diorama - VW žrádlo

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Uživatelský avatar
Michal
pečené kolínko fóra flat4.org
Příspěvky: 2856
Registrován: 17 říj 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Fakt paradni :wink:

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

bez urážky Sanci78, ale to je jak když koukáž z vokna a nikdo nejde... :roll:

Uživatelský avatar
Sanci78
Příspěvky: 85
Registrován: 16 led 2005
Bydliště: Južné Slovensko

Příspěvek od Sanci78 »

:lol:
Šanci & orange bug.

Uživatelský avatar
AustVW
Příspěvky: 16
Registrován: 18 čer 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AustVW »

Jo jo, ten chlapik dele fakt pekne dioramy!! Kde si to nasel? Taky sem rad delal dioramy a modely ale uz neni cas. V ponorce Frantz mam 1:6 Kubelwagen kterej sem davno lepil - tesim se na nej jako na dalsi auto:)

Tady posilam par fotek ponorek. To zelene mi delal kamos z kitu Hasegawa 1:24. Dal mi to jako darek potom co mi schorela ponorka c.II To druhy je prototype barndoor kterej zrovna delal. Dela pekne modely! Na tu moji ponorku dokonce predelal vsechno na pravostrane! Dokonce SPZ sedi:) To 'P' je Probation licence... to musis mit na aute v Australii do 21 let. Pridam fotku of 'the real thing'


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Příspěvek od john »

Mala poznamka: povolenie na " L " plate / povolenie k jazde autom s instruktorom / je od 16 rokov.Po dovrseni 17 roku moze byt vydana Provisional Licence, znacka " P ' cervenej farby musi byt v predu a v zadu na viditelnom mieste.Tato plati 1 rok,potom sa ide na preskusamie a cervene " P " sa zmeni na zelene.ktore musi byt na aute dva roky.Potom dalsi test a obdrzis plnu licenciu.Celkom jednoduche,vsak?

makos
Příspěvky: 5
Registrován: 03 led 2006
Bydliště: Praha1

Re: diorama - VW žrádlo

Příspěvek od makos »

:o nejlepsí je to mít doopravdy naživo ,a tohle diorama si dat k posteli ..a koukat se pred spanim..
Mak cesta ktera mne dovedla az sem byla dlouha a krasna.jsem stastny muz kterrej si uziva to co ma rad a brouci a busiky? miluju.ted jsem v australii kde se to temahle autama jen hemzi ale jaky parady.kolikrat si k zaparkovany ponorce sednu a hodinu jen koukam.je porad na co.je to vzruso.fakt.Mak

turky
Příspěvky: 65
Registrován: 26 srp 2008
Bydliště: košice

Re: diorama - VW žrádlo

Příspěvek od turky »

=D> :shock: =P~ krááááááááása.
free your mind

Odpovědět