Změna vzhledu flat4.org

témata týkající se provozu fóra: "jak vložit obrázek", "kniha přání a stížností" atd.

Jake pouzivam rozliseni?

800x600
1
2%
1024x768
21
44%
1280x1024
19
40%
1600x1200
5
10%
vyssi
2
4%
 
Celkem hlasů: 48

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Sameleon píše:37, ale o tom se tu už dobrou čtvrthodinu bavííííme. [-o<
Šmarjá pano Jósefova. Nedorozumění se kupí a řetězí a proplétají... Ty´s asi nečetl mé předchozí příspěvky.

Krátká rekapilace, jako v hitparádě:

Až do příspěvku sSatyRra ze čt říjen 19, 2006 9:03 am se řešilo, jestli vůbec něco měnit. Kvak chce text, Satyr a Lugen něco novýho, Yahoďákovi je to jedno, někdo nechce měnit nic.

A na to já jinými slovy říkám: Když bude v "nastavení" uloženo třeba 5-6 schémat, nemusí se řešit co a jak měnit, prostě si každej vybere to svoje.

Lugen na to napsal, že:
a) Většina těch skinů stojí za prd
b) Jsou li tepláky modrý nebo červený, na tom nesejde
c) v češtině je jich tuze málo
d) nepřinese to osobitost fóru

A já na to, že mě asi blbě pochopil, že si vyrobíme vlastní skiny, takže nebudou mít všechny Lugenem jmenované, špatné vlastnosti. Protože si je uděláme sami!
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Příspěvek od Lugen »

...jen nevim kdo jich bude dělat xy, vona to neni zas taková prča...
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

simak
leštič starých součástek
Příspěvky: 926
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: asinus mundi

Příspěvek od simak »

..hele, a co máte vlastně proti Dolním XXX, JZD tu není a jezdí sem DVA autobusy!

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

threeseven píše:
Sameleon píše:37, ale o tom se tu už dobrou čtvrthodinu bavííííme. [-o<
Šmarjá pano Jósefova. Nedorozumění se kupí a řetězí a proplétají... Ty´s asi nečetl mé předchozí příspěvky.
Jé, tak to pauvdón, jakmile se začalo bavit o změně vzhledu fóra, tak jsem automaticky předpokládal, že se udělá nový skin (jak píše Lugen). Ono to totiž ani moc jinak udělat nejde. A když jsme u toho, flat4 nepoužívá defaultní skin z phpbb, má svůj vlastní se speciálníma vychytávkama, jen je tomu defaultnímu hodně podobný :lol:
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
jogi
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 892
Registrován: 07 úno 2006
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jogi »

threeseven píše: .... že si vyrobíme vlastní skíny, ..... Protože si je uděláme sami!

Jako, že si vyholime hlavy, bo co????? :shock:

Pardon za [smilie=offtopic.gif] .........


Ale jestli se muzu vyjadrit za sebe....tak bych byl pro, aby se s toho nedelal cirkus....jde o informace, ne?

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

Sameleon píše:
threeseven píše:
Sameleon píše:37, ale o tom se tu už dobrou čtvrthodinu bavííííme. [-o<
Šmarjá pano Jósefova. Nedorozumění se kupí a řetězí a proplétají... Ty´s asi nečetl mé předchozí příspěvky.
Jé, tak to pauvdón, jakmile se začalo bavit o změně vzhledu fóra, tak jsem automaticky předpokládal, že se udělá nový skin (jak píše Lugen). Ono to totiž ani moc jinak udělat nejde. A když jsme u toho, flat4 nepoužívá defaultní skin z phpbb, má svůj vlastní se speciálníma vychytávkama, jen je tomu defaultnímu hodně podobný :lol:
No vida, takže myslíme to samý. Omluva přijata.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

Sameleon píše:má svůj vlastní se speciálníma vychytávkama :lol:
například filtruje dobrou polovinu mého držkování do blackhole... :lol:
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

threeseven píše: Yahoďákovi je to jedno
ale není, pokud by nově navržený vzhled fóra vypadal jako cirkus, tak se ozvu jako první.
Upřednostňuju obsah, ne formu, jakou bude prezentován na veřejnosti, pokud bude bude obsah kvalitní, může zůstat dosavadní v podstatě neatraktivní,ale střízlivý a neutrální design.......vezměte si jen nekonečný dohady o křídlech a barvách na brouky, každý má svůj vkus a i když se "demokraticky" zvolí hlůasováním návrh podpořený většinou, jistě se najdou jeho odpůrci.
Čas strávený s navrhováním různých skinů se dá využít prací na vwzduchem chlazeném a výsledkem bude možná menší masáž ega, ale větší užitek...

