Pasování sedaček do Brouka

často kladené otázky a návody: "Jak seřídit předstih", "Jak se dělá...", "Kde seženu..."
Odpovědět
hadimrska57
Příspěvky: 60
Registrován: 09 srp 2011

Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od hadimrska57 »

Zdravím vás kolegové, nemužu napasovat přední sedačky na novou podlahu - nemám trojnožku ale klasickou podlahu, sedačky se tam nasunují ale nájezdy na podlaze jsou širší než na sedačce tudíž je tam nemužu nasunout #-o . Poradíte někdo ? Díky moc Jirka

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od lišák »

Převařit.
Každý celek se skládá z detailů.

hadimrska57
Příspěvky: 60
Registrován: 09 srp 2011

Re: Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od hadimrska57 »

tak to je radost.... po laku koberce nalepený atd :(

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od Šíša »

Mno predpokladam ze Lisak myslel prevarit na sedacce :lol: aneb resit to z toho jednodussiho konce :wink:

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od OB »

Mne by spíš zajímalo, zda ty sedačky tam byly i před tím, než jsi auto začal opravovat? Takhle bych vylučovací metodou přišel na to kde je problém.
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
lišák
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 5286
Registrován: 08 bře 2003
Bydliště: ResselStadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od lišák »

Málo platný, před lakem musí být všechno vyzkoušeno. Píšu o tom pořád, že se nedá věřit žádnému nově vyrobenému dílu. A i kdyby jsi měl NOS díly, stejně je potřeba přeměřovat, zkoušet a pasovat. Je to nepříjemné, ale pokud to chceš mít pořádně a nezbastlené tak Ti nezbývá než to odstrojit a udělat znovu a lépe. Dobré na tom je to, že budeš vyškolený a už nikdy se Ti to nestane.
Každý celek se skládá z detailů.

lope
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1278
Registrován: 08 zář 2009

Re: Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od lope »

Zkus to ještě jednou. On i originální pár se občas jeví, jako že to tam nikdy nepůjde, a nakonec jo. Jinak bych spíš zbrousil kolejnici na podlaze, jestli to stačí.

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od john »

Podlaha je novsieho typu, sedacky starsieho...v tejto situacii pomoze len vymena / uprava spodneho ramu sedacky..

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od Herbie »

Napadlo me ještě zda nahodou není podlaha na pojezdy typu T a sedacka na pojezd do L
Vyfoť to než začneš něco převařovat.
... a vůbec !

Uživatelský avatar
john
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3707
Registrován: 24 led 2005
Bydliště: Sydney Australia

Re: Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od john »

Presne tak som to chcel povedat... :D

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od Pětišroub »

já jsem se teď na nové podlaze setkal s tím že kolejničky byly chabě nabodované a sbíhaly se asi o 3 mm, tím pádem sedačka nešla nasadit. Mimo to jsou kolejničky ze slabšího plechu a sedačka na ně jde volněji než by měla.

Přesto to považuju za laciné a rychlé řešení..nicméně nastal čas preparovat tyto kelojničky z originál shnilých podlah
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

hadimrska57
Příspěvky: 60
Registrován: 09 srp 2011

Re: Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od hadimrska57 »

Díky všem za odpovědi, sedačky mám z jiného auta poněvadž jsem v tom svým Brouku měl sedačky z Trabanta navařený... Tak jsem koupil sedačky do Brouka i s celým shilým Broukem a z nich jsem je vydělal....Pojezdy mi připadaly uplně stejný, ... ale... možná, že nějaká drobnost na nich mohla být jiná. Nicméně origo kolejničky už nemám, byly na kašu, takže se s tím jdu poprat - je krásně, tak to bude pasování ve vlastní šťávě... [smilie=sunny.gif]

hadimrska57
Příspěvky: 60
Registrován: 09 srp 2011

Re: Pasování sedaček do Brouka

Příspěvek od hadimrska57 »

taaaak jedno sedadlo je tam, trošku jsem poupravil sedadlo a sedlo tam jak :butthead: do kalhot :D . Sice to jde hooodně špatně jezdit v kolejničkách, ale je tam a to je to o co nám tu šlo, že =D>

Odpovědět