Levná pojistka - povinné ručení - zákonné pojištění

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Odpovědět
Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Levná pojistka

Příspěvek od soe2 »

už několikrát se mi stalo že mi volali z nejmenovaných pojišťoven za účelem nabídky levné pojistky....Vychutnal sem si je až do hořkého konce....kdy mi oznámili že by podle parametrů (které kolikrát ani neměli v databázi a tak mě psali jako nějaké 1.1 punto a ták) mého auta bych u nich měl beezkonkurrenční pojistu a to za 1500,-/ročně.....nechal sem je ještě vteřinkou tich vychutnat si jejich pocit že jsem jejich nabídkou natolik zaskočeen že ani nemohu mluvit a pak jsem pomalu prohlásil "...hmmm hmmm no to je sice zajímavé, ale aby ste mě ohromili museli by jste hóódně stlačit cenu dolů...." a na jejich koktavý dotaz kolik platím...kolik by tedy museli slevit sem je dorazil 574,- kačkama a bylo... :lol:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Levná pojistka

Příspěvek od Pětišroub »

Direct?:-)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Bonvi
Příspěvky: 70
Registrován: 30 dub 2007
Bydliště: Luhačovice

Re: Levná pojistka

Příspěvek od Bonvi »

Soe naprosto tomu rozumím :-)

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Levná pojistka

Příspěvek od soe2 »

Pětišroub píše:Direct?:-)
myslím že jo...jen by mě zajímalo kde berou mobilní čísla....ptal sem se a pané mlela něco o tom že sem někde vyplnil totok číslo a souhlasil s jeho použitím pro různé jiné a další účely...což je blbost jak cyp.... :evil:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
BUTCH bus
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1605
Registrován: 16 čer 2009
Bydliště: Nedaleko Samby

Re: Levná pojistka

Příspěvek od BUTCH bus »

Na busa, papíry rok 1973, limity 50/50 u ČPP přes poskytovatele pojištění krásných 724,- ročně.
A nejlepší je, že mi 1.2. vyprší stávající pojištění u Wust kde chtěli 1.900,- což samo o sobě mi ještě loni přišlo dobrý.
OndraS

Uživatelský avatar
Peter
Příspěvky: 193
Registrován: 05 dub 2004
Bydliště: Žilina - SK

Re: Levná pojistka

Příspěvek od Peter »

mne asi zacinaju "bajecny leta" u 1200-vky som klesol z 80€/rok na 25€/rok, u T2 zo 120€/rok na 26€/rok.... :) T3 este zatial do vypovede 180€/rok ale myslim, ze aj to sa chvalabohu zmeni.......
A home is not a house

Uživatelský avatar
lubos
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 592
Registrován: 08 led 2010

Re: Levná pojistka

Příspěvek od lubos »

Mám novou zkušenost s pojištěním u ČPP. Na ovála jsem poslední dva roky platil něco přes 800,- a teď mi přišla složenka na nové období 940,-.
Vzhledem k tomu, že auto ještě nebylo na silnici, mi to už přišlo dost a tak jsem je navštívil. Tam mi paní nabídla tzv. sezonní pojištění, které se dá uzavřít na nejmenší možnou dobu tří měsíců a výsledkem bylo 127,- za únor až duben (současné pojištění mi končí koncem ledna). Až začne ovál jezdit, tak tu pojistku zase změním. Dá se to samozřejmě uzavřít i na delší sezónu, třeba březen až listopad. Finta je v tom, že máte trvale platnou smlouvu, nemusí se nic každoročně obnovovat při vyzvednutí značek z depozitu, jenom v době mimo sezónu nesmí auto na silnici. Hlavně se tím dá vyhnout případným sankcím za nepojištěné auto. Je to docela dobré řešení pro toho, kdo autem vůbec nejezdí a nechce značky dávat do depozitu, ty poplatky s tím vyjdou na stejné peníze. Pro mě to nová informace, třeba to ale už někdo zná.

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Re: Levná pojistka

Příspěvek od Petr914 »

...to je perfektní informace čoveče...díky...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: Levná pojistka

Příspěvek od Kůča »

lubos píše:Mám novou zkušenost s pojištěním u ČPP. Na ovála jsem poslední dva roky platil něco přes 800,- a teď mi přišla složenka na nové období 940,-.
Vzhledem k tomu, že auto ještě nebylo na silnici, mi to už přišlo dost a tak jsem je navštívil. Tam mi paní nabídla tzv. sezonní pojištění, které se dá uzavřít na nejmenší možnou dobu tří měsíců a výsledkem bylo 127,- za únor až duben (současné pojištění mi končí koncem ledna). Až začne ovál jezdit, tak tu pojistku zase změním. Dá se to samozřejmě uzavřít i na delší sezónu, třeba březen až listopad. Finta je v tom, že máte trvale platnou smlouvu, nemusí se nic každoročně obnovovat při vyzvednutí značek z depozitu, jenom v době mimo sezónu nesmí auto na silnici. Hlavně se tím dá vyhnout případným sankcím za nepojištěné auto. Je to docela dobré řešení pro toho, kdo autem vůbec nejezdí a nechce značky dávat do depozitu, ty poplatky s tím vyjdou na stejné peníze. Pro mě to nová informace, třeba to ale už někdo zná.
Já jsem to měl takhle udělané na cabrioletu.Pojistka běžela celoročně jen jsem si tam domluvil že od listopadu do března nebudu jezdit a za to období jsem neplatil nic.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: Levná pojistka

Příspěvek od Andy »

To je fakt dobra info, ja tam mam jednoho u nich pojisteneho

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Levná pojistka

Příspěvek od lišák »

Za MBX jsem u ČPP platil na celý rok 398,-. Loňský rok to bylo 382,-. A vždy bylo levnější to uzavírat na internetu než na pobočce.
Každý celek se skládá z detailů.