A když už padl příměr k teplákům: já se tu cítím jako doma a doma klidně někdy v teplákách chodím, protože jsou pohodlné a je mi dobře.

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

:shock: komu se z tech tri topiku podarilo udelat tenhlecten naprosto nesrozumitelnej maglajz? A kam zmizelo hlasovani o zmene vzhledu? Je fakt,ze kvalita prispevku klesa, ovsem umerne zkratum moderatoru. :evil:

Proste hlasovani o vzhledu fora, a uchyl ssat se v otazkach pta na rozliseni. Bych rad vedel, kterej dobrak se bavi tim, ze zrejme mu nepopularnich temat dela bahno a balast. Upozornuji, ze VZHLED FORA a ROZLISENI s kterym lezu na forum jsou DVE ruzne veci, ktere spolu v konecnem dusledku mohou souviset, (asi jako olovnatej benzin a vzduchem chlazenej motor), ale rozhodne se vyplati je mit v ruznych topicech. Asi jako sloucit vsechny brouci problemy do topicu "Nejede to", kterej by zacinal referatem o calouneni. Booze, to je material :roll:
Naposledy upravil(a) sSATYRr dne 19 říj 2006, celkem upraveno 1 x.
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

yahoďák píše: Upřednostňuju obsah, ne formu, jakou bude prezentován na veřejnosti, pokud bude bude obsah kvalitní, může zůstat dosavadní v podstatě neatraktivní,ale střízlivý a neutrální design.......vezměte si jen nekonečný dohady o křídlech a barvách na brouky, každý má svůj vkus a i když se "demokraticky" zvolí hlůasováním návrh podpořený většinou, jistě se najdou j.
snad taky nemas brouka pouze v zakladovce ;)
yahoďák píše: A když už padl příměr k teplákům: já se tu cítím jako doma a doma klidně někdy v teplákách chodím, protože jsou pohodlné a je mi dobře.
Prokryndapana doma at kazdej chodi jak chce, klidne v ruzovym zupanu a natackach, ale at netvrdi, ze teplaky ve spolecnosti jsou skvely, ze je hlavni jejich obsah.

Mno i kdyz tak uvazuju nad hlavnim obsahem teplaku...taky to ma neco do sebe


:lol:
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Herbie »

to je zas flame kvuli fikovine :)

panove nekomplikujte to nejakym vyrabenim 6-ti holych lebek (skinu)
spachejte nekdo uhlednej ramecek s logem Flat a obrazkem brouka do zahlavi stranky a je vymalovano :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Příspěvek od Lugen »

...já myslim že si vesměš všichni přejeme to a samé...

...samotřejmně něco decentního, nevýrazného, vkusného, ale zárovneň uplně jiného a osobitého.

...asi bych změnil header, footer,css a popřípadně nějaké "broučí čudliky"

Pro nezasvěcené: sobory header a footer, mění všechno to "co zůstává stejné", nebo li to co se němění proklikáváte-li se od samého indexu až po jednotlivý topicy s obsahem. V souboru css jsou uloženy informace o barvách fontech nebo obrázcích ktere jsou zde použité např, na rámečky.
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

tak děti moje

Topicy jsem sloučil já.

Proč? Jednoduché. Někdo si přijde číst na flat4.org o broukách a v seznamu posledních aktivních témat mu zbytečně rotují dvě témata která se týkají redesignu. Pro většinu uživatelů je to téma okrajové.

Vždy bylo cílem mým a cílem moderátorů příbuzná témata slučovat a držet tak informace na jednom místě.

