sledování topiků...

témata týkající se provozu fóra: "jak vložit obrázek", "kniha přání a stížností" atd.
Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

sledování topiků...

Příspěvek od soe2 »

kruci...už sem vzteklý.....poslední dobou mi chodí fůra upozornění na to že sleduju téma to a to a já kruci nic nesleduju...a protože mám emila propojeného i na mobil tak mi to pípá i na něm....co to jako je....je to náhoda???nebo je to jinak???
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
BUSdriver.sk
Příspěvky: 153
Registrován: 05 dub 2006
Bydliště: BUS/alebo si nepamatam
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BUSdriver.sk »

Nahody neexistuju :lol:
we are one
-<Mayky>-

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

treba si dávať pozor kde klikáš...pri odkliknutí "zaslať odpoveď" ak si nedáš pozor a klikneš nižšie tak si aktivuješ sledovnie toho topicu a zase tak isto sa to dá deaktivovať ... tiež sa mi to stalo ale dal som si námahu a zistil kde je chyba :lol:
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

ale já to vím kde to je...ale kolikrát mi to chodí i z topiů keré mě neberou nebo ...prostě sem si jistý kde klikám...děje se to už dlouho a tak vím že si to neaktivuju sám...a víte co je prdel??že po tom co sem udělal tendle po hodině mi přišlo že ho sleduju..... :evil:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Mauglí
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 669
Registrován: 16 srp 2005
Bydliště: Opava

Příspěvek od Mauglí »

soe2 píše:a víte co je prdel??že po tom co sem udělal tendle po hodině mi přišlo že ho sleduju..... :evil:
tak se podívej do nastavení, jestli nemáš aktivováno "Vždy mně upozornit na odpovědi" :wink:

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

fajn...zrušil sem to a přišlo to zas.....áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :evil:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
bugz
zrůdný magor flat4.org
Příspěvky: 1979
Registrován: 12 črc 2005
Bydliště: Kardanová Řečice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bugz »

Účinky vykouřeného jointu se projeví individuálně, obvykle do několika minut po požití. Většina lidí zažívá uvolněné pocity, prohloubení vědomí a chápání, stav jakéhosi nadnesení, při němž ale nedochází k zatemnění smyslů. Jsou relaxovaní, zlepšuje se schopnost komunikace a kreativity. Tyto pocity trvají podle vlastností organismu a podle množství a kvality požité drogy od několika desítek minut po několik hodin. Zvláštním, pro někoho příjemným, pro jiného nikoliv, projevem marihuany je také navození chuti k jídlu (a následné plenění rodinné ledničky a špižírny). Někteří uživatelé dále pozorují zvýšení sexuální apetence (zlato, pojď na to!).

To byly, řekněme příznivé projevy kouření marihuany, nyní tedy k těm nepříznivým. Cannabis může v některých případech navozovat nevolnost, zmatek, depresi, záchvaty paniky, halucinace, paranoiu…
Zdroj:
http://vojtech.hyperlink.cz/archiv/45.htm
flat4 teoretik gang member number 1

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

kruci v nastavení to mám bloklé a zas......jen jestli si tu někdo nedělá prdel...
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

ok, počkáme do pondělka až vychladneš a pak ti to Sam vysvětlí, ok ?
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

jo to by nebylo od věci....nikdy to nechodilo...a před časem to začlo...dokonce mi dnes dočko že sleduju topik o nápravách na 1302 a 1303..já co mám torzky... :?: :?: :?:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

za normálních okolností bych to vysvětlil, ale takhle nezbývá než napsat, ano, je to spiknutí...

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

to je zajímavé, uplná záhada hlavolamu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

Máme pondělí, emoce ochladly, vrhnem se tedy na to.

Vemu to od konce:
Soe píše: jo to by nebylo od věci....nikdy to nechodilo...a před časem to začlo...dokonce mi dnes dočko že sleduju topik o nápravách na 1302 a 1303..já co mám torzky...
Nejedná se o topic o nápravách 1302 a 1302, ale naopak o Přední náprava torzní - ne pro superbrouky 1302 a 1303
Zprávy o nových příspěvcích ti chodí, protože jsi 27.zari 07 tento topic obohatil o tuto zprávu
Soe píše:mám promazáno...asi před měsícem...hezky to pruží...
Tak a teďka se dostáváme k tomu, jak celá notifikace o nových příspěvcích funguje.

Každý uživatel má standardně v nastavení zapnutý tento přepínač:
Vždy mně upozornit na odpovědi.
To znamená, že při založení topiku, případně zaslání zprávy se defaultně zaškrtne políčko při odesílání: Upozornit mne, přijde-li odpověď

V PHBPP, což je engine tohoto fóra, je tabulka, ve které se uchovávají záznamy o tom, které topiky má ten který uživatel nastavené pro upozorňování.

Závěrem. Když si přepneš v nastavení, aby se již nezasílalo upozornění, znamená to pouze to, že se do výše uvedené tabulky nebudou přidávat další záznamy. Staré notifikace ale budou chodit dále.

Jak z toho ven ?
Stačí si v daném topiku, ze kterého přišla notifikace kliknout na Ukončit sledování tohoto tématu. Tím se záznam z výše uvedené tabulky odstraní.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

ja ták...no takže když to je v nastavení na NE takto časem vymizí::chápu to správně??
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

Pětišroub píše:za normálních okolností bych to vysvětlil, ale takhle nezbývá než napsat, ano, je to spiknutí...
ale prd...napalo mě jen jestli to není třa kajjaky virus nebo zda se tu kerisik nenaboural....páč ejsem sám komu to chodí Všroube
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

soe2 píše:ja ták...no takže když to je v nastavení na NE takto časem vymizí::chápu to správně??
...soe...nemůžeš chtít,aby věc,která je řízená matematicky "vymizela"...musíš to topic po topicu povypínat...postupně... :wink:
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

...soe...nemůžeš chtít,aby věc,která je řízená matematicky "vymizela"...musíš to topic po topicu povypínat...postupně...

no musí...protože je tu psáno že při nastavení na NE nebudou přibývat kajsik ty sledovačky..takže ty co tam sou ještě někdy dojdou až dojdou úplně...no ne??
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

ne...pokud bude do těch topiců odkud Ti chodila upozornění přibývat odpovědi, budou Ti stále chodit upozornění na ně...dokud si to nevypneš v tom konkrétním topiku, nebo ten topik jakýmkoliv způsobem nezahyne
Obrázek

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

yahoďák píše:ne...pokud bude do těch topiců odkud Ti chodila upozornění přibývat odpovědi, budou Ti stále chodit upozornění na ně...dokud si to nevypneš v tom konkrétním topiku, nebo ten topik jakýmkoliv způsobem nezahyne
no ale to by mělo být ošetřeno tím nastavením ne??
ale třeba loni to nechodilo...tak já nevím...to začlo koncem roku...
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

tím nastavením docílíš jen toho, že nebudou přibývat nová hlášení na odpovědi ze všech topiků do kterých přispěješ po provedení změny nastavení...ale u těch ze kterých to již chodí to musíš "vypnout" topik po topiku...hele, když tohle pochopí i pc neználek jako já, tak to už je co říct.
Obrázek

Zamčeno