Koniec dobreho fora?

témata týkající se provozu fóra: "jak vložit obrázek", "kniha přání a stížností" atd.
Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

tak to vidite volové (5š a 914) takze ja sem vlatne ten spatnej :)

v poradku, to rikam porad ze sem zlej
tuhle Q76 a Skejt se predemnou uz bojej i neco rict, pac by je stihnul bozi trest :lol:

Hosi (Q76 a Skejt) dekuju, fakt sem se od srdce zasmal :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

Herbie píše:tak to vidite volové (5š a 914) takze ja sem vlatne ten spatnej :)
...já se bavim taky čim dál líp...

...ale budeme pokračovat až do samotnýho konce...už mě přestává bavit furt někomu něco vysvětlovat...uděláme to veřejně a bude to ne?...... :wink:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

Q76 píše:Herbi by si měl uvědomit, že takzvaně jeho správná cesta nemusí
BTW ja nemluvil o sve spravne ceste ... ja mluvil o spravne ceste vetsiny uzivatelu flatu

aspon si to prosimte poradne precti :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...klíííd dědku...hele já bych to pojal takovou zábavnou formou...a všichni ukřivděný uživatelé nám sem napíšou...co je žere...jak to vidí a podobně...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Vincent
Jsem vlk v rouše beránčím...
Příspěvky: 1539
Registrován: 16 dub 2004
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vincent »

Q76 píše: Jak říkám pokud se neplácáte s Herbiem a spol po rameni, tak doporučuji se nevyjadřovat, nebot vás může stihnout hněv a možná i boží trest :?
Já teda nevím...jestli se plácám s Herbiem po zádech nebo ne, ale rozhodně mu patří můj VELKÝ dík za to, jak se mi stará o auto...kdybych nevyužívala jeho ODBORNÝCH znalostí...neprožila bych tak úžasný léto se svým vozem, páč by stál někde frontu na pochybný servis...takže... DÍKY...

A o tom, jestli se někdo bude nebo nebude vyjadřovat k něčemu je čistě jeho věc...záleží jenom na tom...jak velkej kdo z vás je přizdisráč a jak moc si za svejma plkama stojí. Ono nejlepší je...když má někdo tisíc rozumů a přitom neměl v životě tlapky od šmíru...to se pak nedivim, že má strach něco říct (proto se taky nevyjadřuju k technickým tématům) :lol:
...I remember when I lost my mind. There was something so pleasant about that place. Even your emotions had an echo in so much space...Does that make me crazy?...[smilie=smiliecat.gif]....karmann ghia 72

Jsem notorický plkal

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

:) ja sem taky ukrivdenej

nikdo me nema ruáááád
nikdo si se mnou nechce huááááát

http://www.ceskavidea.cz/video/jak-rako ... a-kolotoc/
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...perfektní...díky za příspěvek Vincent...

...pokračujeme dál...
Naposledy upravil(a) Petr914 dne 25 zář 2008, celkem upraveno 1 x.
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

Vincent píše:Já teda nevím...jestli se plácám s Herbiem po zádech nebo ne, ....
...te priste placnu po prdeli :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

takový pěkný páteční téma to mohlo bejt..a vy to rozjedete už ve čtvrtek.. :)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Vincent
Jsem vlk v rouše beránčím...
Příspěvky: 1539
Registrován: 16 dub 2004
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vincent »

Herbie píše:
Vincent píše:Já teda nevím...jestli se plácám s Herbiem po zádech nebo ne, ....
...te priste placnu po prdeli :)
Ježiš :shock: ...kdo ti řekl...že to na mě platí?! :lol:
...I remember when I lost my mind. There was something so pleasant about that place. Even your emotions had an echo in so much space...Does that make me crazy?...[smilie=smiliecat.gif]....karmann ghia 72

Jsem notorický plkal

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...děcka neblbněte...tady de vo chod fóra...a vy tůdle takhle...nestydové... :wink:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

