JAK UDRŽET VOLSWAGENA NAŽIVU-NÁVOD I PRO ÚPLNÉHO IDIOTA :D

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Djorkae
poustevník fóra flat4.org
Příspěvky: 1046
Registrován: 08 črc 2003
Bydliště: Strašnice x Louny x Levwousy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Djorkae »

To Koky_a_Omanek: Muira pro vás tedy beru na Attack :)

To others: Jestli je ještě někdo, kdo nemá a chce Muira, nech? se jakýmkoli způsobem ozve, uzávěrka je den před Attackem.

Uživatelský avatar
Pája
Příspěvky: 29
Registrován: 27 kvě 2004
Bydliště: Pátek

Příspěvek od Pája »

Zdravím všechny Broukaře.
Jsem naprostý začátečník a uživatel Broučího miláčka a šikla by se jakákoli tištěná nebo el. podoba toho co jsem vlastně pořídil. Mám Brouka 2 měsíce. I tento příspěvek je též první ve fóru.
Měl bych zájem o CD. Vyzvedl bych si ho na ATTACKU. Akorát nevím jak tam někoho z Vás najdu. :wink: Tam jedu také poprvé. Díky za radu. :prayer:

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

ja myslim ze nas najdes lehce, podle aut prece :-)
par Flat4-aku bude mit na zadni kapote logo takze hledej

pripadne az se bude domlouvat spolecnej odjezd na Attack tak se muzes pripojit
sleduj forum

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

tak mi teď zase došlo, že mýho muira má u sebe Honza...potkali jsme se už 3x a ani jeden si na to nevzpomněl :oops: ...takže Honzo, vem mi ho na Attack, dík

Uživatelský avatar
Djorkae
poustevník fóra flat4.org
Příspěvky: 1046
Registrován: 08 črc 2003
Bydliště: Strašnice x Louny x Levwousy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Djorkae »

OK Pájo, Muira předám na ATTACKU. Dej mi pro každej případ SPZ :D

Uživatelský avatar
Pája
Příspěvky: 29
Registrován: 27 kvě 2004
Bydliště: Pátek

Příspěvek od Pája »

Díky Djorkae. Na Attack dorazím v sobotu ráno. Mám červenýho Brouka kula?áka 1200 s Hradečáckou značkou. Ještě jsem ho nastihl ani převézt na sebe.
Kdyby se mi podařilo pod jméno přidat foto tak se mohu i pochlubyt. Jenže a? dělám v nastavení možné i nemožné,nemohu ji tam dostat. :-k

Uživatelský avatar
Djorkae
poustevník fóra flat4.org
Příspěvky: 1046
Registrován: 08 črc 2003
Bydliště: Strašnice x Louny x Levwousy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Djorkae »

Pájo, musíš v profilu, kde je cesta k fotce, zadat adresu k tomu fotu

Uživatelský avatar
Pája
Příspěvky: 29
Registrován: 27 kvě 2004
Bydliště: Pátek

Příspěvek od Pája »

No jo :idea: . Jenže to jsem udělal a je to stale :toimonster: . Fotka, cesta, vše je ok a stale :(

Uživatelský avatar
Djorkae
poustevník fóra flat4.org
Příspěvky: 1046
Registrován: 08 črc 2003
Bydliště: Strašnice x Louny x Levwousy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Djorkae »

ok, tak na tu fotku, co tam chceš dostat, klikni pravým tlač. myši a zvol Vlastnosti a položka Adresa - to je vono ; )

Uživatelský avatar
Pája
Příspěvky: 29
Registrován: 27 kvě 2004
Bydliště: Pátek

Příspěvek od Pája »

Chvíle očekávání :?:

Uživatelský avatar
Pája
Příspěvky: 29
Registrován: 27 kvě 2004
Bydliště: Pátek

Příspěvek od Pája »

Kterou střídá chvíle zklamání [-(
Díky Djorkae, ale nejde to tak ani tak. Chce to :drinkers: a zítra zase zkusit znovu.

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Pájo, nemáš náhodou svýho brouka teď na opravě u Štěpána Mráze. Mám pocit, že jsem ho tam viděl před dvěma dny??

Uživatelský avatar
Djorkae
poustevník fóra flat4.org
Příspěvky: 1046
Registrován: 08 črc 2003
Bydliště: Strašnice x Louny x Levwousy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Djorkae »

Pájo, já tu fotečku vidim a musím uznat, že na ní supr kus :)))) ...uvidíme se na Attacku :)

Uživatelský avatar
Pája
Příspěvky: 29
Registrován: 27 kvě 2004
Bydliště: Pátek

Příspěvek od Pája »

Michal píše:Pájo, nemáš náhodou svýho brouka teď na opravě u Štěpána Mráze. Mám pocit, že jsem ho tam viděl před dvěma dny??
Máš úplnou pravdu. Je na opravě toho nejdůležitějšího na co si zatím netroufám. V tom stavu co jsem ho získal jsem se s ním bám vyjet i z garáže. Řízení v háji, brzdy atd. Chtěl jsem ho dát dohromady, abych mohl jet na ATTACK.

