Servis - prodej VIVA Racing team - zkusenosti

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

jako kdybych s Jaredem nekamaradil 8) spis me prestan brat jako decko :roll:

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

... 2/ ... tys tvrdil, že motor jede, žes ho viděl jet - a najednou zarezlej válec?

2roky u tebe v garazi... :oops:

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Příspěvek od Želvák Bob »

htd píše:... 2roky u tebe v garazi... :oops:
:? 1/ NE DVA ROKY, ALE TŘIČTVRTĚ ROKU!
:? 2/ PŘIKRYTEJ DEKOU
:? 3/ TA GARÁŽ JE OPRAVDU SUCHÁ

A TO NIC NEMĚNÍ NA TOM, ŽE V DOBĚ, KDY TO MĚLO BÝT HOTOVÝ TO JEŠTĚ NEBYLO ANI ROZEBRANÝ!

Uživatelský avatar
VIVA Racing team
Příspěvky: 28
Registrován: 08 dub 2004
Bydliště: Závist
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VIVA Racing team »

Tak za prve bobe,ty jsi mě to dovezl první polovinu ledna a hned jsem tě upozornoval na to ,že na to pujdu az začátkem března,je pravda,že jsem měl malé zpoždění,protože nemohu zato,že tu byla sněhová kalamita a já jsem nebyl v dílně skoro tři týdny.Jestli nejsi semnou zpokojen,tak máš velký výběr.A propo za to že jsem se zpozdil o 14 dní,tak to rozdělání za celý den máš grátis,a toho volání zas tak moc nebylo.Já bohužel nemám moc dobrý příjem v dílně,tak jsem ti parkrát nemohl to vzít a o půl noci jsem ti nechtěl už volat.já bohužel mám dost práce,proto každému říkám at počítá z více časem a to jsem jasně říkal.Já jsem ti neřekl vůbec,že stím motorem nejde otočít,ten motor jse normálně točí,jen je chycený jeden válec.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

KLuci a tohle fakt nejde řešit osobně?

Vyvarujme se předčasných a radikálních závěrů ju?
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
VIVA Racing team
Příspěvky: 28
Registrován: 08 dub 2004
Bydliště: Závist
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VIVA Racing team »

samozřejmě že to jde řešit osobně,taky bych radši osobně než tady na forům.a taky nechápu,že bob říká pořád o htd že je děcko,taky by se mohl krotit,jsme všichni dospělí.Káždý dělá jak umí a nikdo znás nemá nic zadarmo i HTD,ale nemám tu zapotřebý se otom tady bavit.

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

No já můžu osobně říct, že jsem měl jeden problém materiálního rázu, který jsem potřeboval promptně vyřešit, různí mí kamarádi mi slibovali všechno možné, ale skutek utek. Zavolal jsem Jirkovi Vichtovi a po týdnu jsem měl k mé dokonalé spokojenosti vše přesně tak jak jsem si představoval - to jen abych přidal svou zkušenost - nic víc nic míň. :wink:
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
JARIS
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 378
Registrován: 21 čer 2004
Bydliště: Studenec TR

Příspěvek od JARIS »

Tady je to teda hustý radši jdu pryč. Po mých zkusenostech.Co se týče rad kteroukoli hodinu si nemůžu stěžovat.](*,)
Naposledy upravil(a) JARIS dne 30 bře 2005, celkem upraveno 2 x.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Hele vy děti :lol: Po takových řečech se mi nechce ani přihlašovat...každopádně člověk chvilku nekouká na forum a už se mi tady hádáte :lol: Blbost! Ono je to k :cry: pláči. Co blbnete? Jen, co se týče ViVaTeamu, tak jak určitě víte, už tam stojím celou zimu. Je to servis s lidskou tváří a lidským přístupem. Navíc kvalitní a s širokým spektrem služeb.

Kdo někdy byl ve Viva dílně, pak jistě ví, že cesty se opravdu neudržují a sjízdnost je velmi obtížná. Co bylo letos za zimu taky víme, takže je to snad jasný a omluvitelný!!

Abych to uzavřel: všichni si zaslouží nějaký obdiv
Bob za to, že živí velikou rodinu (rodina, brouci a busíci)
Jirka za schonosti, rychlost a přístup a
Tom za to, že už dávno není dítětem :lol:

Tak si to sakra uvědomte! :?