Herbie píše:
Vincent píše:Já teda nevím...jestli se plácám s Herbiem po zádech nebo ne, ....
...te priste placnu po prdeli :)
Herbie se s tím prostě nesere :lol: , k těm dvěma bych snad jen řekl: "Jen je nechte ať se bojí" :wink:
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Uživatelský avatar
Jan
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2224
Registrován: 11 úno 2008
Bydliště: Červené Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan »

Tak já sem chodim pro radu i pro pobavení. To že se někdo naštve že ho někdo trochu okřikne že něco dělá špatně je smutný, ale jeho problém, když je taková citlivka. A rád bych se někdy s někym poplácal po ranemou, nebo zadku :D a řek ,,Dobrá práce''. A každá cesta která vede ke zdárnýmu konci je správná, a každej jsme si zvolil tu svou ...
Nejkrásnější pohled na svět je od volantu VW ...

VW Brouk Kolín www.vwbroukkolin.cz
Beskydsport Kempík (1981)
VW Brouk 1303 "Čert" (1975)

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Příspěvek od Šíša »

Ale jo...

Ja se s nikym po zadku/zadech/ramenou/atd... (vybrat co je libo) neplacal/neplacam a placat nebudu... (plati vse) jak v normalnim zivote, tak i na foru. :wink:

Rad nekoho pobavim(viz naposled tema o kompresi, zee...), me je to burt zdali se nekdo bavi na muj ucet, ale co me fakt zarazi je to, ze na normalni dotaz zacne nekdo odpovidat tim stylem, ze: "co zas blbnes", "je to hovadina", "ty zase neco vymejslis" apod ... pozor, neni to doslovna citace ani kopie z prispevku, jen muj subjektivni popis, lec pravdive vystihujici skutenost.A treba jeste na dotaz odpovi nekdo az po dvou/trech strankach... Ale co, deje se to dost casto a rekl bych, ze cim dal tim vice :?

Stejne tak i to, ze by nekdo chtel jit jinou cestou, pro nekoho treba i nepripustnou/nestravitelnou/neakceptovatelnou ... je pravda ze hned dostane ceres. A nezalezi na tom, prezentujeli to hulvatsky/arogantne nebo slusne ... dostane vzdy(kdy je to opravnenejsi nebo ne, nechcu resit). Ale me osobne je jedno, jestli si nekdo ovalakopne na "mangelsy" , udela "top chop" a hodi to do kanarkove zlute "metly" ... je to jeho kara a ja sam osobne se z toho muzu treba poblejt, ale proc bych to mel nekomu tlacit verejne, ke vsemu na net foru?

A fakt je to, ze zde na foru je co se tyce techniky provozu standart, mozna i lehce upraveneho po technicke strance, brouka receno maximum, normalni clovek po precteni fora je schopnej dat brouka dohromady, tak co zbyva ted? "Performance" jak tu padlo ... ? Ja myslim ze ne, jelikoz kdo tu ma na to, aby zkousel ruzne kombinace, stavel si ruzne motory/podvozky a pod? Velmi malo clenu. A takove informace, jak na ten "performance" najdu na jinych forech daleko vic, protoze jich je taky daleko vic clenu/fandu ... co si budem nalhavat, u nas ta scena je prece jen docela mala, bo jsme mala prdel/zeme...

Ale co, konec fora nevidim, jen si myslim, ze se tak trochu naplnila z velke casti jeho uloha/informacni hodnota co se tyce techniky a provozu brouka a spol., je tu vseobecne nastavena urcita uroven "klasiky"(tj lide s jinym pohledem na brouky a spol jsou lehce "okriknuti" ... ale neplest s NB, ty me osobne sem taky nesedi...) a co se tyce "volneho pokecu ... ?? ... nevim, nejak k tomu nemam co rici..

Jinak ja osobne taky zacinam mit pocit, ze je lepsi si bud informace/dotaz poresit po SZ, nebo rovnou hleat na netu/knihy a pod(minimalne posledni dotaz a pod me o tom ubezpecil :lol: ... ale co ... vedel jsem co tim zpusobim jeste nez jsem ten dotaz na kopresi a spol napsal ... ke vsemu to "teoreticky zamyslene" zvyseni neni z me hlavy, asi by se par lidi divilo :lol: ), to je proste fakt :cry:

:wink: Timto verejne rikam, ze jiz nevznesu hloupej/blbej/imbecilni dotaz, respektive budu pocitat do sta, nez odklepnu "Odeslat" ... takze asi zadnej :D

Jinak za forum diky, to jako jo. Da se tu dobrepocist, castokoukam i na nejstarsi prispevky/temata(jsou li tu jeste pristupne ... a i z nich je videtvelka zmenachovani uzivatelu a spol), jsou tu moc pekne fotky/vylety/sraziky apod.

