2007 - Hradec nad Moravicí - afterpokec

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

no kucí...tak v pátek tam jedu k zákazníkovi a ten se s nima zná se všema jak říkal a že zkusí aspoň telefonicky zaurgovat než tam pudu a by to stornovali a nebo aby to bylo třeba za stovku nebo tak něco.......budu informovat jak sem dopadl....tak držte palce... :lol:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

no kucí...tak v pátek tam jedu k zákazníkovi a ten se s nima zná se všema jak říkal a že zkusí aspoň telefonicky zaurgovat než tam pudu a by to stornovali a nebo aby to bylo třeba za stovku nebo tak něco.......budu informovat jak sem dopadl....tak držte palce... :lol:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
Wolf
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 362
Registrován: 13 bře 2007
Bydliště: Bohumín, Wolfův revír

Příspěvek od Wolf »

Kdyby to klaplo, bylo by to skVWělé, no né kluci? :D Budu držet pěsti :wink:

Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2178
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Příspěvek od hydraulik »

Tak kucí :D ..... sem tam dneska volal,tak mi pan Organ říkal že. . . . . . jsme udělali to a to,že proč jsme stali zrovna tam .... jak je tam dookola hafo místa. . . . a pak to nejlepší nakonec. . . . vyřešil to semnou telefonicky :twisted: at se to už víckrat neopakuje. . . . a HOTOVO. :twisted:

Takže u mě v poho.

Uživatelský avatar
VW181
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 úno 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VW181 »

hydraulik píše:Tak kucí :D ..... sem tam dneska volal,tak mi pan Organ říkal že. . . . . . jsme udělali to a to,že proč jsme stali zrovna tam .... jak je tam dookola hafo místa. . . . a pak to nejlepší nakonec. . . . vyřešil to semnou telefonicky :twisted: at se to už víckrat neopakuje. . . . a HOTOVO. :twisted:

Takže u mě v poho.
Tos kápnul na príma orgána s dobrou náladou.
Všichni zavolejte tomu stejnému, ať to měří stejným metrem. :wink:
Nebo mají úlevu jenom modří!!! :evil:
AMK Klub historických vozidel Opava www.khvopava.cz

Uživatelský avatar
IGi
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1308
Registrován: 11 črc 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IGi »

a vsichni banicku my jsme s tebou ... ne doufam ze se vam to vsem povede ja to nechci zarict ale me to zatim neprislo :wink:

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

kurňa...koukám že už tam ani nemusím jet..... :lol: no ale zas mohl by z toho být kontakt....i poldové potřebujou pneumatiky.... 8) že bych jim udělal kšeft :D
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
Wolf
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 362
Registrován: 13 bře 2007
Bydliště: Bohumín, Wolfův revír

Příspěvek od Wolf »

Nějaké nové zprávy od měšťáků ve Vítkově :?: :wink: Zítra jim tam budu volat...Naladím hlas na smutnou tóninu a uvidím... :lol:

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

Wolf píše:Nějaké nové zprávy od měšťáků ve Vítkově :?: :wink: Zítra jim tam budu volat...Naladím hlas na smutnou tóninu a uvidím... :lol:
hej tak neska mi ten zákazník z vítkova promluvil s šéfem těch švestek a je to vyřízené...zítra mi na něj jen pošle číslo a já s ním ještě zdvořilostně promluvím...
A to vyřízenémyslím vyřízení a to všem... :lol:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
Wolf
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 362
Registrován: 13 bře 2007
Bydliště: Bohumín, Wolfův revír

Příspěvek od Wolf »

soe2 píše:
Wolf píše:Nějaké nové zprávy od měšťáků ve Vítkově :?: :wink: Zítra jim tam budu volat...Naladím hlas na smutnou tóninu a uvidím... :lol:
hej tak neska mi ten zákazník z vítkova promluvil s šéfem těch švestek a je to vyřízené...zítra mi na něj jen pošle číslo a já s ním ještě zdvořilostně promluvím...
A to vyřízenémyslím vyřízení a to všem... :lol:
To je výborné :D Za sebe, ale určitě i za ostatní moc děkuji :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: Ale stejně bysme tam asi měli ještě každý za sebe zavolat, ne? :-k

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Příspěvek od bubák »

ja to mam za 2 kilca... rva to je 8 piv
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

