___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Odpovědět
Mates1303
Příspěvky: 7
Registrován: 17 led 2019

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Mates1303 »

Konečně odpověď inteligentního člověka. Děkuji.. Už vím co jsem vědět potřeboval :D Vypadá to že prahy budu muset vyvařit. Nemám momentálně dostatek místa na to, abych brouka rozpůlil a vyměnil prahy celé. Navíc vrchní část je celá ok,pouze spodní část prahu je oslabená korozí.

Mates1303
Příspěvky: 7
Registrován: 17 led 2019

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Mates1303 »

Samba píše:celej práh je svařenej jako jeden díl, celej profil, ve kterým vede topnej kanál je jeden kus.. buď můžeš měnit jen jednotlivý shilý části a nebo celej odřezat a odvrtat a znovu a lépe usadit novej.. nevej není vždycky až zas tak pěkně pasující.. inu je to ráj..



Konečně odpověď inteligentního člověka. Děkuji.. Už vím co jsem vědět potřeboval Vypadá to že prahy budu muset vyvařit. Nemám momentálně dostatek místa na to, abych brouka rozpůlil a vyměnil prahy celé. Navíc vrchní část je celá ok,pouze spodní část prahu je oslabená korozí.

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5297
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od lišák »

Mates1303 píše:Konečně odpověď inteligentního člověka. Děkuji..
Nedovolil bych si jakkoliv, byť jen náznakem snižovat inteligenci Sama, ale myslím, že už první odpověď na otázku byla naprosto vyčerpávající a tak i VWenca by si zasloužil pochvalu za odpověď na otázku.
VWenca píše:Ve zkratce...Demontovat dveře. Vyztužit karoserií v místě dveří. Sundat karoserií z podlahy, vyřezat hnilobu, navařit nové práhy.
Každý celek se skládá z detailů.

Mates1303
Příspěvky: 7
Registrován: 17 led 2019

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Mates1303 »

lišák píše:
Mates1303 píše:Konečně odpověď inteligentního člověka. Děkuji..
Nedovolil bych si jakkoliv, byť jen náznakem snižovat inteligenci Sama, ale myslím, že už první odpověď na otázku byla naprosto vyčerpávající a tak i VWenca by si zasloužil pochvalu za odpověď na otázku.
VWenca píše:Ve zkratce...Demontovat dveře. Vyztužit karoserií v místě dveří. Sundat karoserií z podlahy, vyřezat hnilobu, navařit nové práhy.


Hledal jsem vysvětlení pro demontáž prahů,né pro vyvaření. Akorát nemůžu příjít na to, k čemu slouží toto forum. Zda k zjištění informací a rad, nebo k posměškám a trapným narážkám. Tak zda nemáš už nic k tématu, nespamuj mé přiložené otázky. Děkuji

Uživatelský avatar
gandy
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 609
Registrován: 07 dub 2008
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od gandy »

=D> ty seš mi borec. Hlásíš tady na lidi a za chvíli zjistíš, že právě díky jejich spamování si dáváš káru dohromady..
T2B Westfalia, výbava "Ostředek"

Uživatelský avatar
Pekař z Boščehrada
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2497
Registrován: 07 led 2006
Bydliště: Pekárna v Boščehradu

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Pekař z Boščehrada »

Některým lidem zřejmě nikdy neporozumím

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Herbie »

Mates1303 píše: Akorát nemůžu příjít na to, k čemu slouží toto forum.
Pravidelne se opakujici problem.

Kazdej si mysli ze tu zdarma a bez jakehokoliv vlastniho pricineni dostane radu/reseni jakehokoliv problemu.
Hodi sem 2 nebo 3 prispevky, kde se neceho dozaduje a jeste je urazen kdyz ty informace dostane.

A prito staci se trochu snazit, fotek a videi z rekonstrukci brouka je plnej internet.

Joooo kdyby ten nekdo zalozil vlastni topic, predstavil svuj projekt, doplnil fotografiemi a pravidelne prispival, taky by se na nej nahlizelo jinak.
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Pekař z Boščehrada
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2497
Registrován: 07 led 2006
Bydliště: Pekárna v Boščehradu

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Pekař z Boščehrada »

Herbie píše:
Mates1303 píše: Akorát nemůžu příjít na to, k čemu slouží toto forum.
Pravidelne se opakujici problem.

