Uložení převodovky-vyztužení

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Odpovědět
013

Uložení převodovky-vyztužení

Příspěvek od 013 »

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit jak je možno vyztužit zadní uložení převodovky (tj. u motoru) pro výkonější a těžší motor? Viděl sem i uložení na "tvrdo" (bez silenbloků), ale to se mi moc nezdá z důvodů vibrací, co vy na to? Anebo nějak řešit uložení samotného motoru?

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Příspěvek od john »

Zhodou okolnosti ja vyrabam zosilene drzaky prevodovky a motora,a prevodovky vpredu.Zadny drzak ma proviziu k pripojeniu stabilizacnych ramien k podlahe zadneho zavazadloveho priestoru.

013

Příspěvek od 013 »

nemohl by si mi prosim poslat foto jak to vypada? Si to totiš nedokážu moc představit :oops: ...

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Příspěvek od john »

Pozri sa na tuto web page,najdes to tam.
http://www.beetleracing.com/catalog/pro ... ucts_id=59

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

skús polyuretánové silentbloky ale aj do predu prevodovky.
Je to dos? slušný kompromis a vystuhu v prednej časti prevodovky akú robil Doldy na Beruške.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

013

Příspěvek od 013 »

To john: diky :wink: , neco podobnýho mam uz udelano, ale spis mi slo o to, jak nahradit ten gumovej silenblok, premyslel sem o polyuretanu, jak tady zminil SO 545, ale porad mi prijde, ze ty 4 sroubky, co drzej silenblok ulitnou :( , kdyz za to vezmu. Potreboval bych to nahradit necim hooodne pevnym, ale zaroven pruznym :roll: , nebo nejakym silenblokem jinyho tvaru (systemu)... Existuje neco takovyho? Ps: mam prevodovku Porsche, ktera je ve predu uchycena origo prickou Porsche na silenblokach... Sorry za to moje vyjadrovani, neumim to mmoc popsat :oops: ...

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Příspěvek od john »

Bolo by dobre vsadit nejake fotky,nech mam lepsiu predstavu,o co Ti ide.
Porsche prevodovky nie su uchytene ako brouci,takze to tiez meni situaciu.Mas to v brouku,alebo v buse?

Odpovědět