predám vw Typ 3 variant, r.v 1970

prodej nebo koupě kompletních aut, jezdících a nejezdících, nebo "projektů", které aspoň stojí na 4 kolech
Odpovědět
jaro21

predám vw Typ 3 variant, r.v 1970

Příspěvek od jaro21 »

Ahojte, predám Varianta z roku 1970. Motor 1600 klasika dva karburátory. Auto má hnilú placku, predné blatníky a úchyt predného nárazníka , ale neni to žiadna katastrofa(zdvíham ho bez problémov na hever) výhoda je, že auto ešte nikto nezváral takže ako si to nový majiteľ spraví tak bude mať. Auto je kompletné, pojazdné. Jediná vec čo nefunguje je klaksón a ostrekovač čelného skla.
K autu dávam tieto diely: predné blatníky, kompletná sada skiel, topníky, origo výfuk, svetlá,
Na aute je nahodený EMPI výfuk, ktorý je v slušnom stave. Ja som odstavil topníky, vymenil olej, zadné uloženie torziek, auto som vrátil do pôvodnej výšky a odstránil všetky nálepky, ktoré tam nemali čo robiť. Taktiež som dal pečalúniť šoférov sedák, pretesnil výfuk, víka ventilov, opravil elektriku a pošteloval motor, aby jazdil normálne. Vymenené kolesá za origo rozmer a originál chromové puklice. Auto chytá na brnk, je plne pojazdné, ale pre niekoho kto by chcel super stav tak je nutné vkonať kompletnú rekonštrukciu. Auto má novú technickú a dva klúče. Najnižšia cena za akú som ochotný auto predať je 6000 eur(157000 Kč), ale to len pre človeka čo si ho chce nechať a pracovať na ňom. V prípade záujmu volajte +421/948 502 032 alebo do správy sem na fórum. Ďakujem
Přílohy
IMG_9239.JPG
IMG_9241.JPG
IMG_9242.JPG
IMG_9249.JPG
1.JPG
3.JPG
6.JPG
7.JPG

Odpovědět