Tak asi tak ... ale co ... me je to burt a klidne do me, at je po me :twisted:

EDIT: ty vwoe, to jsem se zas vyprazdnil... :lol:

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

Q76 píše:Jak říkám pokud se neplácáte s Herbiem a spol po rameni, tak doporučuji se nevyjadřovat, nebot vás může stihnout hněv a možná i boží trest :?
prosím, můžeš alespoň naznačit, kdy to přijde, abych si stihnul zařídit ty poslední věci v tomto slzavém údolí?
Obrázek

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...no prosim...tomu říkam příspěvek do diskuze...

...budu odpovídat sám za sebe...

...tendle trouble s poměrně "vymachrovaným" nástupem kohokoli při zadání dotazu,kterej potřebuje poměrně vysokou znalost tématu dotazu,všeobecně existuje...

...já osobně sem zářným příkladem keců stylu "blbneš na kvadrát" a podobně...

...no a důvod je následující:

...když si ten dotaz přečtu...a začnu přemejšlet nad odpovědí...tak pokud se začnu dostávat do levelu,kterej zvládá automobilka...respektive pár šílenců(John)...tak mi z nějakýho otcovskýho nebo jakýhoboha důvodu okamžitě rozum velí hlásit podobný kxkxtiny...

...musim ale pro svojí obhajobu uvést,že to nikdy nemyslim zle...de spíš vo to...že ta webová virtualita tomu pak dává nádech...kdy uživatel na druhý straně nedokáže rozpoznat,jestli je to žert nebo krutá smeč...

...po první,dejme tomu hanlivý větě,se pak ale snažim dotyčnýmu pomoct...

...když vemem tu kompresi konkrétně...tak sem rozhoupal diskuzi...která pak vedla k naprosto 100%nímu vysvětlení problematiky...a už na začátku...kdy byl dotaz vznesenej...sem věděl,že tu kompresi prostě nespočítáš...proto ten "nástup zhurta" nebo si jí spočítal?...

...další věc je to...že lidi vodpoví až za dva dny a podobně...Šíšo...neblbni...nikdo z uživatelů ani modů se nenarodil proto,aby zodpovídal nějaký dotazy...flat4 neni web placenej...je dobrovolnej...a tuplem,když se jedná o problematiku...vo který ví něco jen zlomek flatu...

...takže se rozhodně nejedná o to,že by se kdokoli bavil na účet člověka...kterej podal dotaz...prostě si jen řekne"co ten kluk zase blbne"...

...co se týče mýho názoru na tu "klasiku" vs "úpravy"...tam je to jednoduchý...sou úpravy(vako) a úpravy(passat ráfky na typu3)...

...řeknu to votevřeně,abych nepindal a nemělo to souvislost...je mi 36...a autama se zabejvam hodně dlouho...

...veškerý polovičatý řešení mě připravily vo spoustu iluzí...spoustu času...a hlavně spoustu peněz...a je jedno...jestli to bylo GI GTi nebo BMW nebo dneska brouk...

...proto sem se stal zastáncem originálů...a pokud se jedná o jejich modifikace...musí to bejt fajnová prácička...a ne tlumiče ze škodovky...pružiny ze žigula...bufík z Trabanta a ráfky z passata...

...nikdy sem ale žádný auto jakýhokoli uživatele neoznačil jakkoli hanlivě...sem jen člověk a mam tu vlastnost,že co mě nezajímá neřešim...

...vozvu se až ve chvíli...kdy chce 15ti letej majitel brouka do roku 66 kupovat plastový blatníky a cpát tam mangelsy...páč si řikam,že ten kluk bude později litovat a třeba už nebude možný to vrátit do původního stavu...

