Mapa pokrytí flat4

témata týkající se provozu fóra: "jak vložit obrázek", "kniha přání a stížností" atd.
Zamčeno
Uživatelský avatar
yahoďák
atrakce fóra flat4.org
Příspěvky: 8945
Registrován: 03 zář 2003
Bydliště: východně od stověžaté

Mapa pokrytí flat4

Příspěvek od yahoďák »

Nedávná anabáze "Htd a Doldy výlet do Prahy", která se málem zvrhla na objíždění vlasti tažmo na laně mě přivedla k následujícímu nápadu:
Vytvořit mapu ČR kde v každém městě/obci, kde žije nebo pracuje aktivní člen tohoto fóra bude praporek nebo jiné zvýraznění.
Takže, každy kdo by se ocitl v nesnázích může hledat pomoc u nejblíže umístěných kolegů....

Nebudete tomu věřit, ale před dvěma lety mi jedinkrát zradil brouk tak, že se nedalo jet, po silvestru, zima jak v psinci a kde to bylo?? Přímo ve Studenci - htd-čkově bydlišti.......dneska by to byla jiná...

Jo a předem hlásím, že já tu mapu vyrobit neumím...mám jen nápady.

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

pokec k mapě pokrytí najdete TADY

kdo chce mít na mapě svůj puntík (což k ničemu nezavazuje, nechť pošle Soukromou zprávu uživateli Koky_a_Omanek v následující podobě:

Uživatel: XXX
Lokalita: bydliště (město - max. čtvr?, obec - bez přesné adresy)+
Radius : vzdálenost na jakou jste schopni/ochotni za potřebným dojet
Kontakt: telefon
Druh pomoci: odtah na laně/vleku, pomoc při opravě mechanické/elektrické, další dovednosti(např. zasklení vysypaného okna, otevření auta se zabouchnutými klíčky aj.)
Možnost dodání potřebných dílů : ANO/NE
Možnost zaparkování nepojízdného auta do doby odtahu do servisu : ANO/NE
Možnost poskytnutí noclehu: ANO/NE

rekapitulace: mala ukazecka castecne zprovozneny mapy s aktualnima udajema je »zde«
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Re: Mapa pokrytí flat4

Příspěvek od Pětišroub »

mapa pokrytí je stále funkční, a vede na ní odkaz přímo z hlavní stránky. Bohužel už delší dobu noví členové nepřibývají. Pokud to shledáváte jako užitečný nástroj, a chcete se přidat pošlete dle instrukcí svá data Kokymu. To platí i v případě že chcete svá data z jakéhokoliv důvodu odebrat.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Zamčeno