Upravene/silnejsi BRZDY - všeobecná rozprava

často kladené otázky a návody: "Jak seřídit předstih", "Jak se dělá...", "Kde seženu..."
Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: Upravene/silnejsi BRZDY - všeobecná rozprava

Příspěvek od john »

rišmen píše:to p3p1k:
golfí brzdy mám jen vepředu.
Co se týče třmenů z golfa na zadek- radši bych použil z oktávky. Daj se koupit nový a můžeš si vybrat ze dvou velikostí pístku.Myslím, že maj i větší destičky. Kotouč a náboj je větší problém. Já se rozhodl pro náboj z Typ3, na to upravenej broučí kotouč(přední). Držák vlastní výroba. Jeto zatím jen vize do budoucna, na můj cca 60ps motor bohatě stačej vzadu bubny. Většinou lidi dávaj kotouče dozadu protože je chtěj, ne proto je to jejich auto potřebuje.
S kotucami brzdami vzadu je vzdy problem...kotuce sa daju bezne dostat jednokusove z P 914, nevrtane, takze pattern si zvolis sam... dvojkusove su zlozene na strede / zo splines - drazky / , vyrezane zo stareho bubna a disk sa na nich jednoducho prisrubuje matkami kolies...problem nastava vo volbe brzdica, pretoze je velmi malo brzdicov, ktore prijmu ovladanie brouci rucnej brzdy...najblizsie k tomu je Ford Falcon AB, AC.... aj tak su male modifikacie potrebne...

Uživatelský avatar
p3p1k
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 388
Registrován: 03 zář 2007
Bydliště: praha

Re: Upravene/silnejsi BRZDY - všeobecná rozprava

Příspěvek od p3p1k »

koukal jsem že jaško prodáva držáky třmenů ( http://www.broukservis.cz/vw-t-1-2-3-4- ... 03-i29344/" onclick="window.open(this.href);return false; ), nemá někdo zkušenost jestli by pasovali jiní třmen s lehkou úpravou držáku ?
nejkrásnější pohled na svět je z VW sedačky ;)
1775ccm, 2xweber 40idf, engle 110 .... zajíždí se :- )

Odpovědět