Prihody s broukem

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Vašek :D

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

good idea dik
zazobanej????? to doopravdy neznam :?
vaahaa :twisted:

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Kontroly hasičáků se provádějí po roce, což je zákonná povinnost pro právnické osoby. Pro FO to neplatí, můžeme to brát maximálně jako doporučení. Funkčnost hasičáku se ověřuje vystříkáním, což je trochu neproduktivní. Na hasičáku můžeme na budíku kontrolovat tlak náplně. Ručička by se měla při pokojové teplotě zdržovat v zeleném poli, při teplotních výkyvech se bude kývat i ta ručička. Jeden revizák mi dokonce řekl, že hasičák vydrží i 8 let. Trochu bych ubral a po 4-5 letech bych jej nechal naplnit.

Tolik mé zkušenosti.

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Nedávno jsem slyšel jednu pěknou příhodu (možná s Broukem) : Jel chlapík po Německý dálnici a najednou radar. Tak zpomalil a vyfotilo ho to. Koukal jako puk a řikal si, že to neni možný, vždy? jel pomalu. Tak to otočil a jel tam znova a tentokrát přes 200km/hod a zas ho to vyfotilo.Tak se naštval, zas to otočil ajel okolo do 60km/hod. A zas. To je rozbitý, řekl si a jel dál. Za měsíc mu přišly pokuty, že nebyl připoutanej.

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

Michal píše:Nedávno jsem slyšel jednu pěknou příhodu (možná s Broukem) : Jel chlapík po Německý dálnici a najednou radar. Tak zpomalil a vyfotilo ho to. Koukal jako puk a řikal si, že to neni možný, vždy? jel pomalu. Tak to otočil a jel tam znova a tentokrát přes 200km/hod a zas ho to vyfotilo.Tak se naštval, zas to otočil ajel okolo do 60km/hod. A zas. To je rozbitý, řekl si a jel dál. Za měsíc mu přišly pokuty, že nebyl připoutanej.
hoooodně dobrá historka, ale s broukem to asi nebylo, že by jel takovou rychlostí.. :lol: hihihi, taky očekávám až každou chvíli dorazí fotečky... :roll:

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

taky hustotka :D
tak ja mam brouka cca 4roky a nikdy me nestavel zadnej polda az loni v jeden den hned dvakrat :!: :!:
a jelikoz nemam ´temer nic homologovanyho tak jsem mel docela nahnano ale co jsem koukal ze nachtel ańi doklady a jeste se mi omluvil ze me zdrzuje ale ze mu to nedalo a ze se chtel jenom podivat :D
takovy mam rad :D
a tak jsem mu rekl ze za to ze me zdrzuje tak se mi musi zapsat do kroniky a on uplne bez mrknuti ze jo a mam to tam :!: :!: :!:
tak jestli to nekdo budete chtit videt tak na broukani to beru :D
vaahaa :twisted:

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

Noooo, tak nad tim jsem taky přemejšlela, co až mě zastaví muži zákona...povinnou výbavu tak nějak sice mám (no něco chybí samozřejmě. :oops: ),ale všechno to mám zašouplý pod zadní sedačkou..take než bych se k tomu vůbec dostala, tak by mi buď řekli (jako ve Vrchní prchni!): radši jeďte a pak by si řekli chudák....nebo by mi to asi pěkně osolili.. :? .třeba mlhovku taky tak nějak nemám, vázat se nemůžu, protože mě to přiškrcuje krk atak......asi tonebudou mít se mnou chlapci jednoduchý.. :D

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

bud v pohode jsou to jenom chlapy a na blond daj :D
horsi to bude az te zastavi nejaka zena zakona bez mozku....to se mi stalo :D
nesli mi zadni svetla a ja ji rek ze to je proto ze mam vypnutej motor,proste mazec!!!!!!!!
a wona jenom hmmmm tak jedte :D
vaahaa :twisted:

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

doobrý..co na to říct..Prostě policajti.. na to že mě zastaví opačný pohlaví, taky tak trochu spoléhám....akorát teda nejsem blondýna.....spíš dost naopak.. :?

