Koniec dobreho fora?

témata týkající se provozu fóra: "jak vložit obrázek", "kniha přání a stížností" atd.
Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

:) sem mel tedka mazaci prestavku cca 2 mesice, ale nebojte, ja vam to tu zase proklestim padni kam padni :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Přesunuto:
zaslal Vincent: st leden 23, 2008 2:26 pm Předmět: OT
Herbie napsal:
hele kucíí to sou presne ty prispevky na ktery si tu par lidi stezovalo
takze pr pr, jinak na vas nekdo postve moderatora a dostanete podminku
:D

pak samosebou nasleduje podminka s vystrahou, a pak vas prijedu odbouchnout :D

TY WOE :roll: ...se rozepíšu...samo...že ve špatným tématu...ale nebojte...pak požádám manžela, aby mě smazal...ale...

...tohle forum...dalo dohromady (najdou se i velmi těsná sblížení :wink: )...z mého pohledu úžasnou skupinu lidí, který dávno spojuje víc než závislost na vzduchem chlazených....
Zkuste si třeba vzpomenout...jak to vlastně začalo a co jsme mezitím společně prožili (a nemluvím o společně vypitých pivech...modří vědí 8)) a čím jsme prošli...a podle mě...tohle fórum je pořád takhle živé hlavně proto, že si sem chodíme i odpočinout a potkat staré známé...protože je to zároveň fórum lidí, který se nebojej setkat a zažít společný chvíle a pak si o nich poplkají??

nestálo by za zamyšlení...v netechnických tématech...nechat ty lidi užívat si ho trochu svobodněji ? 8)
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Vincent
Jsem vlk v rouše beránčím...
Příspěvky: 1539
Registrován: 16 dub 2004
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vincent »

BUSdriver.sk píše: Bohuzial su ludia ktori maju 1000-2000 prispevkov a je jasne ako toho dosiahli.

Třeba tak, že jsou účastníky od roku 2003 :?:
...I remember when I lost my mind. There was something so pleasant about that place. Even your emotions had an echo in so much space...Does that make me crazy?...[smilie=smiliecat.gif]....karmann ghia 72

Jsem notorický plkal

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

to je zase debata :roll: ale to asi patri k foru...
cas od casu se objevi vzdychaci jedinec, mnohdy s mesianistickymi sklony, uvolni si pretlak a topic skonci na skladce. A to je tak vse. [smilie=yawn.gif]
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Příspěvek od REDH0T »

...Pětišroube, všechno nejlepší a díky.

zítra 2.000 dní !!!
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Díky...je to prostor kde se setkává mnoho názorů a mnoho individualit..je to váš prostor a jaký si to tady uděláte, takový to tady budete mít. Pěkný víkend všem.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
SkejT
Příspěvky: 187
Registrován: 23 črc 2007
Bydliště: pod Pradědem

Příspěvek od SkejT »

co se tyka novacku,tak tady jeden prispevek od jednoho.
Kdyz hledam nejaky technicky problem,dokazi si poradit pres funkci HLEDAT (myslim ze hodne temat je srozumitelne pojmenovanych a clovek ma predstavu o zamereni daneho tematu) pokud se me dotycny problem ktery hledam nepodari najit,komunikuji pomoci SZ s moderatory, kteri jsou vstricni a schopni ve vetsine pripadu me usmernit na dany problem.Je to proste o lidech.

Jinak co se tyce odbornosti prispevku,pripada me to tak,ze to zde tahne hrstka lidi.Ne kazdy je chodici encyklopedie a ne kazdy je odbornik (to je problem vice for ne jen na fla4) ale proc to pisu.Me pripada kdyz se resi nejaky problem ze prave ti odbornici se ihned pusti do nekoho kdo ma trosku jiny pohled na vec,pritom v dane oblasti muze mit mnohem vetsi zkusenosti a vedomosti nez dotycni odbornici.Na druhou stranu nemuzete chtit aby to bylo nejake VEDECKE FORUM,to by bylo jako telo bez duse.

Zaverem,pokud Vam vadi ruzne OT prispveky ktere nejsou na miste ci nemistna reakce, mate velkou vyhodu modu privolani moderatora,tak ji vyuzivejte.

Ted do me :roll:

Mauglí
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 669
Registrován: 16 srp 2005
Bydliště: Opava

Příspěvek od Mauglí »

Pětišroub píše:Díky...je to prostor kde se setkává mnoho názorů a mnoho individualit..je to váš prostor a jaký si to tady uděláte, takový to tady budete mít. Pěkný víkend všem.
Jedna individualita ti přeje taky pěkný víkend, čoveče...Ať je príma.

