Kde kupujete díly na brouka ?

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Odpovědět
Tomas 1302S
Příspěvky: 2
Registrován: 19 srp 2020

Kde kupujete díly na brouka ?

Příspěvek od Tomas 1302S »

Dobrý den, po letech hnití dávám dohromady brouka a chtěl bych se zeptat kde nakupujete náhradní díly začínám karosérií. Samozřejmě levné a né kšunty :) Zlatá střední cesta by mi vyhovovala. Za každou radu a typ budu vděčný.

Uživatelský avatar
brbrouk
Příspěvky: 179
Registrován: 17 čer 2006
Bydliště: Liberec

Re: Kde kupujete díly na brouka ?

Příspěvek od brbrouk »

Ahoj. máme v republice 3 prodejce vw dílů na brouky i buse.
https://www.vwbrouk.cz/
http://www.broukservis.cz/
https://www.beetle.cz/

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: Kde kupujete díly na brouka ?

Příspěvek od eLzyx »

hlavně bacha na "výhodnější" nabídky, leckdy jsou některé plechy snad poloviční tloušťky a tyhle dreky fakt nechceš. Chce se to prodejců ptát, když neví, tak jiný prodejce vědět bude.
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Curious
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 271
Registrován: 07 čer 2015

Re: Kde kupujete díly na brouka ?

Příspěvek od Curious »

Za mě nejlepší pan Strnadel (VW brouk Zlín), rozumí broukům i kvalitě dílů, umí i poradit, vše co pošle přijde rychle a funguje.
Opačnou zkušenost mám s Dudíkem z Olomouce. Díly z eshopu prodáva paní Renata která broukům ani kvalitě nerozumí, prostě Ti pošle díl podle katalogu a nazdar. Často se mi stávalo že pošle jiné díly než jsem objednal, sem tam něco zapomene... prostě katastrofa.

Tomas 1302S
Příspěvky: 2
Registrován: 19 srp 2020

Re: Kde kupujete díly na brouka ?

Příspěvek od Tomas 1302S »

Moc Vám všem děkuji. Volal jsem do Zlína a přesně to s tou kvalitou a sílou plechu mi říkal. Popravdě malinko mě to překvapilo a hlavně ten rozdíl v ceně. Ještě jednou díky a zřejmě budu otravovat dál.

honzik.brouk
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 361
Registrován: 17 srp 2017
Bydliště: Tam kde to mám rád....

Re: Kde kupujete díly na brouka ?

Příspěvek od honzik.brouk »

Curious píše:
20 srp 2020
Za mě nejlepší pan Strnadel (VW brouk Zlín), rozumí broukům i kvalitě dílů, umí i poradit, vše co pošle přijde rychle a funguje.
Opačnou zkušenost mám s Dudíkem z Olomouce. Díly z eshopu prodáva paní Renata která broukům ani kvalitě nerozumí, prostě Ti pošle díl podle katalogu a nazdar. Často se mi stávalo že pošle jiné díly než jsem objednal, sem tam něco zapomene... prostě katastrofa.
Ano,to samé jak píše Curious,u pana Dudíka v Olomouci.Stalo se mi to už mockrát,že ta paní Renata mi poslalaúplně jiné díly a nebo i věci které měli skladem prostě v objednávce chyběly....

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde kupujete díly na brouka ?

Příspěvek od Sam »

Na dilech plechariny se nevyplati setrit. Kup to nejlepsi co sezenes na trhu. Porovnavej detaily puvodniho plechu s tim ktery chces koupit. Vse ostatni se da v budoucnu predelat ale co s autem ktere ma spatny tvar.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Vw 181
Příspěvky: 201
Registrován: 09 zář 2019
Bydliště: Český Šterndberk

Re: Kde kupujete díly na brouka ?

Příspěvek od Vw 181 »

Sam píše:
21 srp 2020
Na dilech plechariny se nevyplati setrit. Kup to nejlepsi co sezenes na trhu. Porovnavej detaily puvodniho plechu s tim ktery chces koupit. Vse ostatni se da v budoucnu predelat ale co s autem ktere ma spatny tvar.
S tím souhlasím

Odpovědět