Kazdej si mysli ze tu zdarma a bez jakehokoliv vlastniho pricineni dostane radu/reseni jakehokoliv problemu.
Hodi sem 2 nebo 3 prispevky, kde se neceho dozaduje a jeste je urazen kdyz ty informace dostane.

A prito staci se trochu snazit, fotek a videi z rekonstrukci brouka je plnej internet.

Joooo kdyby ten nekdo zalozil vlastni topic, predstavil svuj projekt, doplnil fotografiemi a pravidelne prispival, taky by se na nej nahlizelo jinak.
Nevím proč, ale ta mládež je nějaká zpovykaná. Rozciluje se, ze dostane vyčerpávající odpovědi na otázky, který by během pěti minut vyřešil sám, kdyby si svojeho brouka prohlídl trochu víc, než jen z okna. A to je pořád dokola. Ale možná chtěl jen naznačit, že bychom měli naběhnout a pomoc mu s opravama, kdyz brouk je tak krásný kultovní auto a on takovej nadšenec..

Mates1303
Příspěvky: 7
Registrován: 17 led 2019

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Mates1303 »

Kurva tak od čeho to forum asi je? Každý děláte chytrýho a nakonec hovno. Užitečná rada žádná. Forum je od toho aby se člověk podělil se zkušenostmi. Ale vy umíte akorát polemizovat o hovnech.. Žádnou normální a užitečnou radu nenapíšete,jen budete rozebírat píčoviny. Tak když se vám nelíbí můj dotaz,není potřeba na něj odpovídat. Pročetl jsem pul příspěvků z celého fora,a nedozvěděl jsem se nic. Každý to buď viděl na netu,nebo si to myslí,ale někdo kdo to opravdu dělal tu pomalu ani nění. Já si umím poradit se spoustou věcí,ale nevím třeba o tom co se na brouku kdy dělalo originál. A proto se ptám například na ten výfuk. Ale opět jsem se dozvěděl jen píčoviny o tom,že jsem neschopný a mám si to uříznout a převařit. Na to bych opravdu nepřišel ty vole.. Vidím že nemá smysl se tu dál zdržovat, protože vaše příspěvky nejsou rady,ale keci okolo...

lális
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1539
Registrován: 24 srp 2009
Bydliště: Tábor zdraví venkov

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od lális »

Ty kundo zvadlá,co se tady sereš do lidí??
Vem si prášek na nervy,pak vyfoť tvůj problém a bude to asi nejlepší, co?

Když budeš nadávat, každej se na tebe vykašle!!!
Ideální majitel brouka,buggy,buse...a co dál??

Uživatelský avatar
Milan NM
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 736
Registrován: 25 pro 2015
Bydliště: SK-Nove Mesto nad Vahom

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Milan NM »

Mates pozri tu:
viewtopic.php?f=2&t=19584&p=338237&hili ... ly#p332206
Klikni na obrazok stiahni,rozbal pomocou hesla

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19868
Registrován: 02 led 2003

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Pětišroub »

Obrázek

Já nevím o čem je tato debata. Pokud jsou prrahy skrz zespoda, tak bez oddělení od placky je možné jen zasmrkání. Navíc je tu šance, že budou kaput topné kanály, které jsou uvnitř. Navíc je to ďurka tady, Ďurka tam a člověk zjistí, že by to měl udělat komplet.Takže přístup a) je to rozebrat a vyměnit komplet b) nebo za b to zazáplatovat a doufat v nejlepší. Nebo se mýlím?

Smutný bude, až se dobereme k tomu, že nejde o PRAHY, ale o STUPAČKY. PRAHY jsou součástí karoserie, a STUPAČKY jsou do nich přišroubované.
Naposledy upravil(a) Pětišroub dne 24 led 2019, celkem upraveno 1 x.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Pekař z Boščehrada
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2497
Registrován: 07 led 2006
Bydliště: Pekárna v Boščehradu

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Pekař z Boščehrada »

