Němec vs. Mexiko - na život a na smrt (?)

sedan, faltdach nebo kabrio, všichni, kdo máte brouka patříte SEM!!!

Jezdím v ...

Mexiku a jsem spokojen
20
31%
Němci a jsem spokojen
40
63%
Mexiku a stojí to za pendrek...
3
5%
Němci a stojí to za benndrück :)...
1
2%
 
Celkem hlasů: 64

bruno1
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 544
Registrován: 11 kvě 2006
Bydliště: Bad tolz

Příspěvek od bruno1 »

Uz sme trocha OT. ale napr.pri 2 hodinovej ceste po dialnici necítiš rozdiel? :wink:
Patina forevwer

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Příspěvek od Šíša »

Ani ne :D Kdyz jedu sluzebne, neresim, jedu sluzebakem a svistim.
Kdyz soukr do praglu, jezdim oklikou. Popripade jedu i broukem a ono moc velkej rozdil v case neni, kdyz jedu na 80km delce dalnice 90km/h nebo 140km/h ... dela to par minut a ty me nezabijou.
A kdyz jedu sam, nebo nespecham, tak na pohodu jezdim i v modernich 100+HP pleckach. Nejak uz nespecham nikam... :lol: 8)

bruno1
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 544
Registrován: 11 kvě 2006
Bydliště: Bad tolz

Příspěvek od bruno1 »

Ok ukončíme to, evidentne ti slovo komfort nič nehovorí... :lol:
Patina forevwer

JardaZ
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 728
Registrován: 01 led 2008
Bydliště: VWodňany

Příspěvek od JardaZ »

Šíša píše: Ale krom vzhledu(ktery je patrnej na prvni pohled) a kvality plechu(ktery znaj jen zasveceni) je v nich rozdil jakej? jakej tak markantni, ze se je musi odsuzovat, mechikance? :wink: Pochopim vwodni new beetle, ale mezi sebou vzduchace?

Ikdyz jak rikam, je mi to "burt"...
Me celkem taky. Ale vlastně první brouk v životě co jsem poznal byl dědek s faldachem a malým oknem. Neposuzuju je motorvě nebo jinak technicky ale právě vzhledem. Když se podívám na 1302 nebo 1303 je to pro mne krásnej vzduchem chlazenej VW ale vztahem k němu je to sice brouk..... ale (neuražte se majitelé těchto vozů) ta krátká kapota se skoro rovnym spodkem.... neni to ono. Kolmý světla na blatnících na broukovi, kterej je kulatej, tvoří poměrně ostrou hranu. Ležatý světla.... a navíc ty pětidírový kola u starejch typů...... to je prostě slast pro moje oko.

Mexiko i jiný rovnosvětláci.... jsou pro mne milovaní broučci..... ale prostě šikmý světla a pětidíra s dlouhejma kapotama... to je u mne prostě ten nejhezčí brouk ať už je to origo nebo přebastlenej z mexika. Ale i tak, brouk... jakejkoli brouk... neni auto ale je to brouk - můj kamarád :D

Odpovědět