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

aaa nejak jsem mel pocit ze odepisuju paje :D
no stavaj se i horsi vwjeci :D
promin vaahaa :twisted:
doufam ze jsem te neurazil????

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

to neni takjednoduchý mě urazit.. 8)

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Vzpomněl jsem si ještě na jednu příhodu: Chlapík byl nalitej, byl autem a tak si zavolal odvoz (taxi to dělaj). Nasedl do svýho auta, samo na místo spolujezdce a taxikář za volant. Vožrala začal klimbat a po půl hodince se probudil a začal. Hele ty máš stejný rádio jako já. Ty jo, i to zpětný zrcátko je stejný, i ten volant je stejnej - hele to je moje auto, tys mi ho ukradl a začal ho rubat, až málem nabourali. Příhody ze života jsou nejhezčí. :)

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

no pripomina mi to .........helee ty jova co je to za mesto??? ty baraky no to je bozi...to je dubrovnik????
ne to je praha......aha
vaahaa :twisted:
jo jo samotari :twisted:

simak
leštič starých součástek
Příspěvky: 926
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: asinus mundi

Příspěvek od simak »

to s tim spolujezdcem mi pripomelo takovou lidovou historku:

Namazal se chlap v hospode a byl autem. Tak zavolal manzelce, at ho odveze. Druhy den se probudi, hlava jako strep, v tlame zumpa a zena s nim nemluvi. Kdyz se ji uz po nekolikate zepta, v cem je problem, odpovi:
Ze jsi me vcera probudil ve dve v noci, to bych prezila. Prezila bych i tu hroznou cestu sama pres les potme. Ale ze jsi se celou cestu pokousel stahnout levou rukou okenko a nakonec mi pozvracel klin, to me opravdu nastvalo. :)

No, nekdy je to fakt tezky, na obou stranach.

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

...příhody

Příspěvek od yahoďák »

tahle není s broukem, ale je opravdu skutečná:
Jeden známý měl Jaguára a pronajímal ho i s řidičem. Kára měla pravostranné řízení. Jednou v noci vezl někoho a ten byl lehce připitý a táhlo to z něj. Silniční kontrola je zastavila, spilujezdec stáhnul okýnko a na požádání vydal doklady. Poliš pochopitelně ucítil alkohola začal prudit, jak to, že je pod vlivem atak. Spolujezdec se chvíli dohadoval, jako, že proč by se nemohl napít a tak - asi pět minut, než si benga všimli, že volant je jinde a mají špatnýho muže :lol:
Na druhou stranu nemají to policisti s prasatama na silnicích lehký a Don¨t drink&drive!

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VW181 »

Aby byla větší sranda, beru do auta i kamarády nebroukaře.
Na jednom Jesenickém sraze se jeden kamarád z noční diskotéky zatoulal a nemohli jsme ho najít. Nad ránem se objevil, ale kde spal nevěděl.
Když jsme pak prišli ráno k autu, tak bylo jasno. V Kaďouru bylo cosi, co žaludek nestrávil. :?
Nic méně, dneska je z nej broukař, svoje auto dodělává po renovaci a já se těším, že se svezu na sraz ....... :twisted:

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Re: ...příhody

Příspěvek od Kvak »

yahoďák píše:Don¨t drink&drive!
jistě "Just Smoke & Fly"

Pavlínka
la femme fatale...
Příspěvky: 1763
Registrován: 01 bře 2004

Příspěvek od Pavlínka »

To vaahaa:chceš říct že jsem hloupá blondýna?!
To Kvak:to heslo je sice super ale bohužel mám pár kamarádů, naštěstí nebroukařů který se tím dost řídí a pak se vytahujou jak se zhulili a policajti jim dávali dýchat - velká sranda...

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4768
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

to pavlinka: chceš říct že jsem hloupá blondýna?!


tak to urcite ne ale nevim na co reagujes :D
kazdopadne u ty fotky z attacku jak jsem ti stahnul buhvikde jsi blondyna k sezrani :shock:
vaahaa :twisted:
jsem mrtvej homolka

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

ty ses mrtvej homolka a ja nemam rad hulice
kazdej sme nejakej

Odpovědět