Dotaz na přihlášení

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
jirik1919
Příspěvky: 31
Registrován: 31 črc 2018

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od jirik1919 »

A přihlásil si buggy na bílé značky a zaplatil ekopoplatek nebo na veteránské ať vím kam zajít Jirka.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od Sam »

Jestli to bylo na mne tak ja nemam buggy, mel jsem jen stejne papiry. Ale prihlasoval jsem na bile a eko nechal odpustit kdyz uz je o tom rec.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

stepky
Příspěvky: 94
Registrován: 13 říj 2014

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od stepky »

jirik1919 píše:Mě tvrdil že modrý papír je velký techničák a to za tím modrým je žlutý a to že je malý techničák. Poslal jsem dotaz na Stk Bohdalec dovozová stk a zítra půjdu na náš úřad v Kralupech osobně , můžu se zeptat Stepky za jakým komisařem jsi byl na to přihlášení beru to jako poslední možnost, díky Jirka.
Já měl jen modrou čast. Komisař byl pan Průša, už ale v jihočeské komisi není.

Stepky

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od Sam »

stepky píše:
jirik1919 píše:Mě tvrdil že modrý papír je velký techničák a to za tím modrým je žlutý a to že je malý techničák. Poslal jsem dotaz na Stk Bohdalec dovozová stk a zítra půjdu na náš úřad v Kralupech osobně , můžu se zeptat Stepky za jakým komisařem jsi byl na to přihlášení beru to jako poslední možnost, díky Jirka.
Já měl jen modrou čast. Komisař byl pan Průša, už ale v jihočeské komisi není.

Stepky
Ano, bez Del 2, tedy žlutého papíru je to opravdu problém. Také mne kvůli tomu vyhodili. Pak je legální cesta zažádat Švédsko o vystavení duplikátu, dělají to za drobný poplatek ale posílají na adresu původního majitele, který je uvedený na dokladech.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

jirik1919
Příspěvky: 31
Registrován: 31 črc 2018

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od jirik1919 »

Tak mám potvrzené že mi to paní na ty švédské papíry přihlásí u nás na úřadě ale musím udělat dovozovou technickou, máte někdo představu co to obnáší a co se při ní zkouší a v jakém stavu auto musí být bylo by to na normální papíry s eko daní , díky za rady a zkušenosti s dovozovou technickou s pozdravem Jirka. :D

Uživatelský avatar
Milan NM
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 736
Registrován: 25 pro 2015
Bydliště: SK-Nove Mesto nad Vahom

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od Milan NM »

U nas je to kontrola originality a klasicka STK.
Naposledy upravil(a) Milan NM dne 24 srp 2018, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Příspěvek od eLzyx »

není náhodou dovozovka od 1. června 2017 zrušená? By měla stačit jen klasická evidenční kontrola ...
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Uživatelský avatar
APAL L
Příspěvky: 52
Registrován: 02 kvě 2017
Bydliště: Brno

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od APAL L »

Dovozova stk se musi udělat. Pokud nejsou vsechny data tak je dražší.Jednoduse receno TP ma policka který musí úředník na úřadě vypsat a bez technika na stk to nedá. Dovozova stk se nedělá u nového auta do 1 technické kontroly dle statu v eu. Takže cca 4 roky stáří.

Uživatelský avatar
eLzyx
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1050
Registrován: 20 říj 2011
Bydliště: Bílina

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od eLzyx »

ahá, tak to sorry za mistifikaci ...
VW T2b 1973 1.6L, pastel white/kansas beige

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od Jezevec »

Cus lidi, ja taky sháním buggy a byl jsem se podivat na uplne stejném miste na ty same buggy. Taze dekujeme za rady a jsem zvedavej kdo z nas jakou odveze. :lol:

jirik1919
Příspěvky: 31
Registrován: 31 črc 2018

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od jirik1919 »

Zdravím tak jsem nakonec koupil Obrázek , bude na ní hodně práce, pán jich tam ještě 5 i jednu 5 místnou na veteránských dokladech, tak teď je řada na Vás, s pozdravem Jirka.

