Kaefer Nostalgie

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Kaefer Nostalgie

Příspěvek od Sam »

Chtěl bych se podělit o negativní referenci na Kaefer Nostalgie, viz http://www.kaefer-nostalgie.com/" onclick="window.open(this.href);return false; nebo http://www.thesamba.com/vw/classifieds/ ... -Nostalgie" onclick="window.open(this.href);return false;
Že jsou to vydřiduši, kteří se nebojí řící neadekvátní částky za libovolný díl, je při pohledu na jejich inzerci jasné. Nicméně, když nějaký díleček jak se říká počebujete, tak na tuto stránku nehledíte. O to větší rozladění ale nastává, když vám dorazí zásilka, která neodpovídá popisu.

Kupoval jsem skenovaný manuál na brezela na CD. Napoprvé dorazilo naprosto prázdné CD. Reklamace. Na druhý pokus dorazilo CD s již nějakými daty, ale CD bylo zavirované (pro mne jako IT žádný problém) ale po zběžném prohlédnutí jsem zjistil, že na CD chybí 80 stránek z manuálu. Navíc jsou skenované stránky signovány jako září 1953 a manuál je prodáván jako 1951. Druhé reklamační řízení je v procesu.

Známý u nich zase kupoval sklíčka do tachometru. Popisek Hi-Quality reproduction dával naději na kvalitní díl. Bohužel nebylo tomu tak. Dorazilo cosi, co nebylo materiálově ani tvarově korektní (plast místo skla, jiný profil) a navíc byly sklíčka plná bublinek. Zkrátka nepoužitelný shit.

Suma sumárum. Škoda stráveného času i peněz.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

simak
leštič starých součástek
Příspěvky: 926
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: asinus mundi

Re: Kaefer Nostalgie

Příspěvek od simak »

Nicméně svým přístupem úspěšně navozují nostalgii po původních dílech, tedy činí za dost svému jménu.
nasávač

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: Kaefer Nostalgie

Příspěvek od pulenejksicht »

že by nová voblož vlna se starým obsahem ? :wink:
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaefer Nostalgie

Příspěvek od Sam »

pulenejksicht píše:že by nová voblož vlna se starým obsahem ? :wink:
Nutno podotknout, ze posledni reklamace jiz byla uspesna a KN mi poslali manual elektronickou formou. Jak se rika, konec dobry, vsechno dobre. Na priste se ale stejne budu snazit zajistit dily u jineho prodejce. KN ztratila moji duveru.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Odpovědět