Uživatelský avatar
SkejT
Příspěvky: 187
Registrován: 23 črc 2007
Bydliště: pod Pradědem

Příspěvek od SkejT »

to nema vic lidi k tedle diskuzi co rict?
Nebo se nekteri boji zverejnit svuj nazor aby si nepohorsili zdejsi skore?
Naposledy upravil(a) SkejT dne 25 zář 2008, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

SkejT píše: aby si nepohorsili zdejsi skore?
co tím myslíš, konkrétně?
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

SkejT píše:to nema vic lidi k tedle diskuzi co rict?
Určitě jo, ale teď se jim třeba zrovna nechce. Napsal´s to příliš pěkně, bez jakékoliv kontroverze, tak se nediv, že to nikoho nepopudilo. 8)
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

SkejT píše:Jinak co se tyce odbornosti prispevku,pripada me to tak,ze to zde tahne hrstka lidi.Ne kazdy je chodici encyklopedie a ne kazdy je odbornik (to je problem vice for ne jen na fla4) ale proc to pisu.Me pripada kdyz se resi nejaky problem ze prave ti odbornici se ihned pusti do nekoho kdo ma trosku jiny pohled na vec,pritom v dane oblasti muze mit mnohem vetsi zkusenosti a vedomosti nez dotycni odbornici.Na druhou stranu nemuzete chtit aby to bylo nejake VEDECKE FORUM,to by bylo jako telo bez duse. Ted do me :roll:
nevim zda narazis na nejaky konkretni priklad, pokud ano, bud konkretni at vim co cem je rec ...

obecne ...... kdyz se nekdo rozhodne upravit auto (treba zpusobem ktery me pripada jako zpraseni) nebo odflaknout rekonstrukci (tim ze pouzije system natreno=zrenovovano) tak se samozrejme ozvu a sprdnu ho.
I kdyz sem spis "odbornik" nez odbornik :)

Troufam si tvrdit ze ve vetsine pripadu tohle rejpani ze strany uzivatelu (nebo jak rikas odborniku) je spis navod jak nasmerovat dotycneho na spravnou cestu.

Je fakt ze nekdy to je psano trochu necitlive a zmineny uzivatel se muze citit vyprcan az moc :) ale tak to proste chodi, je tu vetsina staromilcu a uctivacu originalu.
... a vůbec !

Uživatelský avatar
REDH0T
hlavwa motorovwa
Příspěvky: 2792
Registrován: 03 lis 2005
Bydliště: brno t1

Příspěvek od REDH0T »

...například nám, příznivcům stylu fc olé se tady moc líbí a nikoho neprcáme.
German Classic but Motorhead isn´t Hawkwind

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milosak_1 »

Forum mi prineslo spoustu krasnych letosnich zazitku i pratel. V zivote bych nerekl, ze budu organozovat nejaky VW sraz.... ale ejhle, opak je pravdou.
Nekteri z nas sem chodi z technickych duvodu, nekteri za zabavou, a PŠ to uz respektuje.

Takze ja za sebe - maximalni spokojenost OBROVSKE dik PŠ !
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Uživatelský avatar
Q76
samozvaná osina fóra
Příspěvky: 199
Registrován: 29 dub 2006
Bydliště: ve štatlu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Q76 »

Herbi by si měl uvědomit, že takzvaně jeho správná cesta nemusí být zdaleka správnou cestou a co se zdá být správným pro jednoho nemusí být správný pro druhýho i když oba můžou mít pravdu. Už jsem slyšel spoustu životních pžíběhů od různých lidí a jejich pohled na věc byl radikálně odlišný a kolikrát jsem ani nevěřil, že oba popisují tu stejnou situaci.
Jak říkám pokud se neplácáte s Herbiem a spol po rameni, tak doporučuji se nevyjadřovat, nebot vás může stihnout hněv a možná i boží trest :?
Chovej se k lidem tak, jak bys chtěl ,aby se ty kurvy chovali k tobě

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

To je myslim dost nefér vyjádření k člověku, kterej spoustě broukařů prakticky pomohl a pomáhá udržet vozidla aspoň v chodu a zkušenosti získal tak, že vzal vercajk do ruky. Jinak na internetu si samozřejmě můžeme rozvíjet teorie do alelujá.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...a propó vono už z podpisu pana kvé76 je zřejmé...jakej je jeho životní postoj k ostatním...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
SkejT
Příspěvky: 187
Registrován: 23 črc 2007
Bydliště: pod Pradědem

Příspěvek od SkejT »

musim se za Q76 postavit do rady,presne todle si myslim take (a to jsem zde mnohem kratsi dobu) jen jsem to nastinil jinak.
Jen bych doplnil,ze to neni jen pan Herbie

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Je to váš názor a máte na něj plné právo. Nikdo vám ho nebude vyvracet.

:)

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

SkejT píše:musim se za Q76 postavit do rady,presne todle si myslim take (a to jsem zde mnohem kratsi dobu) jen jsem to nastinil jinak.
Jen bych doplnil,ze to neni jen pan Herbie
...tak jo...pokračujeme dál...kdo další?...

...a ještě se zeptam...znáš způsob jakym pan Q76 přišel na flat...a co tu následně zhruba půl roku předváděl?...
You can't win 'em all...

Odpovědět