...doufám že se ostatní uživatelé a modi přidaj se svojí verzí příběhu...todle je moje osobní vyjádření k problematice...kterou si nastínil...

...diskuze pokračuje...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Příspěvek od REDH0T »

Šíšo, ten problém je trochu i generační. Vidím to v jedné své práci. Používám na to termín "vygooglovaná generace". Dnes je příliš snadné zadat dotaz do Googlu a ten ti vysype jakoukoliv odpověď. Ale jsou věci, kde ti google nepomůže a na místech, kde odpovědi najdeš, je třeba dodržet určitá pravidla.

K definici konkrétního technického dotazu, kór u staré věci, je mnohdy zapotřebí znát alespoň technické základy. Kdo ví, velice rychle pozná, zda tázající nastudoval alespoň něco nebo jen šlape vodu. Proč se nepodělit, ale jak jsem napsal - určitá pravidla. Po generace platila mezi řemeslníky hierarchie, daná zpravidla věkem, zručností nebo mírou inteligence dané osoby. A ti starší předávali své zkušenosti mladším a ti zase dál. Mistr měl své oblíbence a těm nejlepším a k řemeslu nejpokornějším pouštěl ty největší klenoty svého umění. Když někdo vešel do dílny bez pozdravu starších a zařval - Nazdar čuráci,poserte se ze mě, nikdo se ani nepohnul. Když to udělal podruhé, nemohl se pak divit, že při koupeli našel v solvině rozbité sklo... Tak asi tak.

Vždycky na světě byli mistři, učni, špónaři, vlastňocesťáci, tápající a jiní. Vždycky byli, jsou a budou. A mají možnost být i tu...
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

nejsem pritelen dlouhych reci ...
naprosto presne vystihli moje myslenky panove Petr914 a Redhot
Petr914 píše:.....další věc je to...že lidi vodpoví až za dva dny a podobně...Šíšo...neblbni...nikdo z uživatelů ani modů se nenarodil proto,aby zodpovídal nějaký dotazy...flat4 neni web placenej...
REDH0T píše: Když někdo vešel do dílny bez pozdravu starších a zařval - Nazdar čuráci,poserte se ze mě, nikdo se ani nepohnul. Když to udělal podruhé, nemohl se pak divit, že při koupeli našel v solvině rozbité sklo...
dekuji
plac - plac na zada :)
... a vůbec !

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Příspěvek od Šíša »

Petr914 píše:...sem věděl,že tu kompresi prostě nespočítáš...proto ten "nástup zhurta" nebo si jí spočítal?...

...další věc je to...že lidi vodpoví až za dva dny a podobně...Šíšo...neblbni...nikdo z uživatelů ani modů se nenarodil proto,aby zodpovídal nějaký dotazy...flat4 neni web placenej...je dobrovolnej...a tuplem,když se jedná o problematiku...vo který ví něco jen zlomek flatu...

...
Paklize myslis, jestli jsem si zmeril metodou Johna kompresni prostor v hlave, tak nezmeril ... bo me fakt tlacil cas a chtel jsem ject na srazek. Ale ver tomu, ze kdybych ten motor rozebiral ted, uz to delam tak jak napsal John ... za 1) bych mel cas a za 2) by me to osobne zajimalo. Stejne jako to, ze bych se pri mereni hloubkomerem mezeru okraje valce vuci pistu v HU nespolihal jen na cizi ruce co ten valec tlacily na blok, ale nejak bych to poresil tak, aby to bylo neprustrelne a mohl si tocit klikou do zblbnuti a valec by se nehybal pri pohybu pistu.

