Servis - Prochazka(Blansko) - zkusenosti

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Uživatelský avatar
clayd
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 356
Registrován: 06 led 2007
Bydliště: Struhařov

Anabáze s nákupem přes net

Příspěvek od clayd »

Zdravím Všechny blázny do brouků.Rozšířil jsem Vaše řady když jsem si před 2 měsíci konečně pořídil auto snů.A jelikož jsem měl vize jak by ten můůj měl vypadat tak jsem si u p. Procházky objednal 6 palcový disky ve chromu.To bylo někdy v půlce prosince.Za 3 dny jsem mazal na poštu a nemoh jsem se dočkat až to doma rozbalím.A to jsem valil bulvy ,2 disky ok a 2 úplně něco jinýho a ještě natřený barvou,a bylo!Hned jsem žhavil linku a bylo mi přislíbíno že ještě ten den pošle to co měl.Tušim že bylo20 prosince.Abych to zkrátil,slibování termínu se opakovalo asi 3 nebo 4x.Dneska jsem se konečně dočkal.Tojde ne?Přijde mi to jako větší nářez než to co chrlí Sepultura,tu mám rád p.Procházku po tomhle zbytečným extempore už moc ne.A na konec.Jste fakt machři
Já vím Bohumile ,já vím

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

aspoň to skusil
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Příspěvek od Želvák Bob »

:? ... vážené osazenstvo flatfóra, přátelé, kamarádi ...

Už půlrok přemýšlím, jak slušně - korektně - napsat své varování před pokusem o využití služeb této firmy. Moje poslední zkušenost s Pavlem Procházkou patří k nejhorším, které jsem v životě zažil a už ji nikdy nehodlám opakovat.
Snad jen tolik, že v posledním telefonátu jsem mu přímo řekl, že je pro mě už jen arogantní a neschopnej fušér a navíc i zloděj a že ho nikomu nedoporučím.
I po půl roce jsem toto stanovisko nezměnil. Už jsem vychladl, ale odpustit někomu, že domluvenou práci neodvede ani po více než 1435% (ano - tisíčtyřistatřicetpět procent) prodloužení termínu, který si původně sám navrhl, poté přijde s jiným řešením a po domluvě ceny ji stejně bez jakéhokoli upozornění navýší nehorázným způsobem o dalších 110%, navíc u něj došlo k drobným poškozením laku jak se kolem auta motali skoro měsíc ... a ve finále ztratil nebo vyhodil vačku i klikovku z motoru, který mi vracel ... Vadí mi i přístup, kdy přes to, že jsem mu volal 2x týdně ze mě dělal "blbce" a stále sliboval i když nic nedělal.
Fakta:
Domluva byla:
termín: navržen Pavlem Procházkou - 14 dní / skutečnost 215 dní
cena původní verze: 5.000,- mater. + 5.000,- práce (nerealizováno)
Cena další: motor + doprava 12.000,- + 5.000,- namontování do auta / skutečnost 35.000,- (prý ho tam dávali rovných 50 hodin!!!)
Při vracení mého původního motoru kdy jsem byl nasranej a nezkontroloval úplnost mi nedali vačku a klikovku (na T4motor) a krabice od fungl nových válců byla ožraná (asi od myší). Když jsem pak Pavlovi volal, že tam mám vačku a kliku, prvně ze mě dělal vola, že jsem všechno dostal, potom řekl, že to vyhodili, protože jsem se o to hned nehlásil a nakonec mi řekl, že to není jeho problém.
Nakonec, když mu bylo jasné, že ode mě už žádnej kšeft nebude, bylo jeho chování arogantní, drzé a celkově jak obchodně - tak lidsky nepřijatelné.

Takže:

ROZHODNĚ NIKOMU NEDOPORUČUJU - BA PŘÍMO VÁS VARUJU !




:evil:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Klid bobe, Na každou svini se někde vaří voda... [smilie=grimreaper.gif]
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Příspěvek od Želvák Bob »

:wink: ... já jsem v klidu, ale kdybych s tím varováním tak dlouho neváhal, kolega Clayd by nemusel udělat svoji zkušenost ...
(nemluvě o tom, že Procházkovy ceny dílů a kol jsou většinou tak o 20 - 40% vyšší, než u Michala ve Zlíně nabo Jaška v Kuří.) :roll:

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

hele Bobe a tos předtím nevěděl?
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

no cim dal tim lepsi :(
... a vůbec !

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

Bobe, já Ti jen držím palce, aby po týhle anabázi ten motor alespoň sloužil.

Pro ostatní budiž tento těžce uvěřitelný příběh varováním.
Obrázek

Martin (turbo)

Příspěvek od Martin (turbo) »

Bobe, za to, co si s nimi prezil, by si mal dostat vyraznu zlavu [smilie=gonnagetit.gif]

Ak by som mohol poradit motorara, tak pan Michal Strnadel nam pred casom dohodil znameho niekde z okolia Zlina. Kompletne nam zrepasoval motor. Zial este sme nemali moznost ho vyskusat v aute, ale vypada pekne :) Samozrejme pri preberani ho nastartoval (aj bez auta 8) )

(Ako pise 5srob nizsie, pan Dudik tu ma vlastne auditko, tak som zbytok mojho prispevku zmazal)
Naposledy upravil(a) Martin (turbo) dne 17 led 2007, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

pan Dudík tady má svoje separátní auditko.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Jano
vtipkár fóra flat4.org
Příspěvky: 177
Registrován: 04 bře 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jano »

S prekvapením zírám kto je tu aký odborník na porovnávanie servisov.

