Knížky, časáky, katakogy, publikace, aj.

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Odpovědět
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

půlenejksicht píše:samozdřejmě každá sranda něco stojí , ale bejt fanda do starých VWček a nejet na Camberg je nereálný .. alespoň z mýho pohledu :wink:
kdo nebyl nepochopí .. a dobře mu tak
... a proč tady ještě není auditko Camberg? Můžou tu být tací, co nemají páru o tom co to ten "Camberg" je, ačkoliv jsou třeba fandové do starejch VW... třeba by se pak taky rádi zařadili do kategorie "pravověrnejch" fandů se zářezem z Cambergu...

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

to poslední sem byl já

Slávek
slavný pilot a dezertér fóra
Příspěvky: 340
Registrován: 31 bře 2004
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slávek »

Tak Camberg není sýr???
To jsou mi věci.... :D [smilie=fun_84.gif]
VWzduch je naše moře!

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

Herbie píše:nejlepsi manual je si to proste rozebrat a slozit sam :-)
Hawk . Pravda pravda náčelníku.

Veľa krát odskúšal a nikdy sa nesklamal. 8)

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

svatá pravda, pravím. V dobách, kdy jsem tento způsob prováděl navíc inet nebyl a moc lidí na rady taky nebylo. :idea:
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

prak píše:svatá pravda, pravím. V dobách, kdy jsem tento způsob prováděl navíc inet nebyl a moc lidí na rady taky nebylo. :idea:
jsme se od literatury dostali trošku někam jinam. dneska halt už inet máme, naštěstí (moje).

nemířil jsem ale zrovna ke katalogům kvůli rozebírání, ale ke knížkám obecně. zatim teda vim, že si mam dojet do nějakýho Cambergu. co to ale je, netušim porád... :roll:

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

axoun píše:
prak píše:svatá pravda, pravím. V dobách, kdy jsem tento způsob prováděl navíc inet nebyl a moc lidí na rady taky nebylo. :idea:
jsme se od literatury dostali trošku někam jinam. dneska halt už inet máme, naštěstí (moje).

nemířil jsem ale zrovna ke katalogům kvůli rozebírání, ale ke knížkám obecně. zatim teda vim, že si mam dojet do nějakýho Cambergu. co to ale je, netušim porád... :roll:
máš přece inet - hledej šmudlo :wink:
zkus Bad Camberg
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

máš přece inet - hledej šmudlo
zkus Bad Camberg
iv
já vim, trošku mlžim a přehánim že netušim, už jsem si to našel, když jsem se tu dočet, že "kdo neviděl neuvěří". :shock: spíš se divim, že když je to taková modla, že se to tu eště neřešilo, teda pokud vim...

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Příspěvek od pulenejksicht »

k tomu Cambergu - je to legendární sraz v německu - možná už taky žádnej nebude - kdo ví - pořádal ho chlápek kterej umřel a poslední sraz byl organizovanej kámošema na jeho počest ...koná se každý 4 roky a byl jsem jen na posledním předloni .. Samba byl ještě na tom předtím a kromě dalších pár jedinců který by se dali spočítat na prstech jedný ruky a rozhodně k nim nepatří nikdo z flatu těžko někdo může líčit svoje zážitky z tohohle vychytanýho srazu ... a to ten poslední sraz už prý nebyl to co býval .... v německu už se ale podařilo založit i tradici jiných fakt dobrých srazů takže alespoň jednou za rok se tam koná sraz na kterých je velký množství vopravdu starejch a pěknejch aut a možnost kopit prakticky cokoliv pokud na to člověk má ... hawk

Uživatelský avatar
axoun
Der Österreicher a Pán Hřejivého archivu
Příspěvky: 2776
Registrován: 19 srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od axoun »

půlenejksicht píše:k tomu Cambergu - je to legendární sraz v německu - možná už taky žádnej nebude - kdo ví - pořádal ho chlápek kterej umřel a poslední sraz byl organizovanej kámošema na jeho počest ...koná se každý 4 roky a byl jsem jen na posledním předloni .. Samba byl ještě na tom předtím a kromě dalších pár jedinců který by se dali spočítat na prstech jedný ruky a rozhodně k nim nepatří nikdo z flatu těžko někdo může líčit svoje zážitky z tohohle vychytanýho srazu ... a to ten poslední sraz už prý nebyl to co býval .... v německu už se ale podařilo založit i tradici jiných fakt dobrých srazů takže alespoň jednou za rok se tam koná sraz na kterých je velký množství vopravdu starejch a pěknejch aut a možnost kopit prakticky cokoliv pokud na to člověk má ... hawk
Vďaka
... a to bych viděl na založení novýho auditka: Zahraniční srazy!

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Nieco pre Yahodaka

Příspěvek od john »

To,co tu vidis je vsetko o beetlesObrázek

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

a ta kniha o Porsche tam právem patří;)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Příspěvek od john »

O.K. moja chyba,ale je to v rodine.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

přesně;)

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

tak bych se taky přidal, kromě zmíněné velké knihy od p. Seumeho a broužury od světa motorů mám:
Obrázek
Dále originál Betriebsanletungy:
Obrázek
ovál 56, dva bez obalů= roky cca 59-60 a 62-63, brouk 65, typ 3 65, brouk 8/67 a 12/67, brouk 1302-70
A nejnovější fajnový přírůstek:
Obrázek
ilustrovaný katalog náhradních dílů na Karmanny a pozor Typ 147=Fridolin....totéž mám v kopii na brouky a typ 3.

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

a co takhle toto:
http://www.bentleypublishers.com/product.htm?code=VFAC
...pak uz jen zdedit papirnu a tisknout...tisknout, listy ukladat do poradacu, poradace do knihoven...fotografovat...posilat na fora...uz se tesim na duchod.

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

No hej ale to sú CD od roku 69 hore. Ale čo starinky

Uživatelský avatar
Brmbošek
Příspěvky: 102
Registrován: 03 lis 2004
Bydliště: LánoVW - Krkonoše

Příspěvek od Brmbošek »

také jsem se dnes stal majitelem výtisku z knižnice světa motorů- volkswagen včera a dnes (jan tuček). [smilie=spinning.gif]
nebo ne?

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

včera byl dobrej den, mám další zářez na pažbě:
Obrázek
sice pro Jugoslávii, ale rok 69, co jsem neměl....

A tyhle krasavce mám bohužel jenom půjčený na okopírování:
Obrázek
....betribsanletung 1960 a 1964 a vzorník barev a čalounění na Karmann Ghia 34

Taky jsem sehnal spoustu dobových výstřižků s dobrejma raritkama, takže se těšte....

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

Tak v pátek jsem nevěřil vlastním očím....v pazouře jsem držel časopis Motorwelt z roku 1938 obsahující reportáž ze slavnostního představní brouka v Říši......
Na fotečce jsem poněkud upravil svastiku, neškodný to symbol, zneužitý nacisty...nerad bych aby si někdo vykládal zveřejnění tohoto dobového dokumentu o Volkswagenech jako podporu stran a hnutí šířících národnostní, rasovou, náboženskou a třídní nenávist...není tomu tak ani z mojí strany ani ze strany provozovatele těchto stránek...také doufám, že zakrytí svastiky smajlíkem neurazí někoho, jehož příbuzný padl třeba u Stalingradu.
Obrázek
Obrázek

...jo a jak je pod časákem ten malovaný prospekt na ovála....tak podobný - na cabrio - jsem v ten pátek získal do sbírky \:D/
...a ještě tam na mě čeká totéž na ovála a na ponorku+ mnoho,mnoho dalšího

Odpovědět