Uživatelský avatar
Pája
Příspěvky: 29
Registrován: 27 kvě 2004
Bydliště: Pátek

Příspěvek od Pája »

Djorkae píše:Pájo, já tu fotečku vidim a musím uznat, že na ní supr kus :)))) ...uvidíme se na Attacku :)
Musím za to zobrazení poděkovat Herbiemu. Mě se to nepovedlo tam dostat. :-k
Na fotce vypadá opravdu skvěle a zvláště když je tak malá. Zato v reálu a zblízka :oops: Když jsem ho přivezl a vyházel z něj koberce a sedačky a vůbec vše z interiéru, tak to byl hustej pohled :vom:
Vše plesnivé a podlaha zrezlá a děravá. První nadšení ze mě uplně opadlo. Postupně, když jsem na něm začal pracovat, tak jsem se s ním zžil natolik, že bych ho už nevyměnil. Je to sice mrak práce, ale stojí to za to.
Myslím si, že tydle auta mají duši. Alespoň můj František určitě.

Uživatelský avatar
Pája
Příspěvky: 29
Registrován: 27 kvě 2004
Bydliště: Pátek

Příspěvek od Pája »

Možná se zeptám hloupě, ale mám dilema.
Mají být v Broucích pásy pro řidiče a spolujezdce :?: A v případě že ne, nemáte někdo zkušenosti s policajtama při kontrole. Ani nevím kam bych je tam dal, jelikož tam nejsou žádný díry na uchycení.
Tohle téma je stvořený mě přesně na míru. :roll: Ten název to přesně vystihuje. :rolleyes:

Uživatelský avatar
Pavel Kubín
Pan Vierloch
Příspěvky: 129
Registrován: 29 srp 2003

Příspěvek od Pavel Kubín »

Ahoj Pájo. Problém s pásy jsem řešil i na svém předchozím veteránku, takže ti můžu směle napsat, že: Pokud tam ty pásy nejsou už z výroby, což bude vzhledem k ročníku asi i tvůj případ, pásy dodatečně montovat nemusíš. Povinnost se poutat platí (uznávám, že překvapivě 8) )jen na sedadlech vybavených už tímto bohulibým zařízením.
A jen tak mezi námi broukaři, "kula?ák" se neříká broukovi, ale jeho užitkovému příbuznému, který se asi jeho majitelům (na rozdíl od nás ostatních) jeví kulatější, než ve skutečnosti je. :wink:

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Díky za poučení. Jsem z těch všech názvů co tu padaj dost :shock:
Naexistuje nějaký slovník s broukařskou hantýrkou :D

Uživatelský avatar
Pája
Příspěvky: 29
Registrován: 27 kvě 2004
Bydliště: Pátek

Příspěvek od Pája »

Anonymous píše:Díky za poučení. Jsem z těch všech názvů co tu padaj dost :shock:
Neexistuje nějaký slovník s broukařskou hantýrkou :?: :D
To jsem psal já. Jenže nepřihlášenej.
Jen aby to věděli taky policajti s těmi pásy. No uvidíme, až na to přjde.

Uživatelský avatar
Pavel Kubín
Pan Vierloch
Příspěvky: 129
Registrován: 29 srp 2003

Příspěvek od Pavel Kubín »

No dopraváci by to vědět měli, ale když řádí Kryštof, potkáš na silnici kdejakou kancelářskou krysu, nasranou, že musí zvednout prdel od PC a kafíčka - jsou to taky jenom lidi.
Každopádně na tohle tě nedostanou, pokud by to přesto někdo zkoušel, nepla? pokutu na místě, nech udělat zápis a zvítězíš ve druhé instanci. Jiná věc je ta, že pokud to přeženeš a budeš na policajta hustej a chytrej příliš... co bychom si povídali, víš jak to chodí, kdo chce brouka bít, vždycky si hůl najde! I kdyby to měla být jen měsíc prošlá lékarnička. Já jsem ale zatím žádnou špatnou zkušenost s poldama neměl, spíš jsou zvědaví a chtějí ukázat, že se v autech vyznají :oops: , párkrát mě brouka pochválili a dokonce se mi stalo, že mě poprosili, jestli bych je kousek v brouku nesvezl. Myslím, že když toho svýho broučka budeš mít rád a na tom autu to bude i vidět :D , tak se problémů bát rozhodně nemusíš.

Odpovědět