Ja mám opačnú skúsenosť, veci po tel. hovore dodané na čas, zaplatené podľa dohody, repas motora doma bez ceny servisu. / Energie, čas a priestor nie sú zadarmo/
Auto chodí ako oči.
Naviac je to chlap, ktorý sa venuje tomu aby ste sa mohli uvolniť a nadrbať v Blansku. Tam si ho môže každý podať a ešte aj beztrestne.
HOWWWWWWG!!!!!
PS : pre admina JA SOM TOHO NÁZORU, ŽE PREPIERANIE MOŽNO OSOBNÝCH PROBLÉMOV NIE JE FÉR!!!!

Uživatelský avatar
čáryfuk
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1586
Registrován: 15 srp 2006

Příspěvek od čáryfuk »

Jano píše:S prekvapením zírám kto je tu aký odborník na porovnávanie servisov.

Ja mám opačnú skúsenosť, veci po tel. hovore dodané na čas, zaplatené podľa dohody, repas motora doma bez ceny servisu. / Energie, čas a priestor nie sú zadarmo/
Auto chodí ako oči.
Naviac je to chlap, ktorý sa venuje tomu aby ste sa mohli uvolniť a nadrbať v Blansku. Tam si ho môže každý podať a ešte aj beztrestne.
HOWWWWWWG!!!!!
PS : pre admina JA SOM TOHO NÁZORU, ŽE PREPIERANIE MOŽNO OSOBNÝCH PROBLÉMOV NIE JE FÉR!!!!
no já nevím.Tohle nemá hlavu ani patu #-o

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Příspěvek od john »

Subjektivne hodnotenia samozrejme nie su fair...ale objektivne zjavne nie je mozne....takze cela diskusia je o hovne...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

mno tak zatím se tady objevují osobní zkušenosti s danými servisy podložené osobním a konkrétním prožitkem. Samozřejmě tady nedám prostor ke spekulacím a referencím typu "zaslechl jsem" nebo "jedna paní povídala".

Fórum je tady pro každého a pokud bude mít pan Procházka potřebu zveřejnit svůj názor na Boba a celou jeho záležitost, může to tady tomu učinit a nebude nijak omezován. A já tomu budu velmi rád, protože je fér abytady zazněly informace z obou stran.

Naopak si myslím že fórum může poskytnout jak zákazníkům reference, tak i jednotlivým dodavatelům dobrou zpětnou vazbu jako námět k případnému vylepšení služeb.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

simak
leštič starých součástek
Příspěvky: 926
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: asinus mundi

Příspěvek od simak »

taky si přidam. Protichůdné zkušenosti s jedním servisem nejsou přece vyloučené, tak proč je napadat nebo vyvracet? Někomu se zadařilo a je spokojený, jinému to nevyšlo a dá to ostatním vědět. Důležitý je podle mě celkový poměr spokojených/nespokojených. Čím víc zkušeností tady bude, tím je obrázek dané opravny objektivnější. Ale nemá cenu psát ve smyslu "já tam pohořel, tak je to debil a jeho dílna stojí za hovno" - Tím nemyslím žádný konkrétní příspěvek, je to jen příklad.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

ono nejde jen poměr spokojenosti vs nespokojenosti. Já vidím největší plus v tom, že se prostě o tom vůbec mluví. Každý asi občas udělá něco ne úplně dobře. Fórum pak je od toho, aby si dotyčný neřekl: Co, jeden zákazník mě nespasí, tak mu nakouřím pěnovku. Špatná reference se špatně žehlí.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
clayd
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 356
Registrován: 06 led 2007
Bydliště: Struhařov

Příspěvek od clayd »

Souhlas! Taky mám firmičku ale dělat ze zákazníků pitomce bych si nedovolil ani jednou natož opakovaně.Sám na to dojede,takhle se prostě obchodník nechová.Vmým případě mu nevyčítám že mi poslal něco jinýho ale spíš to jeho slibování.Už jsem byl rozhodnutej že za ním dojedu i když jsem od Prahy.Fakt už mě to točilo,naštěstí je to za mnou a více už nikdy
Já vím Bohumile ,já vím

Jano
vtipkár fóra flat4.org
Příspěvky: 177
Registrován: 04 bře 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jano »

Nechcem tu nikoho obvinovať, ale kto je nevinný nech hodí kameň!

Obchod je zložitá vec :
- musí byť niekto kto kupuje
- musí byť niekto kto predáva
cena - otázka dohody, termín - otázka dohody, kvalita - otázka dodávateľa, resp. vykonávateľa diela.
Dohoda 2 strán - obe majú právo nepokračovať vo veci

Je lahké, naviac anonymne o niekom povedať, že je buzerant - "Kurva " ťažko sa dokazuje, že nie!!! / manželka to nikdy nepotvrdí a frajerky nemôžeš priznať/

Táto téma je v tomto duchu

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

a já si zas myslím že jak Želvák tak i pan Procházka jsou oba aktivní účastníci srazů z masa a kostí a že je známe.. je škoda že pan Procházka třeba nemá čas nebo náladu nám tady říct jak to z jeho pohledu vlastně bylo.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Příspěvek od REDH0T »

...řekl tady někdo o mně, že jsem kurva ?
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Odpovědět