Luke

Doldy
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 717
Registrován: 16 kvě 2004
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doldy »

...ja jsem s Vivou taky na 100% spokojen! Všechno co jsem kdy potřeboval se mnou ochotně dohodli a snažili se vyjít vstříc...teď nemluvím jen o motorařině, ale i např. o laminátech atd. Jirka mi moooc ochotně pomáhal přez telefon, když jsme se poprvé snažili nahodit motor...a to i když jsem mu volal třeba po 22hod. .... :D Takže super a Jirko ještě jednou dík moc!
:wink:

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

Zkušenosti můžou být pozitivní i negativní(já osobně zatím tyto nemám) - já si myslím, že spoustě těch negativních by se dalo předejít jasnou a konkrétní domluvou no a to že lidi kteří něco umí jsou s časem na štíru kvůli přebytku práce - to je v našem státečku prostě realita a jak se to píše třeba o Šindelářovi je prostě potřeba s tím částečně počítat - navíc při věcech jako jsou motory atd. ze zkušenosti vím, že dodržet termín jde jen pokud je posraný skutečně jen to co si myslíme, ale to se v reálným světě vzduchem chlazených VW fakt nestává - vždycky když něco rozděláš zjistíš že je potřeba rozdělat a spravit ještě tohle a támhle to a buď to to odflákneš nebo to nemáš šanci stihnout.
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

:shock: ... chvilku se nekouknu a vida kam ste se dohádali. :cry:

ad 1) pro všechny: pokud budete číst pozorně - nikoho jsem nenapadl, jen jsem prostě konstatoval svoji zkušenost ...
... 2) Jirkovi se moc omlouvám, ale z toho telefonu jsem fakt pochopil, že je ten válec zarezlý hodně (a tím je snad konec spekulacím u koho to zarezlo :-)
... 3) ... jinak ale ten motor jsem Ti opravdu dovezl v neděli 19. prosince - viz můj příspěvek z tohoto data v tomto topicu
... 4) ... domluvení jsme byli, že mi dáš koncem února nebo na začátku března vědět, v jakým stavu ten motor je, a co bude stát zprovoznění tak, aby byl hotovej v půlce března (kvůli předpokládanýmu lakování busa na začátku dubna abych měl 14 dnů rezervu) a klidně bych pochopil zdržení zimou, štve mě spíš to, že z Tebe co chvíli vypadlo žes musel dělat na něčem jiným (chápu to tak, že někteří zákazníci jsou si prostě rovnější tím spíš, žes věděl o tom, že ten bus je už skoro hotovej)
:arrow:
... ale jinak veřejně prohlašuju, že ...
a) ... stále uznávám motorářskou dovednost Jirky Vichty i jeho rady
b) ... schopnost htďáka fungovat na e-bay, i jeho přátelský přístup k pomoci v dražbách (i když tady se nemúžu uvarovat vzpomínek na prohlášení typu: "válce 2,8 nebo 2,4 do šesti tisíc - není problém" ...nebo: "delší klika do čtyřkovýho motoru za 5.000,- v pohodě" ... a taky: "webery 44 s ovládáním i sáním do 8.000,- sou tam co chvíli" ... a v momentě, kdy jsem to chtěl a i měl na to prachy tak se po tom slehla zem)
c) omlouvám se všem čtenářům za nepříjemnou četbu v tomto auditku - a? už šlo o číkoli příspěvek, neb to vzniklo na základě mnou popsané zkušenosti. Doufám, že tímto to skončilo, a že účastníci diskuze na sebe nebudou další rok vrčet, neb sezóna začíná a bylo by škoda si ji kazit.

Ještě sumář ad motor: Beru si ho rozdělanej domů, a pokud někdy seženu ty válce a kliku tak budu stavět velkej motor za pomoci dobrovolných pomocníků, kteří budou mít občas chvíli volnou.

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Příspěvek od Želvák Bob »

:oops: ... vypadlo mi přihlášení, ale myslím, že ten příspěvek ani nemusím autorizovat ... :wink:

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

Tak jste si panove potlachali a sakra je 1.4.05 tak se dame do prace ne????

sezona se uz pomalu rozjizdi tak honem honem at nam to jezdi........

aby jsme co.......no co.......aby jsme jelyi rychlejc [smilie=andere047.gif]
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

Mr.Vaahaa píše:Tak jste si panove potlachali a sakra je 1.4.05 tak se dame do prace ne????
sezona se uz pomalu rozjizdi tak honem honem at nam to jezdi........
aby jsme co.......no co.......aby jsme jelyi rychlejc [smilie=andere047.gif]
tak tak, tady useknout :lol: ja valim se strechou k calounikovi, se stribrnakem pro novy lacek a dalsi veci... takze nam sezona pekne zacina :twisted:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Mr.Vaahaa píše:Tak jste si panove potlachali a sakra je 1.4.05 tak se dame do prace ne????
Tak tohle je april dne 8)
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

Sameleon píše:
Mr.Vaahaa píše:Tak jste si panove potlachali a sakra je 1.4.05 tak se dame do prace ne????
Tak tohle je april dne 8)


presne :wink:

od rana delam uplny nic :D

pohoda :roll:
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

Mr.Vaahaa píše: od rana delam uplny nic :D
pohoda :roll:
...jako, že v jiných dnech teda makáš jako ďas :lol:

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

yahoďák píše:
Mr.Vaahaa píše: od rana delam uplny nic :D
pohoda :roll:
...jako, že v jiných dnech teda makáš jako ďas :lol:
:lol:


:lol:
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

kurva zrovna dneska se nemůžu zastavit. Před víc jak hodinou už jsem měl jít domů :evil:
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Odpovědět