,,vw opravář,,obec Šarovy

pro zpětnou vazbu na kupující a prodávající, servisy a prodejce náhradních dílů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Luděk
Příspěvky: 159
Registrován: 30 srp 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

,,vw opravář,,obec Šarovy

Příspěvek od Luděk »

Však pozor si dejte pokud zamíříte na Moravu do této vesnice s nemnoha obyvateli kde žije a vw ,,opravuje,, mechanik na slovo vzatý,jehož jméno jsem raději zapoměl.Po jeho zásahu do 16 stovky motoru jsem jej jako takový po nemnoha kilometrech poslal do šrotu.Když dá někdo na kliku šálky větší než je třeba,pak mu nejenže motor žere litr oleje na sto km,ale také kolíky vybijou krásná díry tak na desítku kulatinu a klika bude chodit tak cm tam a zpět.Je to už nějaký ten pátek,ale díky onomu mistru mám defacto teď už krásný nový motor za bratru sice hříšné peníze,ale i tak v porovnání s tou demolicí a následným zaolejováním pozemních komunikací za směšné kačky.Chtěl bych tímto naopak vyzvednout autoservis KREČMER v Opavě,kde nemožné ihned a zázraky do tří dnů dělaj. =D> Tam to vše dávali dokupy a nestačili se divit i ušima. [-o<
"Es komt der Tag KDFvwagen!"

Harry
Příspěvky: 18
Registrován: 06 led 2003
Bydliště: Svitavy
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,vw opravář,,obec Šarovy

Příspěvek od Harry »

Myslím, že se ten pán jmenuje Šustek. Mám na něj zcela jiný názor. Dělal mi sice jen drobné zásahy, ale vždy k mé plné spokojenosti. Inu co člověk to jiný názor a zkušenost.
lenochod

Odpovědět