Uživatelský avatar
lubos
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 592
Registrován: 08 led 2010

Re: Levná pojistka

Příspěvek od lubos »

Nevím, jaký v tom mají systém, ale v mém případě to platilo napolovic. Porovnal jsem si výpočet z internetu u dvou typů pojištění s tím, co vypočítali v kanceláři a u jednoho byl výpočet z internetu dražší než v kanceláři při naprosto stejných zadaných údajích. Rozdíly plus mínus 20,-

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Re: Levná pojistka

Příspěvek od Lugen »

Kůča píše:
lubos píše:Mám novou zkušenost s pojištěním u ČPP. ...třeba to ale už někdo zná.
Já jsem to měl takhle udělané na cabrioletu.Pojistka běžela celoročně jen jsem si tam domluvil že od listopadu do března nebudu jezdit a za to období jsem neplatil nic.
Taky už to dělam pár let, jen doplnim že při čtvrtletnim plnění se nepřičítaj bonusy (ČPP) jo a tušim, že je tam fakt strašně malý krytí při nehodě, opravdu je to jen pro papíry v šuplíku. Platim cca tři kila, nově zakládaný pojištění bez bonusů (r.1961?)
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
BUTCH bus
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1605
Registrován: 16 čer 2009
Bydliště: Nedaleko Samby

Re: Levná pojistka

Příspěvek od BUTCH bus »

Já mam busa u ČPP. Loni jsem to k nim převáděl. Uzavíral jsem přes net, vyšlo mi to třeba na 650,- za rok.
No a pak jsem si uvědomil, že jedu do Francie a po zkušenostech z Korsiky. kdy se mi připojištění do zahraničí moooc vyplatilo, jsem si domluvil návštěvu v kanceláři. Ale ne ČPP, ale takový tý malý, co tam prodávaj od víc pojišťoven a dělaj tam od aut až po snad stavební spoření. No a když jsem pani řekl, že potřebuju pojištění do ciziny, jako že odtah, servis, etc, tak jen kroutila hlavou a říkala, že neví jestli to půjde. No a pak z ní vypadlo, že tím nemyslela to připojištění, ale že mi zlevní i ten základ. Takže nakonec platím i s připojištěním (odtah do výše tuším 50.000,- a pod) nějakých 850,- Kč. Chci tím říct, že někdy může být výhodnější nějaká ta kancelář a ne web.
OndraS

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Levná pojistka

Příspěvek od Herbie »

Pětišroub píše:pna VW 1.9 vodníkovi jsem šel z 6500,-/rok u ČPP
6.500 slušný
ja mam u ČPP VWodníka 1.8 benzin za 2300 ročně
a paradoxne VWodníka 1.6 za 2500 ročně :) ale co, 200 už unesu
... a vůbec !

Uživatelský avatar
aircooled
aircooled kecálek
Příspěvky: 706
Registrován: 19 říj 2010

Re: Levná pojistka

Příspěvek od aircooled »

Peter píše:mne asi zacinaju "bajecny leta" u 1200-vky som klesol z 80€/rok na 25€/rok, u T2 zo 120€/rok na 26€/rok.... :) T3 este zatial do vypovede 180€/rok ale myslim, ze aj to sa chvalabohu zmeni.......
Aka poistovna?
ExBruno

johny99
Příspěvky: 159
Registrován: 02 zář 2011

Re: Levná pojistka

Příspěvek od johny99 »

ja platím 17,80€ ročne v Generali zo všetmími zlavami

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Levná pojistka

Příspěvek od VW181 »

Herbie píše:
Pětišroub píše:pna VW 1.9 vodníkovi jsem šel z 6500,-/rok u ČPP
6.500 slušný
ja mam u ČPP VWodníka 1.8 benzin za 2300 ročně
a paradoxne VWodníka 1.6 za 2500 ročně :) ale co, 200 už unesu
U CSOB mám G3 1.8 za 1680,-Kč
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Levná pojistka

Příspěvek od Pětišroub »

no, ono tam ještě je Praha vs. regiony, věk řidiče ap.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Martin Šild
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 600
Registrován: 29 led 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: Levná pojistka

Příspěvek od Martin Šild »

prak píše:Samozřejmě jim nic nepošlu. Přesto je ale pouhé neuzavření pojistky pokud nejsou značky v depozitu přestupkem se sazbou tuším 5 - 20 tis.
...praku jak to dopadlo? Mám to doma taky, 14 dní bez povinného ručení za 590kč #-o
...za motorku od 1.ledna do 14.ledna! Kurva kdo jezdí v Lednu na motorce! :cry:

Odpovědět