Wolf píše:
soe2 píše:
Wolf píše:Nějaké nové zprávy od měšťáků ve Vítkově :?: :wink: Zítra jim tam budu volat...Naladím hlas na smutnou tóninu a uvidím... :lol:
hej tak neska mi ten zákazník z vítkova promluvil s šéfem těch švestek a je to vyřízené...zítra mi na něj jen pošle číslo a já s ním ještě zdvořilostně promluvím...
A to vyřízenémyslím vyřízení a to všem... :lol:
To je výborné :D Za sebe, ale určitě i za ostatní moc děkuji :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: Ale stejně bysme tam asi měli ještě každý za sebe zavolat, ne? :-k
Tak teď sem s ním domluvil s p. Gotzmanem....Haha říkal mi že toho trotla co to viděl a poslal nám ty pozvánky zjebal jak alíka....že kurva když tam byli a viděli to a že sme tam i pobíhali kolem, měli to s náma vyřešit na místě a né jen sedět na řiti a pak poslat dopisy..... [smilie=lol2.gif] ...
Nikam bych nevolal kucí...berte to opravdu jako vyřízené...jen pozor příště...mohlo by to být už v databázi a pak nás postih nemine..leda že by opět zavčasu zaintervenoval ten můj zákazník..... :lol: :idea:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

bubak007 píše:ja to mam za 2 kilca... rva to je 8 piv
no p. Gotzman mi řekl že právem...páč si byl hubatý...ty kluku strašidelná...aspoň u švestek si to odpusť...sou na to hákliví...já třeba si dycky nasypu popel na hlavu a pochválím je za jejich obětavou práci pro lidi a já nevím co a benga mě s úsměvem pouští......myslet si můžeš co chceš a pak si jak tě pustí v autě klíďo zakurvovat a zapičovat a nadat jim aspoň posléze a nikdy..pamatuj nikdy ne přímo jim... :lol:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Příspěvek od bubák »

soe2 píše:
bubak007 píše:ja to mam za 2 kilca... rva to je 8 piv
no p. Gotzman mi řekl že právem...páč si byl hubatý...ty kluku strašidelná...aspoň u švestek si to odpusť...sou na to hákliví...já třeba si dycky nasypu popel na hlavu a pochválím je za jejich obětavou práci pro lidi a já nevím co a benga mě s úsměvem pouští......myslet si můžeš co chceš a pak si jak tě pustí v autě klíďo zakurvovat a zapičovat a nadat jim aspoň posléze a nikdy..pamatuj nikdy ne přímo jim... :lol:
..no ja se jen zeptal, kdy naposled byli v Nedeli vecer nekde na urade..
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

bubak007 píše:
soe2 píše:
bubak007 píše:ja to mam za 2 kilca... rva to je 8 piv
no p. Gotzman mi řekl že právem...páč si byl hubatý...ty kluku strašidelná...aspoň u švestek si to odpusť...sou na to hákliví...já třeba si dycky nasypu popel na hlavu a pochválím je za jejich obětavou práci pro lidi a já nevím co a benga mě s úsměvem pouští......myslet si můžeš co chceš a pak si jak tě pustí v autě klíďo zakurvovat a zapičovat a nadat jim aspoň posléze a nikdy..pamatuj nikdy ne přímo jim... :lol:
..no ja se jen zeptal, kdy naposled byli v Nedeli vecer nekde na urade..
no jako jo...já nevím...ale asi se jim to nelíbilo.....no co ti na to mám říct....Příště si dáme pozor ne....i když...kua značky sou pouze orientrační a čára není zeď ne? :lol:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Příspěvek od Šíša »

... nejsem si jsïst, ale plna cara, potazmo dvojita, je tam od toho aby se to respektovalo ... hlaska cara neni zed ve mne vzbuzuje neodolatelnou touhu se bit a kdyz nekdo se otaci treba i na dvojite tak nejenom bit ale i kudlickou bodat ... :x

Kvuli nejakemu h.v.u, ktere nerespektovalo plnou caru v mirne zatacce za kterou byl zlom horizontu, zemreli mi dva kamosi :?

Tak asi tak...

