Zápisy v TP, rozměry ráfků a pneumatik

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Zápisy v TP, rozměry ráfků a pneumatik

Příspěvek od Žanek »

Protože bych chtěl legalizovat své obutí případně pořídit nové a jízda na 155R15 mě zela neuspokojuje, rád bych se optal co máte v TP zapsáno vy. Starší brouci tam mají většnou jen 4j15 a rozměr 155R15. Přičemž sériově se ještě vyráběli ráfky 4,5J15 a 5,5J15 a další výrobcem doporučované rozměry byly 165R15 a 175x70R15. Vím ale, že u nás je možné ledacos a tak bych rád věděl co se v tomto směru podařilo legalizovat vám. Díky předem
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy v TP, rozměry ráfků a pneumatik

Příspěvek od prak »

vw ti povolí tohle
http://www.vwbroukklub.cz/nuke/modules. ... cle&sid=25
V dřívějších dobách, kdy výrobce nebyl dogma, bylo možné zapsat i lecos jiného.
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy v TP, rozměry ráfků a pneumatik

Příspěvek od Žanek »

a to vážně nikdo nemá nic jiného? Na západ od našich hranic se toho vyskytuje požehnaně .... a legálně
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
maxmax
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5044
Registrován: 25 pro 2007
Bydliště: Praha 8 a5
Kontaktovat uživatele:

Re: Zápisy v TP, rozměry ráfků a pneumatik

Příspěvek od maxmax »

no jo tam taky napíšou do T 3ky šestiválec z Golfa, nebo TDIčko, a nemaj s tím problém zato u nás #-o
Za jedenácté: Nebudeš jiného vozu než VW říditi:

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Zápisy v TP, rozměry ráfků a pneumatik

Příspěvek od loufes »

Řekl bych,že přes známýho na DI jde všechno....třeba i 16" kola a pneu 225-45-16 ale záleží na tom,co tomu pak řeknou cajti....
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Zápisy v TP, rozměry ráfků a pneumatik

Příspěvek od Šíša »

Paklize je to zapsano v TP tak cajti nemuzou rici nic, bych tak rekl... Pouze technik na magistrate jde se svou kuzi na trh.

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Zápisy v TP, rozměry ráfků a pneumatik

Příspěvek od loufes »

No jo,to je sice hezký,ale když tě někde budou stavět cajti,tak velkej techničák s sebou nevozíš že jo...a pakliže se to cajtům nebude zdát,tak po tom můžou jít a je zaděláno na prů..r. A to že to jsou někteří magoři,tady nemusím připomínat.
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

Uživatelský avatar
TomB
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 630
Registrován: 26 dub 2010
Bydliště: Jílové

Re: Zápisy v TP, rozměry ráfků a pneumatik

Příspěvek od TomB »

Toho bych se nebál....pokud tam nebudou nějaký 255 co polezou z blatníku tak si tohohle žádný policajt nevšimne a ani to nebude řešit....spíš problém je s STK a pak jsem někde "slyšel" že při nehodě na to může kouknout likvidátor aby se pojišťovna vyhla plnění.... jinak já na jednom autě už mám tak 6let "nesprávné" pneu-kola co nejsou v TP ,projel jsem s ním půl evropy,stavělo mě pár hlídek a nikdy nic...na STK tam nechávám zimní plechy co jsou OK
Kdo umí ten umí,kdo neumí...ten platí.

Uživatelský avatar
loufes
Internetový troll fauwer,loufes..
Příspěvky: 958
Registrován: 25 čer 2010
Bydliště: Hlinsko v čechách.

Re: Zápisy v TP, rozměry ráfků a pneumatik

Příspěvek od loufes »

Dělám to přesně ,jak píšeš, na stk jezdím na plecháčích se zimákama a po stk ihned nasadím alu ráfky se širokými pneu a v poho...
Už mám brouka hotovýho....Když se chce,tak to jde :wink:

slesa
Příspěvky: 115
Registrován: 16 srp 2009

Re: Zápisy v TP, rozměry ráfků a pneumatik

Příspěvek od slesa »

Policie nepořebuje velkej TP, má to všechno v systému, pokud se jim to nelíbí tak ti můžou víš co. Nevim proč by ti měli zavařit na průser a to samý s pojišťovnou, pokud to je v TP tak to nikdo neřeší a ani nemá jak. Na STK se říděj taky podle TP a nemůžou ti nic vytknout pokud máš na autě to co v TP.

Pokud chceš ofiko jiný kola tak znám jednu fungující cestu, dojdi si na svůj dopravní inspektorát a tam se zeptej úředníka co to řeší jak na to. A on ti předloží svůj výklad zákona a nabídne ti nějaké možnosti a podle těch postupuj. Každý úřad a i úředník si vykládá zákony trochu jinak a můžeš narazit na někoho kdo bude v tomdle benevolentnější. Každopádně jsou cesty buď s origo typovym listem, dá se sehnat třřeba v říši a nebo prostě s novejma kolama. Pak to někdy jde když más kopii jiného TP se zápisem kol ale není to vždy a myslím že to neni ani zákonem posvěcená cesta ale někde funguje.

A určitě bych sem netahal jak to chodí v německu, jsem národ s úplně jinou mentalitou a v německu si to kutilové do svejch aut nefrkaj na dvorku, ale v profi dílnách a všechno to je posvěcený lejstrama a odbornejma posudkama, neni to levná záležitost
Obrázek

Odpovědět