Nastavení inzerce od 3/2013

ve vlastním zájmu k přečtení všem novým i stávajícím návštěvníkům fóra flat4.org
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Nastavení inzerce od 3/2013

Příspěvek od Pětišroub »

Rozhodli jsme se vyjít vstříc uživatelům a nyní je povoleno přidávání reakcí k inzerátům v sekci na prodej.

Podstatnou změnou ale je to, že inzerent, pokud si nepřeje touto formou s ostatními komunikovat, má možnost svůj inzerát pro reakce kdykoliv uzamknout odkazem, který se nachází vpravo dole pod jeho inzerátem.

Pokud si nadále bude inzerent přát odemknutí inzerátu, který předtím zamkl, pro úpravy, nebo jeho smazání, nebo odklizení plků jiných uživatelů, využije Tlačítko pro přivolání moderátora, kde uvede stručně, co si od moderátora žádá


Nadále přebíráme to, co bylo zvykem:

Inzerenti nechť v textu inzerátu uvádí kontakt, nebo způsob, na kterém mohou být zastiženi pro případné zájemce (SZ, mobil, e-mail, poštovní adresa ap.).

Inzerenti nechť uvádí co nejúplnější popis nabízeného předmětu a pravdivý popis jeho kondice, ideálně s fotografiemi u vozů a součástek, které si to přímo vyžadují. K dobrým mravům od nynějška patří i informace o prodejní ceně, ceně k jednání ap.

Inzeráty lživé, zavádějící, odporující dobrým mravům, či zákonu, budiž na výzvu moderátora prodávajícím doplněny nebo upraveny, jinak budou bez výstrahy smazány.

Děkujeme předem za slušné chování v inzertní sekci.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15195
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení inzerce od 3/2013

Příspěvek od Sam »

Bezedná trpělivost ohledně menších i větších off topic témat v inzerci se právě přelila přes okraj. Dodržujte prosím zaměření tohoto fóra převážně na vzduchem chlazené Volkswageny. Prodej psích štěňat, motorek, čínského nářadí, vysloužilé elektroniky a zbytků z garáže prosím zase postujte na bazoš, sbazar, hyperinzerci, aukro, ebay a další tomu zaměřené servery
Přílohy
foto2012-10.jpg


Naposledy oživil Sam v 18 kvě 2016
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Odpovědět