prodejna VWBROUK.CZ - bývalý ADIP

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 549
Registrován: 14 srp 2005
Bydliště: Luhačovice/Zlín

VWbrouk servis

Příspěvek od Jirka »

Nazdar,
vím, že jste všichni tady zkušení broučkaři a tak help..help...Měl jsem teď možnost zajet si do Zlína a říkal jsem si, že se podívam do bývalého ADIPU a teď nyní VW Brouk servisu. Ale já to za nic nemohl najít :( .Díval jsem se na netu na mapku a aj podle toho jsem to hledal, ale a? hledám jak hledám, jako by se po něm zem slehla :!: Tak kde v tom Zlíně k :twisted: je?

Maggiolino

Zlín

Příspěvek od Maggiolino »

Ahoj, je to tam tak pěkně schované za jedním činžákem a že se to opravdu hodně špatně hledá. Když jsem tam jel já poprvé, hledal jsem to asi hodinu (v podstatě jsem jezdil pořád kolem toho) nakonec jsem stejně musel zavolat Michalovi, a tem mě musel návest. Doporučuji zvolit stejný postup. Nakonec tak jak já zjistíš že jsi jezdil kolem. Čislo na Michala asi máš, kdyby ne tak napiš a já ti ho pošlu.
Čau Maggiolino :lol:

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VW181 »

Není to tak složité. Prostě směr Jižní svahy. :lol:
K dyž se jede od centra na jižnáky tak v pravotočivé zatáčce odbčit do leva, ujet cca 300m přes dva retardéry a pak stále doprava. Na tom baráku je od cesty nápis "KORÁL".
Přinejhorším Michalovi zavolej.
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Dík, to jsem chtěl slyšet. :D

peple
Příspěvky: 165
Registrován: 30 čer 2005
Bydliště: Dolní Libchava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

peple píše:Včera 15.8.05 sem si v eSHOPu objednal pár drobností tak dám vědět až dorazí :roll:
Po více jak třech měsících sem objednávku zrušil.
Jednalo se o 5sad držáků poklic a po takové době sem už prostě musel ke konkurenci :( .
P. Jašek mi dodal zboží do tří dnů. http://www.broukservis.cz

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

Tentokrát bych řekl neselhal lidký faktor, ale ten technický.
Mně dycky přišlo od Strnadela vyjádření, co má a co bude kdy mít a jestli mi to poslat hned nebo to počká až všecko najednou. Ale bez odezvy tři měsíce - to spíš objednávka nedorzila/ztratila se. Přišel ti alespoň potvrzovací mail od robota v e-Shopu?

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

Taky mi to nešteluje. S dodávakama ze Zlína nikdy nebyl problém. Maximálně tak z mý strany, neboť si dycky něco objednám a za tejden si vzpomenu že bych eště něco chtěl, tak to doobjednám a cena za poštovný pak pomalu přesáhne cenu zbóží. I tak je to ale v poho.

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Nevěš hlavu a zkus to ještě jednou nebo dvakrát. Přeci jen tady není těch e-shopů 30. Jednou to vyjít musí.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

občas je osožné napísať fakt mail už len kvôli istote odpovedá skoro so železnou presnosťou do jedneho max dvoch dní.

Max spokojnosť...
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

mno ja uz tam mam objednavku na seadu tesneni do AC pumpy taky 2 mesice. Pry ji nikde nemohou sehnat.

ze by se zhorsovala dostupnost nahradnich dilu ¨??
... a vůbec !

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

je to tak

peple
Příspěvky: 165
Registrován: 30 čer 2005
Bydliště: Dolní Libchava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

Samo že mi objednávka přišla potvrzena. Po 1měsíci sem se ještě dotazoval kde že to vázne a prej že nejsou na skladě. Nikomu nic nechci vyčítat stát se může kdekoli cokoli a sem úplně v poho :lol: jen sděluju své zkušenosti.
Jaško řekl že je to normálí zboží co maj pořád na skladě :arrow: a mám to doma

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

mno, já mám zkušenost s dodávkou atyp. dílů od "adipu" celkem dobrou:

Po objednávce mě kontaktovali, že je to zboží, co asi nebude v Belgii na skladu, bude muset jít z USA, takže mám počítat nejméně 6 týdnů...nakonec to trvalo déle (dva měsíce), ale mám a jsem spokojený.

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

beru "dily" (drobnosti) od holomockeho Dudika, i s marzi je diky velkoobchodnim cenam drobne niz nez Adip bez postovneho...a krom toho si k nemu pri trose dobre vule a hodce casu muzu dojit i pesky... :lol:
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Nojo, když Yahoďáku kupuješ samý ouchylárny...:D Fakt ale je že pružinky na poklice by skladem mít měli i kdyby si je měli odvrtat z ovála..to je naprosto běžná věc, lidi je maj popraskaný.. :?
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

peple
Příspěvky: 165
Registrován: 30 čer 2005
Bydliště: Dolní Libchava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peple »

A už sou tam kde maj blejt :lol:

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Ale to už sem asi nepatří

Uživatelský avatar
petr heger
Příspěvky: 48
Registrován: 26 kvě 2004
Bydliště: Mohelnice-Müglitz
Kontaktovat uživatele:

ráfky

Příspěvek od petr heger »

Tak tomu říkám krásně udělaný ráfky!Já jsem se rozhodl dat jim novej nástřik a bílý lemy na gumy a jelikož přes zimu nic nedělám tak to valím všechno škrabákem tak si to člověk aspoň užije tu renovaci.Péra na poklice odvrtávám ze starých zásob z půdy a čistím brusečkou taky super práce.Jinak ty poklice jsou moc krásný .Moje orig už mají trochu puchýře a tak přemejšlím o novejch od adipu.Má někdo skušenost s těmi za 400kč jak dlouho ten chrom vydrží když ho budu často ošetřovat.Za ty kvalitní teda 1500kč za kus nedám až mi je zas někdo šlohne :cry: tak by mně ranilo.
Petr 1965 orig.

peple
Příspěvky: 165
Registrován: 30 čer 2005
Bydliště: Dolní Libchava
Kontaktovat uživatele:

Re: ráfky

Příspěvek od peple »

petr heger píše:Jinak ty poklice jsou moc krásný .Moje orig už mají trochu puchýře a tak přemejšlím o novejch od adipu.Má někdo skušenost s těmi za 400kč jak dlouho ten chrom vydrží když ho budu často ošetřovat.Za ty kvalitní teda 1500kč za kus nedám až mi je zas někdo šlohne :cry: tak by mně ranilo.
Na obrázku jsou právě ty za cca 400,- a když sem je kupoval tak sem si nevšiml že u jedný se zespodu na kraji udělal takovej 3x3mm rezavej flíček :? . Tak sem je všechny zespodu nakonzervoval takovou silikon srágorou ve spreji a dál hledám origo poklice který budou přechromování schopný. Rozhodně z vlastní zkušenosti už nebudu kupovat novej chrom :(

Uživatelský avatar
petr heger
Příspěvky: 48
Registrován: 26 kvě 2004
Bydliště: Mohelnice-Müglitz
Kontaktovat uživatele:

poklice

Příspěvek od petr heger »

Zkusím koupit jednu a budu sledovat co v provozu bude dělat.Kolik si myslíš že by stála nachromovat kdyz mne malá mlhovka ve Šternberku vyšla na 250kč tak to bude asi balík za jednu poklici aby to nestálo jak ta nová. :(
Petr 1965 orig.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

naprosto v pohodě, kup je, nakonzervuj, a dobře posloužej.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Odpovědět