Registry / sčítání vozidel

témata týkající se provozu fóra: "jak vložit obrázek", "kniha přání a stížností" atd.
Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

krtek píše:no já bych neřek, že zrovna tohle je zbytečnost :roll:
když se koukneš na jiná fóra např. do inzerce, tak tam nevidíš ani obrázek, protože nejsi registrovaný uživatel... tohle považuji za zbytečnost, tohle bych všechno nechal viditelné, FAQ, Broučí fórum, inzerci atd...to bych nechal viditelné volně, páč tohle může zajmat opravdu jen lidi z naší branže :wink: ale ty kategorie, kde člověk ukazuje svoje auto, bych nenechával volně přístupné. Ten, kdo si je bude chtít prohlídnout a je z naší branže tak už tu buď je registrovaný, nebo se prostě registruje, a 30 příspěvků, nebo jenom 10, jako je to s vkládáním fotek, 10 příspěvků naplká snad každý bez problému ne? Taky mi to nedělalo žádnej problém když jsem se registroval na flatu, naplkal jsem 10 příspěvků, a pak teprv vkládal fotky... :wink:
neni nic jednodussiho nez se zaregitrovat .... vyplnis jakejkoliv nesmysl a mas login a dostanes se k pozadovanym informacim .... viditelnost pro registrovany nic neresi
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

a protože Yahoďákův příspěvek v úvodu nebyl určen k okecávání, ale k zamyšlení, považuju tuhle záležitost za uzavřenou. Zuřiví sběratelé fotek ať klidně linkují, nechci tady ale vidět žádný jména, adresy, kontakty, bez souhlasu jejich majitele.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

No a je to .. :) dekujeme predsedo
ja na prislusny topicy podivam ... strasne rad totiz neco mažu :)
... a vůbec !

Odpovědět