Vraky v našem okolí

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Vraky v našem okolí

Příspěvek od Pětišroub »

Kdo ví o vraku brouka, busu, nebo typu 3 a nebojí se to sem napsat? Naše vlastní vozy se nepočítají :P
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

vraky brouků

Příspěvek od Želvák Bob »

Ahojky,
tak začneme Brnem. Když pominu těch pár vraků v ohradě u dílny Ivoše Čechovskýho :lol: (asi 5 kusů), tak stojí jeden zelenej brouk v zahradě za zast. Branka. Když jedete tramvají směr Bystrc a stojíte, je vidět po levé straně před posledním z těch domků. Už je dost zarostlej :( . Často se zabývám myšlenkou vydyndat ho od majitele té zahrady a podívat se, jestli by nešel dát do kupy, :wink: ale nemám ho zatím kam dát. :roll:
Bohužel.
Bob

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

jo to je ono, neni to kam davat :-/

jinak jeden brouk stal dost dlouho (vice nez 2 roky) v Branické ulici (Praha 4) byl prikrytej plachtou, a mel myslim tmave cervenou barvu.
Dlouho sem tudy nejel tak nevim zda tam stoji jeste.

Vašek

Příspěvek od Vašek »

Jó, v tý Branický ulici jsem brouka taky viděl, je to tam jak se jede z kopce (nebo do kopce, jak kdo :wink: ), kousek u zastávky busu myslím 196, jezdí tam jediný. Tehdy to ale nevypadlo, že by tam autíčko stálo jako opuštěnej vrak, spíš jako opečovávané auto pod plachtou :D

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Jo tak v ulici Geologická jsem teď prozkoumával hrana?áka buse, který má oranžovou barvu, vysokou kempingovou nástavbu a je bez SPZ. Když jsem se pod něj plavmo zasunul zjistil jsem, že je to diesel, čímž jsem o něj ovšem ztratil zájem:D

Jinak na nábřeží u porodnice v Podolí jsem zahlédl jakéhosi omšelého broučka v černo-červeném základovkovém finiši, má malá zadní světla á la 1961-1967, ale už moderní přední blatníky.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

simak

broucek u porodnice

Příspěvek od simak »

no vypada sice nic moc, ale co tak jezdim obcas okolo tak se asi dost hybe. je olepeny skate-nalepkami, tak bych hadal majitele na nejakyho nezavislyho :)

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

Sem uplne zapomnel jeste na jednoho brouka kolem kteryho jezdim kazdej den do prace. Stoji ve Velke Chuchli v jedny zahrade, kolem nej je hafo harampadi takze je sotva videt.

Kdyz jedete od zeleznicniho prejezdu smerem ke Strakonicky, tak je to po prave strane u 3-tiho domu

Zaregistroval sem ho tam pred 3/4rokem, ma nejakou cervenou, nebo mozna uranzovou barvou, a ted je pres nej prehozeny nejaky lino.

Evidentne se s nim nejezdi, celou dobu je na stejnym miste

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Za Louny, směrem na Most, v lokalitě "Benátky" je v zahradní kolonii po pravé straně bus hrana?ák a slouží tam jako úschovna nářadí. Celkem by mě zajímalo, zda je tam motor.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Brno

Příspěvek od Želvák Bob »

Ahoj lidi...
...tak jsem tak jel kolem toho vraku v zahrádce u Branky a jelikož jsem měl čas, šel jsem ho omrknout. Teď, na podzim, tam není už skoro vůbec vidět. Je na něm listí a u plotu (předního) už dost narostla zeleň. Ten brouček je asi rok 1967 (nemá v boku víčko nádrže, a vzadu jsou v blatníkách díry po zvětšených světlech s tím rovným spodkem), je bez světel (všech), ale okna má. Jestli je v něm motor - to netuším, pohled zezadu je dost zakrytej a navíc je to tam dost daleko od plotu. Spíš je i háček v tom, jak ho odtam? eventualně dostat. Zezadu je souvislej plot porostlej psím vínem a ve předu je schod cca 1,3m vysokej (a malá branka pro člověka a za ní schůdky, kudyma bych ho musel vynášet po kouskách v batohu), leda ho vytáhnout jeřábem (a to už by bylo asi zbytečně drahý). Jo - a po obou stranách jsou další zahrahy a domy. Podle stavu toho zarostlýho plotu soudím, že tam tenhle brouček trčí už nejmíň 10 let, ale může to být i dvakrát tolik. Takže bude asi už úplně :evil: po smrti.
Jinak můžu říct, že z pohledu pilota brněnských šalin (tramvají) už není žádnej další brouček ve stadiu vrakovitosti v Brně vidět.
Zatím.....
.........ahoj
Bob

Uživatelský avatar
krizmen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1679
Registrován: 15 led 2004
Bydliště: Schakalovw

Příspěvek od krizmen »

Čauec, jeden smutnej Brouk je už víc, jak dva roky v Bystřici nad Pernštejnem pod kostelem na náměstí a pustne a pustne... a ten hňup to ne a ne prodat. Má sice SPZ, ale ta podle registru patří na něco jinýho. Až tam někdy pojedete, tak ho stáhněte na vlek, to nebude krádež, ale vlastně vysvobození. Až budu mít digifoto, pošlu. Zatím vwětru zdar!!

