Zabezpečení broučků proti krádeži...

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Zabezpečení broučků proti krádeži...

Příspěvek od Mišu... »

Jelikož bydlím v Praze na sídlišti a můj brouček stojí před barákem a já mám o nej velký strach, tak by mě zajímaly různý fígle atd. jak ho zabezpečit, proti čmajznutí...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

1961bluebug píše:něco málo už zaznělo tady: http://www.flat4.org/phpBB2/viewtopic.php?t=126
dík, tak jsem tam koukala a nic novýho jsem nezjistila, snad jen ty rybářský háčky.... :lol: To musí bejt vážně slušnej nástřel..

Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Ukradnou Brouka nebo ne???
Obrázek

Uživatelský avatar
Mišu...
Xena-princezna bojovnice
Příspěvky: 1792
Registrován: 09 bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mišu... »

Tak toje výbornej obrázek... :P

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4769
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

nejlepsi je pronajem garaze :)
je to sice cca 1500,- kc mesicne ale kdyz si vemu cenu za alarm paku na volant zamykani radici paky a spousty jinejch howadin ktery stejne nejsou v drtive vetsine k nicemu tak ta pohoda a klid za ty prachy stojej :)
horsi to je az vyberou garaz tak to uz je spatny no :(
ale muj kamarad polda rikal ze do garazi moc nelezou a kdyz uz tak vetsinou pro nejaky kramy
drzim palce vsem :twisted:
vaahaa :twisted:

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

tak jsem to před chvilkou někam napsal a nevím kam :oops:
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8946
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

z bezpečnostních důvodů to bylo staženo, osvěta pro broukaře je žádoucí, pro čorkaře nikoliv (především dle mínění 5š)

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

máš recht
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

???? Tohle nejni zrovna to co jsem myslel....Nevim teda, kdo a proc to puvodni smazl...Pokud by nekdo v tom mel osobni interest, nemusel se vyjadrovat.

Slo mi predevsim: Pokud uz nekomu karu ukradnou, tak vynalozil jiste usili a vynalezavost, jak ji dostat zpatky. Mozna by se rad s podobne postizenymi podelil a inspiroval.

Pokud ziskal kontakty na lidi a zahranicni fora, se kterymi lze spolupracovat v patrani apod.

Casem se trebas zjisti, ze v tom ma prsty jista skupina lidi - a tento impuls muze klidne prijit od nekoho z venku. Viz jak kdysi myslim tady na flatu probehlo, ze se udajne kradeni brouci rozpousteli na ND diky jednomu cloveku v praze apod...


apropo: Tohlecto mazani me pekne sere. Nejedna se o nejakej feeling jednoho cloveka, jak jsem rekl, nemusel k tomu rict ani zbl. Ale jedna se mi o nas vsechny, kazdymu se neco takovyho muze stat a potom budeme vdecni za kazdej impulz. A jsme opet u mazani prispevku... :evil:
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

dle mého mínění si každý zvolí vhodný způsob zabezepečení sám. Pokud jde o anabázi při pátrání o autě, třeba to tady časem rozepíšu, co kde a za kým..teď nemám náladu a nemám ani náladu tady obhajovat co a proč jsem udělal.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Příspěvek od john »

Kdo jsou moderátoři ?
Moderátoři jsou jednotlivci (nebo skupiny jednotlivců), jejichž práce je starat se o chod boardů každý den. Mají právo upravovat nebo mazat příspěvky, zamykat/odmykat, přesouvat, mazat a rozdělovat témata, která spravují. Obecně řečeno, moderátoři jsou od toho, aby lidé nepřispívali mimo téma nebo nepřidávali otravný materiál.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Případně odstranit materiál který skýtá potencionální riziko.

Za současné situace považuju za tento materiál i veřejný návod, jakým způsobem zabezpečit brouka. Bohužel.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8946
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

prosímtě, celá původní debata (a jen tak mezi náma, nedalo problém jí tlačítkem hledat najít a visela tu na fóru nejméně rok) byla sloučena s tvým dotazem...tím se pěkně zviditelnily různé zabeezpečovací finty, Prak k nim přidal další dost účinnou a Pětišroub pod vlivem nedávné smutné události usoudil to, co jsem naznačil výše:

osvěta pro čorkaře není žádoucí

a celý topic přesunul, aby nebyl na očích. A taky se nejdná jen o něj samotného, ukrást můžou auto každému z nás a proč jim usnadňovat život?

Casem se trebas zjisti, ze v tom ma prsty jista skupina lidi - a tento impuls muze klidne prijit od nekoho z venku. Viz jak kdysi myslim tady na flatu probehlo, ze se udajne kradeni brouci rozpousteli na ND diky jednomu cloveku v praze apod...
to jsou asi nějaké nepodložené dohady ne?? Nevím o tom, že by se nějaké konkrétní ztracené auto někde našlo, byť po částech....a že se ztráta každého auta díky tomuto i jiným fórům provařila řádně....

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

hele, mozna jsem to nepochopil, ale neslo mi o nejaky navody na zabezpeceni, pokud nekdo nejaky ma, tak s tim urcite nepujde do placu. Smazlej topic "Kradeze...." byl z dovetkem "-obecna rozprava". A byl v auditku Pokec o vsem moznem i nemoznem, podtext mimo jine "Zkusenosti, pocity, exprese". Takze nikde ani slovo o nejakych zabezpecenich, tajnych skladech apod. Stejne, jako v tematu - crash boom, bang, a navazujici debaty o uhradach pojistovny apod. ci Prihody s broukem jsem si i od tohoto topicu sliboval skutecne OBECNOU ROZPRAVU a klidne i mraky balastu.
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19866
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

tak to si rozumíme. Až se mi zvedne nálada tak se tu ruzepíšu jak pátrání probíhalo. Vzhledem k novým skutečnostem ho považuju za ukončené.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
FEVER
ex fever.pitch
Příspěvky: 461
Registrován: 07 črc 2004
Bydliště: Jince, jsem-li pozván neodmítnu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FEVER »

Obrázek
Baculatý porsche

Odpovědět