Výměna náhonu tachometru - mexiko, němec

často kladené otázky a návody: "Jak seřídit předstih", "Jak se dělá...", "Kde seženu..."
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Výměna náhonu tachometru - mexiko, němec

Příspěvek od Pětišroub »

symptomy: hluk a pištění od tachometru se stupňuje až do stavu, kdy to skončí hlasitým lupnutím a ručička spadne na nulu. S největší pravděpodobností se jedná o ukroucený náhon tachometru.

čo to taký náhon: náhon je tvořen ocelovým lankem, na konci opatřeným unašeči, a jeho vedením-bowdenem. Vede od tachometru skrz zavazadelník, pod papírovou vložkou zavazadelníku do gumové průchodky v levém podběhu, odtud vnějškem vozu podél podběhu, kde je přichycen kovovým očkem, které je vytvořeno prolisem výlisku podběhu a odtud rovnou bez překážek do náboje předního kola, kam vstupuje ze strany brzdového štítu.

jak z toho ven: sejmeme ozdobnou poklici levého předního kola a "rádkapnu" tedy plechový kryt náboje, který zároveň slouží jako unašeč náhonu tachometru. Rádkapnou prochází unašeč náhonu čtvercového průřezu, který je na konci pojištěn kroužkem - před sejmutím rádkapny tedy ještě musíme sundat tuto "ségrovku". Zvedneme předek vozu, nebo alespoň dáme plný pravý rejd, abychom se lépe dostali k místu, kde vstupuje náhon do štítu brzdového bubnu. Vyklidíme zavazadelník vozu a odpojíme náhon od tachometru (převlečná matice, většinou lze povolit rukou). Silným zatažením vytáhneme bowden z brzdového štítu, následně ho uvolníme i z plechové příchytky v podběhu. Nyní lze vytáhnout celý náhon směrem do zavazadelníku.

Nový náhon stojí kolem 200,-Kč a nainstalujeme ho v opačném pořadí. Je dobré ho ještě předtím namazat nějakým sprejem-prostříknout, např. konkor apod. Po instalaci zkontrolujeme, zda někde netvoří ostré záhyby, které by přispěly ke zkrácení jeho životnosti.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sam »

pekne, jen kdybych to delal ja, tak bych si odpustil tento krok :
sejmeme "rádkapnu" tedy plechový kryt náboje....
A duvod ? je to uplne zbytecne
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Příspěvek od Pětišroub »

odpověď: abychom si to natrénovali a zkontrolovali zda máme namazané ložisko tukem aspoň:)

ba ne, ale já měl to vzájemný uložení náhonu a rádkapny tak "fest" že jsem si to radši sundal a pak se mi to líp nasazovalo, s náhonem už navlečeným do rádkapny
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
n00by
Příspěvky: 143
Registrován: 09 čer 2013
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna náhonu tachometru - mexiko, němec

Příspěvek od n00by »

A kde přesně je ta ségrovka?

Až za tím čtverhranem? Potřebuju vyndat Náhon kvůli opískovaní těhlice a nevím, jak na to.

Díky za jakékoli popostrčení. :idea:
radši se 2x blbě zeptám, než to pokur..m | http://beetle2porsche.cz

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19860
Registrován: 02 led 2003

Re: Výměna náhonu tachometru - mexiko, němec

Příspěvek od Pětišroub »

je defacto na tom čtyřhanu, u plechové pokličky která kryje vnější ložisko. Když sundáš poklici, pokud ji tam máš, měl bys na tu ségrovku koukat. A taky je možný, že tam není vůbec, ono to bez ní funguje...
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
n00by
Příspěvky: 143
Registrován: 09 čer 2013
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna náhonu tachometru - mexiko, němec

Příspěvek od n00by »

Jo všechno mám sundaný. Už jen těhlice a náhon :D

Podle toho jak to popisuješ, tak ta ségrovka tam už není a škubat se mi za to moc nechtělo, abych tomu neublížil.

Takže škubnout a ono to půjde :-)

thx
radši se 2x blbě zeptám, než to pokur..m | http://beetle2porsche.cz

Odpovědět