___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Odpovědět
Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od john »

klic píše:Chtěl jsem zeptat, pokud máte někdo zkušenost s celohlinikovými bloky od brazilského výrobce Autolinea. Objednal jsem si totiž nový standardní blok motoru AS41 a přišel mi celohliníkový, který kromě toho, že mnohem těžší, jinak vypadá celkem dobře. Tak nevím, mám to reklamovat a vracet nebo si ho nechat?

Díky za komentář.

klic
Pokial si platil za AS41 a dostal hlinikovy, tak bud len rad...je to o 100% lepsi blok, napriek extra vahe.../ ta je od 7.5 do 11 kg vyssia podla vyrobcu /

klic
Příspěvky: 94
Registrován: 03 črc 2008
Bydliště: Praha 6

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od klic »

Dík Johne, to mě potěšilo. Blok jsem zvážil - krásných 18,9 kg.

Nevím, jesli se prodejce spletl, myslím, že spíš ne - alu blok nebyl ani v jejich katalogu. Spíš jim AS41 došly - výroba v Mexiku prý skončila a prodává se jen to, co zbylo.

Zdar
Klic

Uživatelský avatar
vako
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 830
Registrován: 07 úno 2005
Bydliště: Kežmarok - Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od vako »

Klic.. ty si dieta stasteny.. hlinikovy blok mat, to je sen.. [-o<
Blacksmith - Juniperus Hero
VWolkers

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od loufes »

Zdravím,chtěl bych se zeptat,někoho kdo už použil startér z felicie na brouka,jestli se musel startér nějak upravovat a nebo jestli pasuje bez problémů a z kterýho přesně typu felicie tam pasuje?Děkuji všem za postřehy.
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od lišák »

Zkus do okénka vedle tlačítka hledat napsat "startér felicie" a pak nám napiš jen tak pro zajímavost, kolikátý odkaz byl ten správný.
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od loufes »

=D>
lišák píše:Zkus do okénka vedle tlačítka hledat napsat "startér felicie" a pak nám napiš jen tak pro zajímavost, kolikátý odkaz byl ten správný.
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Sam »

Tak startér felicie je úspěšně vyřešen, co takhle svařování Zetálu ? Zkoušel někdo, má někdo pozitivní reference ? Vím, že to jde a že to veteránští ultras používají.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Sam »

A mám tu další špek. Víte, kde v ČR koupit tyto trhací nýty, případně víte o vhodné alternativě ?
Jde o trhací nýty do měkkých materiálů, které se na konci roztřepí. Potřebuji to pro nanýtování gumy na stupačku brouka.
Originál byl kovový a třepil se na tři paprsky. Ty na obrázku se třepí na čtyři paprsky, což když se nedozví Lišák, tak s tím jsem ochoten žít. Našel jsem jednoho výrobce v Německu, určitě to ale používají i zdejší kutilové....
Přílohy
93372ac1l.png
93372ac1l.png (14 KiB) Zobrazeno 3747 x
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

honcek
Příspěvky: 64
Registrován: 02 říj 2011

Problém s kotoučovýma brzdama

Příspěvek od honcek »

Zdar borci,můžete mně prosím někdo poradit? Když zatáčím do prava nebo jedu rovně,je to v pohodě,zabrzdím,pustím brzdu a hned povolí,jenže když zatočím do leva a ani nebrzdím,levý kolo píská... když zabrzdím,pustím brzdu,brzda furt drží,ale fakt hafo,otočím volantem do prava a brzda povolí,kdyby jste měli někdo řešení,byl bych moc rád,za odpověď předem děkuju.

Uživatelský avatar
buca6
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 431
Registrován: 25 kvě 2009
Bydliště: Ostrava

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od buca6 »

Sam píše:A mám tu další špek. Víte, kde v ČR koupit tyto trhací nýty, případně víte o vhodné alternativě ?
Jde o trhací nýty do měkkých materiálů, které se na konci roztřepí. Potřebuji to pro nanýtování gumy na stupačku brouka.
Originál byl kovový a třepil se na tři paprsky. Ty na obrázku se třepí na čtyři paprsky, což když se nedozví Lišák, tak s tím jsem ochoten žít. Našel jsem jednoho výrobce v Německu, určitě to ale používají i zdejší kutilové....
Na tomhle e-shopu není skladem ale můžeš se zeptat jestli nebudou
http://www.trans-technik.cz/trhaci-nyt- ... 131140-241
tady mají napsáno že je prodávají ale v nabídce e-shopu nejsou
http://shop.simaf.cz/shop-simaf-cz/esho ... rhaci-nyty
anebo ebay
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksi ... &_from=R40
If you want to win employ the fin

honcek
Příspěvky: 64
Registrován: 02 říj 2011

Problém s kotoučovýma brzdama

Příspěvek od honcek »

Kuci,neexistuje odpověď na můj dotaz co je o tři články vejš,nebo jsem ho napsal někam jinam než jsem měl? Ten dotaz můžu i zkrátit: když zatočím doleva,levý kolo přibržďuje,nemáte někdo stejnou zkušenost,fakt by mně to pomohlo...dík

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Problém s kotoučovýma brzdama

Příspěvek od Herbie »

honcek píše:Kuci,neexistuje odpověď na můj dotaz co je o tři články vejš,nebo jsem ho napsal někam jinam než jsem měl? Ten dotaz můžu i zkrátit: když zatočím doleva,levý kolo přibržďuje,nemáte někdo stejnou zkušenost,fakt by mně to pomohlo...dík
Není moc věcí které by to mohly způsobit
V podstatě jediná, a to je hadice
nic dalšího se nepohybuje

samosebou předpoklad je že je vše správne sesazeno a nic jinýho tam nikde nelítá
... a vůbec !

