Levná pojistka - povinné ručení - zákonné pojištění

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petarda
Famózní svačinářka
Příspěvky: 1166
Registrován: 05 úno 2004
Bydliště: Roztoky

Příspěvek od Petarda »

no pánové já už to dál komentovat nebudu, tomu já nerozumím, jen vím, že mám motor s katalyzátorem a je to stříkačka, což vlastně netuším co je, ale veteráni to nemaj a tak nevím jak moc bych tohle schovala :?

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

no dyk říkám...musela bys to předělat.....ale asi to nemá cenu...já to zkusím...co mi kolega hlásil tak to je kolem 3000 a je třeba 2 fotek....na neutrálním pozadí zepředu z prava a zezadu z leva.Značky má černé tak jde jen o papíry.
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
Vincent
Jsem vlk v rouše beránčím...
Příspěvky: 1539
Registrován: 16 dub 2004
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vincent »

Pětišroub píše:stále máme brífing...to znamená že když je brífing, tak mlč
ne tohle už je dávno brainstorming
...I remember when I lost my mind. There was something so pleasant about that place. Even your emotions had an echo in so much space...Does that make me crazy?...[smilie=smiliecat.gif]....karmann ghia 72

Jsem notorický plkal

Uživatelský avatar
krizmen
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1679
Registrován: 15 led 2004
Bydliště: Schakalovw

Re: Havarijní pojištění

Příspěvek od krizmen »

Petarda píše:Ježiš já bych chtěla platit 2300 ročně :( dnes mi přišla obálka od pojišťovny a na složence je 4813Kč [smilie=rofl.gif]

kde na to vzít a nekrást 8)
tak to máš ještě asi 6 týdnů čas na výpověď a zkusit to třebaZDE
možná by ses mohla dostat tak na dva litry...
Obrázek

Uživatelský avatar
TomiHrablo
Příspěvky: 55
Registrován: 18 srp 2006
Bydliště: Jičín & Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomiHrablo »

....u Wustennrotu - 1303S, motor 1.6, bonus za 60 měsíců a udělalo mi to letos 2220,- kaček :)
Já až jednou umřu, tak chci zemřít jako můj děda. Klidně, spokojeně, ve spánku a ne se u toho zmítat a řvát, jako ti lidi, co je vezl v autě :-D

Thomas
Příspěvky: 28
Registrován: 30 srp 2007

Příspěvek od Thomas »

Jen tak na okraj, od letoška Česká podnikatelská pojišťovna dává pro každé auto do r. 1970 včetně, 1/4 sazby bez jakýchkoliv testací atp. Plus bonusy, mě se to docela hodí...

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

Thomas píše:Jen tak na okraj, od letoška Česká podnikatelská pojišťovna dává pro každé auto do r. 1970 včetně, 1/4 sazby bez jakýchkoliv testací atp. Plus bonusy, mě se to docela hodí...
popiš blíže.... :P
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Thomas
Příspěvky: 28
Registrován: 30 srp 2007

Příspěvek od Thomas »

No mrkni se na jejich stránky, přes ně když zkusíš sestavit smlouvu tak ve výběru druhu vozidla(taxi, autoškola) je položka "do r. 1970". Tím se standartní cena podle obsahu dělí 4kou - ukáže ti to návrh ceny. Nic víc k tomu nepotřebuješ. Mám víc aut a všechny do 1970, je fajn se o nic nestarat a platit čtvrtinu. Zavedli to teď od ledna

HaD601
Příspěvky: 33
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Brno

Příspěvek od HaD601 »

Nevíš, jestli jde změnit smlouva z "obyčejné auto" na "staré auto"? Nebo je potřeba starou smlouvu ukončit (pro auto pojištěné k 1.1. je tedy už pozdě) a udělat novou smlouvu? Mám dojem, že nám přišla složenka s obyčejnou neslevněnou cenou, tak to asi bude potřeba nějak řešit (chápu je, kdo neví, tak proč mu zbytečně dávat menší pojistné, když se na něm dá vydělat).

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

no jo...někdo ty pojistné podvody a nové budovy pojišťoven a pořádné platy zaplatit musí.. :twisted:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
Vincent
Jsem vlk v rouše beránčím...
Příspěvky: 1539
Registrován: 16 dub 2004
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vincent »

A co to havarijko? :lol: K tomu fakt nikdo nic?
...I remember when I lost my mind. There was something so pleasant about that place. Even your emotions had an echo in so much space...Does that make me crazy?...[smilie=smiliecat.gif]....karmann ghia 72

Jsem notorický plkal

Thomas
Příspěvky: 28
Registrován: 30 srp 2007

Příspěvek od Thomas »

