Bubnové brzda=kotoučové brzdy na trike

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Odpovědět
maf
Příspěvky: 38
Registrován: 05 srp 2016

Bubnové brzda=kotoučové brzdy na trike

Příspěvek od maf »

Dobrý den a ahoj
chci se jen zeptat zda nemáte někdo zkušenosti s předěláním brzd na Vašich miláčcích.Myslím tím kam hlásit,kde nechat zapsat...proste věci ohledně administrativy?Nebo si mohu brzdy předělat a nikomu nic neříkat?Co stk? atd.
Děkuji za zkušenosti

p.s. jedná se o zadní brzdy na trike

Uživatelský avatar
liba
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1027
Registrován: 08 srp 2010
Bydliště: Black Village u Vodňan

Re: Bubnové brzda=kotoučové brzdy na trike

Příspěvek od liba »

Dej kotouče na STK budou rádi brzdí to lépe a nikdo u mě nic neštudoval ani nevěděl že jsem měl bubny

maf
Příspěvky: 38
Registrován: 05 srp 2016

Re: Bubnové brzda=kotoučové brzdy na trike

Příspěvek od maf »

Děkuji za info

GTS
Příspěvky: 12
Registrován: 21 kvě 2017

Re: Bubnové brzda=kotoučové brzdy na trike

Příspěvek od GTS »

maf píše:Dobrý den a ahoj
chci se jen zeptat zda nemáte někdo zkušenosti s předěláním brzd na Vašich miláčcích.Myslím tím kam hlásit,kde nechat zapsat...proste věci ohledně administrativy?Nebo si mohu brzdy předělat a nikomu nic neříkat?Co stk? atd.
Děkuji za zkušenosti

p.s. jedná se o zadní brzdy na trike
Mam dotaz ohledne zadnich kotoucovych brzd na IRS.

(asi to neni spravny thread tak to kdyztak prosim presunte)

Neustale se mi dela vule mezi tzv. stub axle a kotoucem. Po dotazeni to vydrzi cca 20km a je to zas povolene, kdyz to zvednu tak kolo cele klechta a kotouc tim padem pribrzduje o desky. Zjistil jsem ze drazkovani v kotouci je uplne vycvachtane od te drazkovane hridele, tvari se to jako ze od vyroby rozmer diry v kotouci byl vetsi nez rozmer hridele a chodilo to tam uz od zacatku. Dotazene to bylo tak jak ma a zajistene.
Nema nekdo napad kde koupit ty hridele a zadni koroucove brzdy co by spolu pasovaly?
Setkal se s tim nekdo?
Diky

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Bubnové brzda=kotoučové brzdy na trike

Příspěvek od Herbie »

Vzhledem k tomu ze se zadni kotouce seriove na brouka nemontovaly, videl bych to na nejakou individualni upravu / tunning takze tezko rict co tam vlastne mas.
... a vůbec !

GTS
Příspěvky: 12
Registrován: 21 kvě 2017

Re: Bubnové brzda=kotoučové brzdy na trike

Příspěvek od GTS »

Herbie píše:Vzhledem k tomu ze se zadni kotouce seriove na brouka nemontovaly, videl bych to na nejakou individualni upravu / tunning takze tezko rict co tam vlastne mas.
Dnes jsem to rozdelal a dira z drazkama v kotoucich je vymackana, takze nove kotouce a ujistit se ze hridel nema vuli. Pokud ano, je vymackana i ta a musi se dat nove. Az prijdou nove kotouce, budu vedet vic. Kazdopadne diky.

Odpovědět