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od Jezevec »

No hezke tak jsme dva nový buggynari :lol: ja tomu teda rozumim jako koza petrželce. Asi me tu nebudou mit lidi radi jak se porad budu na neco ptat ale tak uvidime. Ja odvezl tu zlutou. Jiřiku1919 oba mame dvoje stejny kola ty vzadu ja vepředu. Planujes kupovat nove nebo budes shánět aby jsi mel komplet ?
Přílohy
20180831_172718.jpg

jirik1919
Příspěvky: 31
Registrován: 31 črc 2018

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od jirik1919 »

Původně jsem chtěl tu oranžovou, ale zjistit všechny informace na úřadě trvá 14 dní, pán má auta všechny na renovaci tak kola budou to poslední co budu řešit, na dovozovou technickou musí všechno svítit , brzdit , nikde nesmí nic téct apod. tak uvidím co bude, s pozdravem Jirka.

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od Jezevec »

Jj chapu myslel jsem ze by jsme si mohli nejak pomoct navzajem. Je jasny ze nas oba cekaji stejne zasahy do aut. Tak hodne zdaru.

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od Jezevec »

Kdyby jste je chtel preci jen prodat napis te mi diky. Jezevec

jirik1919
Příspěvky: 31
Registrován: 31 črc 2018

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od jirik1919 »

Mám jiné rozteče šroubů na přední 5 šroubů a na zadní 4 šrouby ty máš všude 4 šrouby , tak se musí sehnat kola na 4 šrouby moje by pasovaly jen ty zadní , co pán tvrdil na tvojí buggy by měli pasovat kola ze škodovky , tak na to koukni s pozdravem Jirka.

Jezevec
Příspěvky: 235
Registrován: 25 srp 2018
Bydliště: Beroun

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od Jezevec »

Jo to je pravda to me nedošlo ze ty mas vepredu 5 sroubu ale muzes dat adaptery. Kazdopadne ja bych bral ty tvoje zadni. A nebo jak rikam muzes dat dopredu adapter na 4 sroub a pujdou ti tam ty moje přední.

Ježíš
Příspěvky: 14
Registrován: 03 črc 2018

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od Ježíš »

Zdravím pánové. Taky by jsem měl dotaz ohledně přihlášení, nebo spíš prosbu. Mám brouka koupeného z chorvatska, veškeré doklady mám v pořádku. Ale chorvtský techničák má oproti našemu velkému TP málo informací. Chtěl by jsem ho přihlásit na bílé SPZ a to byl u nás na technické problém. Řekli mi že potřebují více informací aby mohli doplnit to co tam chybí. Snažili se něco dohledat ale všude jim řekli že to je moc starý a žadný bližší informace k tomu nemají. Chybí mi tam takový blbosti jako je např. spotřeba. Tak jsem chtěl poprosit jestli by byl někdo ochotný vyfotit velký TP s modelem brouka nejlépe 1.2 rok 1976. Prý by mi to vyplnily podle toho. Sehnal jsem od kamaráda TP ale na brouka z roku 1966 a těch 10 let rozdíl od mého brouka se jim moc nelíbil :D za každou pomoc/radu moc děkuji
Přílohy
DSC_0769.JPG
DSC_0751.JPG
DSC_0770.jpg

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od Sam »

Ježíši. zkus Dekru, ta ti pomůže.
Jsem zvědavý jak to dopadne, měl jsem zafixováno že HR není plně v EU a tedy není možný dovoz starého vozidla. Protože mně čeká podobné martirium, třepu se nedočkavostí jak to dopadne
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Ježíš
Příspěvky: 14
Registrován: 03 črc 2018

Re: Dotaz na přihlášení

Příspěvek od Ježíš »

Sam píše:Ježíši. zkus Dekru, ta ti pomůže.
Jsem zvědavý jak to dopadne, měl jsem zafixováno že HR není plně v EU a tedy není možný dovoz starého vozidla. Protože mně čeká podobné martirium, třepu se nedočkavostí jak to dopadne
Děkuji za typ, mrknu na to.
HR je v EU od roku 2013 takže v tom by už žádný problém být neměl. Ale to že mají v TP méně informací než my v čr mě zaskočilo. Vůbec mě nenapadlo že by to mohl být problém.
Každopádně určitě dám vědět jak to vše dopadlo :)

Odpovědět