Uživatelský avatar
Murphy
Murphy to vidí hnědě...
Příspěvky: 336
Registrován: 11 lis 2003
Bydliště: Rakovwník

Příspěvek od Murphy »

:idea: Nevi nahodou nekdo o majiteli bledemodreho Busika s faldachem na kulataku v dejvicich?Je ze 60.let jelikoz ma rozpulene predni okno!Ma spz,ale uz tam stoji minimalne rok a me je ho moc moc lito!Je fakt nadhernej-jezdim okolo nej do skoly!Akorat tim,ze je venku,desne trpi :cry: Zkusim nechat neco za steracem a treba se majitel chytne!Dat ho do kupy,byl by vazne skwelej :roll:

Cipec
Příspěvky: 76
Registrován: 04 pro 2003
Bydliště: Sloup, okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cipec »

Našel jsem docela zajímavej kousek. Nevím ovšem jestli je to origoš nebo nějaká předělávka. Měl by být z 11/1952. Je tam započatá renovace. Mám fotky, ale bohužel je sem neumím vkládat. Kdyby měl někdo zájem se kouknout tak vám je můžu třeba poslat mailem nebo je sem třeba někdo vloží.

Uživatelský avatar
Murphy
Murphy to vidí hnědě...
Příspěvky: 336
Registrován: 11 lis 2003
Bydliště: Rakovwník

skola+benga

Příspěvek od Murphy »

2 michal:Zdar Michale!To sem rad,ze jezdis na suchdol,jelikoz ja taky :lol: !Musime dat rec az nam to zasejc zacne!treba v Ccku a poradne poklabosime :)!Vobcas sem tam videl cervenyho broucka,ja tam uz svym mrackem taky parkrat byl.....
2 @ll: Mam znamyho mezi mlikařema,takže to co nejdrive zjistim a dam vedet!Je vazne bezvadnej...chci ho :roll: Zatal

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

chlapi nebudete první, kdo něco nechával za sklem, toho busíka tam chodím očuchávat už dlouho.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Tak ta SPZka je AHP 94-38. Pokud někdo má možnost zjistit majitele, a? tak prosím učiní. Je fakt vychytanej. Vevnitř zachovalej.

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

...ponorka

Příspěvek od yahoďák »

..podle značky by to mohla být ponorka, kterou dělal pro někoho Štěpán Mráz - mám ji na fotce. Je bleděmodrá s tmavomodrým předním VW znakem a faltdachem a s exportními nárazníky??
Jestli je to ona, tak toho moc nenajezdila, protože dlouho stála jako poutač na Jazz klub na Kampě (a pořád jí dávali benga botičku a lístky).
Je-li to ona, tak to přes Štěpána zjistím.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Na Praze 5 v Radotíně, v ulici N Viničkách, kam si do takové malé soukromé pekárny jezdím pro skvělý teplý chleba přímo od lopaty, jsem objevil u jednoho domu stojícího očesaného brouka na kolech bez blatníků. Jedná se o typ s velkými okny.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Murphy
Murphy to vidí hnědě...
Příspěvky: 336
Registrován: 11 lis 2003
Bydliště: Rakovwník

Příspěvek od Murphy »

Jo,ale ted uz by se teda zase nekdy mel pohnout protoze tam kde je ted uz minimalne ten rok urcite stoji!Jinak sem vypozoroval CERNEHO BROUKA u Turecke ambasady s kterym taky uz nikdo dlooouho nejel! :roll:

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

Když jsme u toho pozorování....
Červený brouk v Thámově v Karlíně
Červený busík na Koněvce na Žižkově

Všimli jste si jich někdy? Víte, čí jsou?

Co takhle udělat nějakej informativní leták o tomto fóru a podstrčit jim ho za stěrače. A? rozšíří zdejší řady.

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

Murphy68 píše:Jo,ale ted uz by se teda zase nekdy mel pohnout protoze tam kde je ted uz minimalne ten rok urcite stoji!Jinak sem vypozoroval CERNEHO BROUKA u Turecke ambasady s kterym taky uz nikdo dlooouho nejel! :roll:
To je pravda, rok se nehnul. Ovšem jaro se blíží.... a pokud se nehne, stálo by za to zkusit majitele. Já bych do toho šel na 100%, ponorky jsou úchvatný.... ale finančně a časově člověk dva busíky neutáhne. Možná když se nepohne eště další rok, tak to lajsnu :-)

Odpovědět