Mates1303 píše:Kurva tak od čeho to forum asi je? Každý děláte chytrýho a nakonec hovno. Užitečná rada žádná. Forum je od toho aby se člověk podělil se zkušenostmi. Ale vy umíte akorát polemizovat o hovnech.. Žádnou normální a užitečnou radu nenapíšete,jen budete rozebírat píčoviny. Tak když se vám nelíbí můj dotaz,není potřeba na něj odpovídat. Pročetl jsem pul příspěvků z celého fora,a nedozvěděl jsem se nic. Každý to buď viděl na netu,nebo si to myslí,ale někdo kdo to opravdu dělal tu pomalu ani nění. Já si umím poradit se spoustou věcí,ale nevím třeba o tom co se na brouku kdy dělalo originál. A proto se ptám například na ten výfuk. Ale opět jsem se dozvěděl jen píčoviny o tom,že jsem neschopný a mám si to uříznout a převařit. Na to bych opravdu nepřišel ty vole.. Vidím že nemá smysl se tu dál zdržovat, protože vaše příspěvky nejsou rady,ale keci okolo...
Přišel, viděl, zvítězil

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13945
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Herbie »

Pekař z Boščehrada píše:Přišel, viděl, zvítězil
Evidentně nezvítězil
Zdá se, že nepochopil nic z toho co mu tu kdo psal .. viz výfuk.
Těžko radit někomu, kdo si to ani pořádně nepřečte, a i když přečte tak neporozumí.

Jestli to náhodou nebude Lofasůf brácha :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Pekař z Boščehrada
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2497
Registrován: 07 led 2006
Bydliště: Pekárna v Boščehradu

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Pekař z Boščehrada »

Herbie píše:
Pekař z Boščehrada píše:Přišel, viděl, zvítězil
Evidentně nezvítězil
Doufám, že mě nepodezíráš, že jsem to myslel vážně :D

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15200
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Sam »

Mates1303 píše:Kurva tak od čeho to forum asi je? Každý děláte chytrýho a nakonec hovno. Užitečná rada žádná. Forum je od toho aby se člověk podělil se zkušenostmi. Ale vy umíte akorát polemizovat o hovnech.. Žádnou normální a užitečnou radu nenapíšete,jen budete rozebírat píčoviny. Tak když se vám nelíbí můj dotaz,není potřeba na něj odpovídat. Pročetl jsem pul příspěvků z celého fora,a nedozvěděl jsem se nic. Každý to buď viděl na netu,nebo si to myslí,ale někdo kdo to opravdu dělal tu pomalu ani nění. Já si umím poradit se spoustou věcí,ale nevím třeba o tom co se na brouku kdy dělalo originál. A proto se ptám například na ten výfuk. Ale opět jsem se dozvěděl jen píčoviny o tom,že jsem neschopný a mám si to uříznout a převařit. Na to bych opravdu nepřišel ty vole.. Vidím že nemá smysl se tu dál zdržovat, protože vaše příspěvky nejsou rady,ale keci okolo...
Opravdu jsme tu nechteli nikoho urazit. Sbohem.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Laco
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 870
Registrován: 31 říj 2011
Bydliště: Hřebeč
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Laco »

Husta debata !!! :roll: :lol: #-o .. me prijde, ze jste moc profesionalne zacykleny. On chudak asi ani nevedel, ze brouk ma kastli a podvozek zvlast a ze je kastle k podvozku sroubovana ( to jsou ty srouby co videl).
Asi by to slo vyvarit i na hulvata na podvozku ne? Odmontovat srouby, vyrezat prah a tunely topeni a nasroubovat a navarit. Bo je to slepa ulicka ?

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15200
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Sam »

Ani né tak na hulváta jako je to ještě lepší a čistší řešení než demontáž karosérie. Odšroubuje se podvozek, nadzvedne na jedné straně o deset čísel, vyřízne se práh, osadí se novej a pak se vše spustí zpět a spasuje na středy děr v podlaze a svaří. Ale vysvětluj to někomu kdo se sem přišel poprat.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

lope
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1281
Registrován: 08 zář 2009

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od lope »

Snad to jde i bez zvedání, čili teoreticky bez odšroubování celýho podzvozku. Akorát se musí kastle nějak podepřít o tunel, aby po vyříznutí prahu neklesla.

Uživatelský avatar
nesteakex
Příspěvky: 126
Registrován: 10 zář 2013
Bydliště: Praha-západ (kousek od Prahy)

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od nesteakex »

Ahoj,

Mám dotaz jak ma vypadat predni stitek po renovaci , potrebuji pro inspiraci dekuji moc k.
Přílohy
20190127_203138.jpg

Odpovědět