veteránské doklady vs. výměna karoserie

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!
petasek1
Příspěvky: 11
Registrován: 26 čer 2010
Bydliště: Praha

Re: veteránské doklady vs. výměna karoserie

Příspěvek od petasek1 »

Chápu že tento brouk není vzhledem shodný roku 66.Jsem začínající broukař a proto v tomto nejsem ještě tak zběklý.Už vím že až 60%brouků je postaveno na jiné papíry a tudíš nesedí kastle s podvozkem a naopak.Podle obrázků o brouku z téhož roku jako jsou papíry tuším že se jednalo o kovovou palubní desku,protáhlý (čumák)s vypouklými světly v předu a oválnými světli vzadu.Nedokážu vám nic podrobnějšího k tomuto brouku říci.Jsem totiž domluvený s majitelem na koupi a jedu se na brouka podívat s tím že ho nejspíš vezmu.Sháním co nejvíce informací a každá rada dobrá :D Přikládám pár fotografii
Přílohy
IMG_4745.JPG
IMG_4748.JPG
IMG_4750.JPG

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: veteránské doklady vs. výměna karoserie

Příspěvek od Sam »

No vida, ani to moc nebolelo. Tohle auto je mi povědomé, mrkni na tento odkaz.
http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 950&start=" onclick="window.open(this.href);return false;
Jde tedy opravdu o rok 1977 a doklady jsou z jiného vozu. Ono to ani jinak nejde, protože posadit tuhle budku na dědkovský podvozek by byl docela oříšek. Navíc by to nedávalo smysl.

Pokud auto teprve kupuješ, doporučuji sehnat si někoho zkušeného a nestraného, kdo bude ochoten za prodávajícím s tebou zajet, a kdo tě upozorní na možné nedostatky. Jak s dokladama si musíš pořešit sám.

Celé tohle vlákno přesunu do příslušného fóra, tady to opravdu nemá co dělat.
Good luck.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Re: veteránské doklady vs. výměna karoserie

Příspěvek od Lugen »

Jo tohle auto je tu znamy, pokud neni prerazeny cislo, resp, vratis tam puvodni, interier vratis do puvodna, tak by nemela bejt nejaka zasadni prekazka dostat to na vecka
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

slesa
Příspěvky: 115
Registrován: 16 srp 2009

Re: veteránské doklady vs. výměna karoserie

Příspěvek od slesa »

ano přesně tak, pokud má původní vin a nebo tam bude vrácen, tak v tu chvíli je to prostě brouk z roku 77 v origo stavu a splnuje statuv véček, a papírama si mužeš třeba zatopit a nebo je prodat jak už jsem tu zmínil (no třeba mně:-))
Obrázek

tomhla
Příspěvky: 19
Registrován: 29 dub 2014

Re: veteránské doklady vs. výměna karoserie

Příspěvek od tomhla »

zdravim kolegy a tak trochu blázny do těchto aut :wink: :wink: ...už jsem psal něco málo o mém brouku který je momentálně v lakovně...a teď si tady študuji jak je to teda s tím přihlášením...papíry od vozu nemám a kupní smlouvu žádnou taky ne...prostě jsem to koupil od pána který se mu to válelo na zahradě zarostlí kopřivami...no a jelikož nemám od toho nic tak je asi nejlepší sepsat s někým nějakou tu smlouvičku a dát to na veteránský značky,co myslíte??jsem ze západních čech a takové věci vyřizuje kraj??tedy plzeň??? víte prosím nějaké podrobnosti jak to funguje?? předem moc dík =D> =D>

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: veteránské doklady vs. výměna karoserie

Příspěvek od Sam »

Když nemáš kupní smlouvu, stačí čestné prohlášení, že je auto tvoje.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: veteránské doklady vs. výměna karoserie

Příspěvek od Herbie »

projed si topic http://www.flat4.org/forum/viewtopic.ph ... 9&start=80" onclick="window.open(this.href);return false;
snad tam najdeš co potřebujes

V zásade hlavní věc je najít si klub který dělá veteránské testace.


Kupních smluv si můžeš napsat kolik chceš. Třeba že ti to včera prodal souded :)
... a vůbec !

Odpovědět