2008 - 2.Setkání Slezských Broukařů (10.5.)

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Příspěvek od bubák »

dojeď jinačím vozem .. ale dojeď!

Uživatelský avatar
zamba
Příspěvky: 30
Registrován: 11 pro 2005
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zamba »

bubak007 píše:dojeď jinačím vozem .. ale dojeď!
V tom nadšeni ze strazu mi nedošlo že ma dcera oslavu 7 narozenin"jsem to ale otec". Takže někdy,někde,brzy se potkame.Poředně jsi to užijte!!! Michal alias kumoR

Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2178
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Příspěvek od hydraulik »

Tak tedy kdo se všechno srazí u toho parku ? A v koliko hodin ? :roll:
Postoupil jsem do vyššího levelu....

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

nejak mi nejel net ale konecne jede predbezne hlasim vo pul 7 ze na zitra porad nemam povoz nase druhe auto dnes neproslo stk spoleham na martase a jeho dobre srdce :oops:
hydraulik ma pro dva malo mista urcite vezme i princatko jakuba coo??:) a nevim no snad dojedu jak ne tak jste bez nalepek :-P ne budu se snazit i kdybych tam mel dobehnout po svejch !!!

jinak nalepky jsem stihnul !!uffbylo to tesny ale jsou a jsou kraaaaasny aspon pro me 8)

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

bubak007 píše:dojeď jinačím vozem .. ale dojeď!
zamba píše:
bubak007 píše:dojeď jinačím vozem .. ale dojeď!
V tom nadšeni ze strazu mi nedošlo že ma dcera oslavu 7 narozenin"jsem to ale otec". Takže někdy,někde,brzy se potkame.Poředně jsi to užijte!!! Michal alias kumoR

je to velka skoda mohl bys rano vzit svou krysu myslim to prechodne auto v kterem si za mnou dojel minule :lol: vzit cerku a jet na prjizdku do hradce nebyl bys razem otec roku zes ji vytahl na hrady a zamky .. ale pokud to nejde tak to nejde to se neda nic delat prilezitost jeste bude :twisted:

Uživatelský avatar
Luděk
Příspěvky: 159
Registrován: 30 srp 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk »

tak igora i Svatavku* beru tedy já.Jsem s němi dohodnut předběžně na 8.30.Tak to snad stihnem.Bude to sice mazec ve 4 lidech a bagáží,ale dáme to nějak.Beru kamaráda jehož bratr má také brouka.Toho času v garáži,neboť je za prací v GB.Tak ahoj ráno.
luděk
"Es komt der Tag KDFvwagen!"

Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2178
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Příspěvek od hydraulik »

Tak jak mi bylo řečeno tak sraz v parku o hodině 9-té..... takže o pul 10... :roll:
Postoupil jsem do vyššího levelu....

Uživatelský avatar
zamba
Příspěvky: 30
Registrován: 11 pro 2005
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zamba »

IGi píše:
bubak007 píše:dojeď jinačím vozem .. ale dojeď!
zamba píše:
bubak007 píše:dojeď jinačím vozem .. ale dojeď!
V tom nadšeni ze strazu mi nedošlo že ma dcera oslavu 7 narozenin"jsem to ale otec". Takže někdy,někde,brzy se potkame.Poředně jsi to užijte!!! Michal alias kumoR

je to velka skoda mohl bys rano vzit svou krysu myslim to prechodne auto v kterem si za mnou dojel minule :lol: vzit cerku a jet na prjizdku do hradce nebyl bys razem otec roku zes ji vytahl na hrady a zamky .. ale pokud to nejde tak to nejde to se neda nic delat prilezitost jeste bude :twisted:
Idealni predstava vzit dceru na sraz brouku ale ne v "kryse" jak autor nazval spolehliveho rodinneho prislusnika z rodokmenem tenisove hvezdy rocniku 80,ale narozeninova akce s rodinnou seslosti ve grilovacim stylu a spoustou pozvanych by nebyl pozitivne skomentovan po unose oslavence .
Kazdopadne je treba moravu proslavit vetsim mnozstvim takovych akci. Tak at se dari :wink:

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VW181 »

Tak počasí vypadá super.
Jdu naleštit a nabalit žlutého brouka! :lol:
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Zamčeno