No já bych to udělal tak, že si na netu (sleva 15% :) ) zjednám smlouvu třeba od 1.4.2008 na "staré auto", přijdou mi smlouvy, zaplatím a běží mi levná pojistka a tu starou jednoduše zruším na pobočce, já to teď tak udělal a nebyl problém... akorát paní drobet nadávala páč jsem přišel asi o měsíc pozdě :oops:

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15197
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Vincent píše:A co to havarijko? :lol: K tomu fakt nikdo nic?
Měl jsem havarijko u allianz. A platil jsem celkem cca stejně jako petarda.
A z vlastních zkušeností vím, že se to vyplatí.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Vincent
Jsem vlk v rouše beránčím...
Příspěvky: 1539
Registrován: 16 dub 2004
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vincent »

Sam píše:
Vincent píše:A co to havarijko? :lol: K tomu fakt nikdo nic?
Měl jsem havarijko u allianz. A platil jsem celkem cca stejně jako petarda.
A z vlastních zkušeností vím, že se to vyplatí.
Krása střídá nádheru...díky za info.
...I remember when I lost my mind. There was something so pleasant about that place. Even your emotions had an echo in so much space...Does that make me crazy?...[smilie=smiliecat.gif]....karmann ghia 72

Jsem notorický plkal

Uživatelský avatar
ok2ucx
Příspěvky: 45
Registrován: 22 pro 2006
Bydliště: Zubří, Valašské království

Příspěvek od ok2ucx »

Thomas píše:Jen tak na okraj, od letoška Česká podnikatelská pojišťovna dává pro každé auto do r. 1970 včetně, 1/4 sazby bez jakýchkoliv testací atp. Plus bonusy, mě se to docela hodí...
Ahojky,

ano mohu potvrdit, vždy když mi přijde nová složenka na povinné ručení, zkusím se zadat údaje do kalkulačky (pěknou mají na http://www.povinne-ruceni.com) a jestli někde můžu ušetřit nejakou to tisícovku, tak stávající smlouvy vypovím a odcházím k levnější pojišťovně.

Tento rok odcházím od Directu právě k ČPP, protože jsem s 12 měsíčním bonusem u Brouka 1.3 r.v. 1966 napočítal 561Kč. Nejprve jsem myslel, že je to omyl, ale paní v agentuře mi potvrdila, že je to OK. Tak dnes posílám podepsanou smlouvu... (původní cena u Direct byla ~2200Kč).
ČPP má ještě novinku zvanou Extrabonus PROFI, což jsou navíc 3 roky bonusů za předpokladu, že nebudete 3 roky bourat (jinak si rozdíl na pojistném doplatíte).

Pavel
.::. už bez Brouka .::. Volvo XC90 V8 2005 .::. Volvo S80 V8 2007 .::. Mazda MX-5 2002 Phoenix .::.

Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 74
Registrován: 02 čer 2008

Příspěvek od Lucas »

Právě jsem prošel celým procesem změny smlouvy o povinném ručení u ČPP takzvaně "náhradou". Operace velmi jednoduchá, trvala cca 10 minut, bonusy byly převedeny na novou smlouvu. Platím 1/4 původní částky. Případný přeplatek pojistného z původní smlouvy je převeden na novou smlouvu. Jen pro zajímavost uvádím, že pojišťovna na variantu změny smlouvy na levnější vůbec neupozorňuje....:( Ale to je, řekl bych, klasika u všech pojišťoven.

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

no vidím že to asi taky tak udělám...čpp
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
jps
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 562
Registrován: 13 srp 2007
Bydliště: Praha 8

Příspěvek od jps »

právě se převádím od České k podnikatelské, cena méně než 1/4 je silné lákadlo. Zajímavé je, že ani srovnávač pojištění na tuhle možnost neupozorní. :(
Dám vědět jak to dopadlo.

Uživatelský avatar
jps
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 562
Registrován: 13 srp 2007
Bydliště: Praha 8

Příspěvek od jps »

převod dokončen. zrušení pojistné smlouvy je možné až po uplynutí pojistného období (1rok) stihl jsem to bez sankce do dvou měsíců od zřízení pojistky u České. následoval přesun přes ulici k ČPP a vypočítání nového pojistného na 791kč na ROK. HAPPY.
"chrome won´t make your car go any faster"
Obrázek

Uživatelský avatar
Bonvi
Příspěvky: 70
Registrován: 30 dub 2007
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek od Bonvi »

Využil jsem výše uvedených rad a vyrazil do ČPP. Mám u nich pojištěného Barkase 1000 z roku 1967. Sami od sebe mi pojistku nesnížili tak jsem to provedl osobně. Základní sazba 2350,- ročně snížena na 549,- To samé provedu i s broukem. Tam to bude poněkud na delší čas neb jsem u jiné pojišťovny. Tímto velmi děkuji za cenné rady pánové. :prayer:

Odpovědět