Jinak ano, pak kdyz reklo par lidi sve domnenky, respektive Johnem uvedene a jim zmerene objemy kompresnich prostoru(nebo jak se te "dire" v hlave rika presne...) "oznamili", tak jsem si s tou kalkulackou dost dlouho hral, takze tech vypoctu mam v tabulce dost ... verim ze pro drtivou vetsinu lidi je to absolutne zbytecna prace, ale co delat ze, kdyz trpim nespavosti uz radku let :lol: A porad mi to vychazi ze ta industrie ma mensi kompresni pomer, ale tu se vlastne odvijime od menepresnosti pri mereni rozdilu hrany valce apistu v HU ... az dodelam ten projektik, co se ted rozjizdi, pujde motorjen pro tuhle zalezitost ven a bude se merit Vlastne jedinej duvod proc jsem to delal tak na rychlo pred odjezdem byl mu strach z tekouciho(spise kapajiciho) oleje pod tesnenim trubek zdvihatek a cesty do nemecka a nasledneho strachu z pokuty a pod ... proste jsem vymekl, driv by me to absolutne nestresovalo 8)

Jinak odlehceni od tematu: dneska na Discovery v HotRodech delali motor a co nevidi oko me ... minimalne 10min tam byl mereni spalovacich/kompresnich prostoru v hlavach V8cky :D chi chi ... ale bylo to super

Nemluvim o odpovedi do dvou dnu, flat4 neni hotline! Ale o cem jsem mluvil bylo uplne neco jineho ... kdyz ale me napadne "co ten sisa zase blbne" ale presto nevim jak se to meri/neumel bych to vysvetlit(aby to ten sisa pochopil ... hele asi zavedem oznaceni "sisa" pro lidi, co nevedi, ale porad se ptaji a pritom desne blbnou ... kdyz uz mi na treninku tak rikaj podle tvrde hlavy , tak proc ne :lol: ... ale ja se tak jmenuju, teda plus "k"), tak bych prece nemusel odpovidat a nechat to plavat, nebo alespon bez nejakych "prirovnani".

Jasne, je spousta lidi, drtiva vetsina uzivatelu, co brouku/motorum/apod rozumeji vice nez ja, ale ja osobne zastavam jednu zasadu: "At se kazdy pouci sam" ... tim narazim na spoustu zkusenosti a ten pristup ... nevim ... je tu informaci dost jak s co nejmensima nakladama provozovat ve 100pro stavu vwzduchace ... tak at si to kazdej probere a pak at si place sam. A nejenom u vwzduchace, ale celkove. Ovsem dotazem na zpusob mereni komprese nic nezkurvim.
Verim tomu, ze kdybych tam vynechal tu zamyslenou kopresi a nechal dotaz pouze na mereni, bylo by to uplne jine, celej potom zalozenej topic.

jinak ja jsem poze 30 :D

...

No nic chtel jsem psat dal, ale vazne ne. Jinak ja hodne dloho neco pocitam/zkoumam/prebiram/zjistuju nez si neco poridim nebo udelam na aute. Protoze presne tak, omyly a zbytecnosti stoji hodne penez a casu a nekterym z nasprece jen ten zivot utika daleko rychleji nez ostatnim...
A radsi nez inet si najdu informace v knihach.


Mejme se fajn...

Mirek
Příspěvky: 226
Registrován: 20 čer 2008
Bydliště: stř. Čechy, Kokořín

Příspěvek od Mirek »

Petr914 píše:...tendle trouble s poměrně "vymachrovaným" nástupem kohokoli při zadání dotazu,kterej potřebuje poměrně vysokou znalost tématu dotazu,všeobecně existuje...

...já osobně sem zářným příkladem keců stylu "blbneš na kvadrát" a podobně...

...no a důvod je následující:

...když si ten dotaz přečtu...a začnu přemejšlet nad odpovědí...tak pokud se začnu dostávat do levelu,kterej zvládá automobilka...respektive pár šílenců(John)...tak mi z nějakýho otcovskýho nebo jakýhoboha důvodu okamžitě rozum velí hlásit podobný kxkxtiny...
Z nedávné doby takhle po sobě vystartovali Petr a Milošák. Jak to skončilo? Milošák si mohl sjet k Petrovi, půjčit si motor, odvízt si ho 1000km daleko a díky tomu přivízt svoje auto.
Ono to vystartování asi fakt nebude myšleno špatně, co?

Flat4 je výborně fugující fórum. Nemám co bych k tomu dodal a píšu to jako naprosto nezaujatý pozorovatel, který nezná naprosto nikoho z přispivatelů. Dík adminovi i moderátorům

Odpovědět