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od lišák »

A nebo kolo drhne v rejdu o podběh :D .
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Sam »

A nebo jsou KO ložiska nebo těhlice a při zatáčení se buben šmejkne a začne se přidírat.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

honcek
Příspěvky: 64
Registrován: 02 říj 2011

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od honcek »

Kuci,jsou to kotoučový brzdy a co čtu,budou to na 95 procent ty hadice,takže dík jak sviňa...

Uživatelský avatar
Ales-X
beznadějný žumpofil
Příspěvky: 996
Registrován: 18 čer 2008
Bydliště: Wild West
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Ales-X »

Sam píše:A mám tu další špek. Víte, kde v ČR koupit tyto trhací nýty, případně víte o vhodné alternativě ?
Jde o trhací nýty do měkkých materiálů, které se na konci roztřepí. Potřebuji to pro nanýtování gumy na stupačku brouka.
Originál byl kovový a třepil se na tři paprsky. Ty na obrázku se třepí na čtyři paprsky, což když se nedozví Lišák, tak s tím jsem ochoten žít. Našel jsem jednoho výrobce v Německu, určitě to ale používají i zdejší kutilové....
A co to vyřešit vhodným přípravečkem? Nemyslím si že by to vyřešil nýt trhací, viděl bych to pak na běžný kovový nýt rozstřepený přípravkem.
Děda míval stolní lis na nýty kde byly výměnné lisovací hlavičky a když se tam dala hlavička trojúhelníková s ostrýma hranama tak to nýt rozřízlo na tři díly a přitisklo.

něco takového, ale nevidím tam ty hlavičky které mám na mysli http://www.pethardware.com/cs/aplikace-pro-nyty/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Sam »

Ales-X píše:
Sam píše:A mám tu další špek. Víte, kde v ČR koupit tyto trhací nýty, případně víte o vhodné alternativě ?
Jde o trhací nýty do měkkých materiálů, které se na konci roztřepí. Potřebuji to pro nanýtování gumy na stupačku brouka.
Originál byl kovový a třepil se na tři paprsky. Ty na obrázku se třepí na čtyři paprsky, což když se nedozví Lišák, tak s tím jsem ochoten žít. Našel jsem jednoho výrobce v Německu, určitě to ale používají i zdejší kutilové....
A co to vyřešit vhodným přípravečkem? Nemyslím si že by to vyřešil nýt trhací, viděl bych to pak na běžný kovový nýt rozstřepený přípravkem.
Děda míval stolní lis na nýty kde byly výměnné lisovací hlavičky a když se tam dala hlavička trojúhelníková s ostrýma hranama tak to nýt rozřízlo na tři díly a přitisklo.

něco takového, ale nevidím tam ty hlavičky které mám na mysli http://www.pethardware.com/cs/aplikace-pro-nyty/" onclick="window.open(this.href);return false;
Cest k cíli vede více, objednal jsem sadu nýtů, viz výše a pokud to skončí fiaskem, pustím se do výroby nýtovacích přípravků. Jakmile budu mít nějaké další info, poreferuji.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od Sam »

A mám tu další jobovku v podobě izolace která se dávala pod koberce za zadní sedačkou nebo pod kartón v kufru. Nevíte kde ji sehnat, nebo co to je přesně za materiál? Gumožíně mají silnější vlákna a vlněná plsť je zase hustší. Potřebuji najít náhradu, ideálně bez asfaltového pásu a přírodní, tedy bez černého nátěru.
Krásně jě vidět na Lišákově Evženovi, viz http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 85#p271485" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Obrázek
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

prekvapeni
Příspěvky: 1
Registrován: 03 čer 2014

Re: ___NENAŠEL JSI ODPOVĚD? DOTAZY VKLÁDEJ SEM!___

Příspěvek od prekvapeni »

Ahojte, sháním majitele T1 nebo T2, který by byl ochotný (za úplatek :) ) vyzvednout mého přítele 12.7.2014 (cca 15-16h) na předem určeném místě (Praha nebo okolí) a odvézt jej na Hippies party, která se bude konat v Krčském lese. Plánuju oslavu ve stylu Hippies jako překvápko pro svého drahého k třicetinám a tohle by bylo super entrée. Najde se dobrá duše? Díky, ať to všem frčí! Bára

honcek
Příspěvky: 64
Registrován: 02 říj 2011

Když vrže spojkový pedál

Příspěvek od honcek »

Zdar broci,můžete mně prosím někdo poradit,neskutečně mně vrže spojkovej pedál,zkoušel jsem ho prošplíchat Wedečkem ze všech stran,oddělal jsem i šaltrpáku,prošplíchal i tama a vrže vesele dál,můžete mně někdo poradit jak to vyřešit,kudma se dá k pedálu ještě dostat? Dík moc.

Odpovědět