do Hanoveru tak čtvrtinu toho co jsem chtěl a domluvili jsme se že zbytek bude určitě letos protože je na to rok čas. A ouvej předevčírem mail že letos nebude vůbec nic, takže na něj co, takže na něj ..... Ještě že jsem v takovým skluzu, že mě to nevadí :lol:

Odpovědět