Statistika hlasování o rozlišení už nějaký výsledek přinesla, mimoto se dá informace i vygooglovat. [url=http://www.iinfo.cz/tiskova_zprava/navr ... vky/Starší info zde[/url]

Co se redesignu týče, líbí se mi sSatův návrh, který působí elegantně a vzdušně, účelně. Navrhuju zapracovat na záhlaví, přizpůsobit ho nejpoužívanějším rozlišením. Je nutné zachovat logo, kterým se všude prezentujeme.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Lugen
kluk jeden tvrdohlavá
Příspěvky: 3375
Registrován: 04 úno 2005

Příspěvek od Lugen »

...jen takovej návrh, za použití tlumenejch barev, něco jako návrh sSatyra

Obrázek[/img]
=o) Das ist der VW dreizehnnullzwei (o=

Uživatelský avatar
SO 545
vw pozitiv
Příspěvky: 4893
Registrován: 27 říj 2004
Bydliště: vych.slovensko-Sobrance
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SO 545 »

nechajte to tak ako to je ....... je to jednoduché a čitatelné ako auto o ktorom to je.
SYSTEM CONTROL
http://www.vwolkers.com" onclick="window.open(this.href);return false; Mrtvy muž

Uživatelský avatar
Petr914
strážce Porsche a krásných žen
Příspěvky: 5507
Registrován: 26 říj 2005
Bydliště: West

Příspěvek od Petr914 »

...mno a posledního půl roku se tu neřeší vzhled aut,ale vzhled něčeho,co nám tady tu pohodu zproztředkovává...obráceně by to,aspoň pro mně,bylo daleko zajímavější...
You can't win 'em all...

Uživatelský avatar
Koky_a_Omanek
Příspěvky: 190
Registrován: 26 dub 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koky_a_Omanek »

Nerad prilivam oleje do ohne ... ale ... jak uz tu padlo ... ma cenu menit stare dobre lety proverene ? Problem skinu ... a modu a ... modded skinu ... je v tom ze vetsinou hrozi zasah do funkcnosti fora a s tim spojene problemy s naslednou akutalizaci programove casti fora v pripade vyskytu nejakych der ... a nepredpokladam ze uz je phpbb holefree ... nejsem samozrejme proti tomu aby nekdo nekde odladil novej gezicht ... ale dulezite je videt vsechny aspekty tohoto problemu a to je docela honicka ... ja na tworovi upravoval skin pro modded phpbb ... vypada to docela uchazejicne nicmene je to neupgradovatelne ... relativne objemne na data ... a mrtve (ale to s tim nesouvisi :))
Kdyz uz nejaky zmeny tak nejlepsi by bylo mit :
- jeden absolutne clean (tzn nezasahuje do aplikacni casti phpbb) skin pro "vysokorychlostni" internetovou konektivitu se vsema moznejma ficurama a vycpavkama v podobe flash animaci atp
- middle bandwidth -napriklad tento stavajici- skin
- low bandwidth - textovy skin

dale je potreba osefovat nezavislost na rozliseni navstevnika (napriklad pro me v otazce neni odpoved protoze 1280x960 tam neni i presto ze to je bezne rozliseni na crt ... lcd pouziva ten zmetek 1280x1024 ale to uz odbiham)... muzu mit 1600x1200 a opera mi muze jet jen ve 1/4 casti obrazovky o navstevach z pda/mobilu a buhviceho vseho este konce napriklad ps2 nemluve.

po zkusenostech mam overeno ze odladeni pro 1 konkretni rozliseni ve finale zpusobi problemy ... proto vetsina skinu pro phpbb je budto 640+ nebo percetualne resena

uff to sem se zase rozkecal ... no nic du bouchat stranky ...

hezkej vikend vsem
:weedman: Beetle forever :weedman:
Hlavně dojeď

Uživatelský avatar
sSATYRr
MODRA owner
Příspěvky: 3639
Registrován: 11 úno 2005
Bydliště: v rodinném prostředí

Příspěvek od sSATYRr »

Obrázek
Obrázek

prvni nastrel light verze
Der Himmel ist blau, die Erde ist weiß[/size]

Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Příspěvek od yahoďák »

nelíbí se mi, jaks oddělil od loga nápis www.atd.
Ten nápis je nedílnou součástí toho obrázku, obrázek sám bez něj je k ničemu a vedle to vypadá divně.
Nehledě k tomu, že i to logo vypadá překopaný.
Tak to prrr.
Obrázek

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od threeseven »

tohle se mi LÍBÍ.
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Odpovědět