Uživatelský avatar
bubák
ex bubak007
Příspěvky: 2866
Registrován: 03 srp 2006

Příspěvek od bubák »

soe2 píše:
bubak007 píše:
soe2 píše: no p. Gotzman mi řekl že právem...páč si byl hubatý...ty kluku strašidelná...aspoň u švestek si to odpusť...sou na to hákliví...já třeba si dycky nasypu popel na hlavu a pochválím je za jejich obětavou práci pro lidi a já nevím co a benga mě s úsměvem pouští......myslet si můžeš co chceš a pak si jak tě pustí v autě klíďo zakurvovat a zapičovat a nadat jim aspoň posléze a nikdy..pamatuj nikdy ne přímo jim... :lol:
..no ja se jen zeptal, kdy naposled byli v Nedeli vecer nekde na urade..
no jako jo...já nevím...ale asi se jim to nelíbilo.....no co ti na to mám říct....Příště si dáme pozor ne....i když...kua značky sou pouze orientrační a čára není zeď ne? :lol:
...lopaty.. jeste jsem se zeptal: Pane a Vam to prijde normalni?
odpoved byla genialni: Neprijde
rovnou jsem si sednul a poprosil je o zaslani slozenky na zminenou adresu a s pranim pekneho odpoledne jsem je slusne poslal do hajzlu
pan chytrej

Obrázek

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

Šíša píše:... nejsem si jsïst, ale plna cara, potazmo dvojita, je tam od toho aby se to respektovalo ... hlaska cara neni zed ve mne vzbuzuje neodolatelnou touhu se bit a kdyz nekdo se otaci treba i na dvojite tak nejenom bit ale i kudlickou bodat ... :x

Kvuli nejakemu h.v.u, ktere nerespektovalo plnou caru v mirne zatacce za kterou byl zlom horizontu, zemreli mi dva kamosi :?

Tak asi tak...
no jako myšleno je to jako že je třeba to dělat jen pokud si si jistý a tudíž vědomě....to mi potvrdili i poliši..pokud někoho chytí a on hned řekne jj sem si vědom co sem udělal ale prostě bla bla bla ..tak ho spíš pustí bez postihu než toho co blbě tlemí a že neví co udělal a co udělal a tááák...
Ale bohužel stává se to...kámošů je mi líto ale to neuděláš nic i když pojedeš sebebezpečněji....mi takhle vyjel čurák ze stopky a brouk na sraččky a pak na slovensku baba a služební na ještě větší sračky....mi se naštěstí nikdy nic nestalo... :?
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
soe2
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3440
Registrován: 16 kvě 2005
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od soe2 »

bubak007 píše:
soe2 píše:
bubak007 píše: ..no ja se jen zeptal, kdy naposled byli v Nedeli vecer nekde na urade..
no jako jo...já nevím...ale asi se jim to nelíbilo.....no co ti na to mám říct....Příště si dáme pozor ne....i když...kua značky sou pouze orientrační a čára není zeď ne? :lol:
...lopaty.. jeste jsem se zeptal: Pane a Vam to prijde normalni?
odpoved byla genialni: Neprijde
rovnou jsem si sednul a poprosil je o zaslani slozenky na zminenou adresu a s pranim pekneho odpoledne jsem je slusne poslal do hajzlu
no tak nějak mi to bylo podáno...že sis prostě o to řekl..... :lol:
s chrobákom nikdy nezostárňeš.....
Ferda projel - Lotyšsko,Litvu,Polsko,Německo,Slovensko, Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko
2vw Mekky (Grossglockner a Wolfsburg) splněny

Uživatelský avatar
Žanek
vrchní logistik a pokročilý sysel
Příspěvky: 2934
Registrován: 31 kvě 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žanek »

Šíša píše:... nejsem si jsïst, ale plna cara, potazmo dvojita, je tam od toho aby se to respektovalo ... hlaska cara neni zed ve mne vzbuzuje neodolatelnou touhu se bit a kdyz nekdo se otaci treba i na dvojite tak nejenom bit ale i kudlickou bodat ... :x

Kvuli nejakemu h.v.u, ktere nerespektovalo plnou caru v mirne zatacce za kterou byl zlom horizontu, zemreli mi dva kamosi :?

Tak asi tak...
kamarádů je mi líto, ale pokud technika(auto) a fyziologie (ruce, nohy, oči) funguje a mozek to vhodně spojí lze (pouze v případě nutnosti). To pak radši přejedu dvojitou čáru než abych jel například 10km za nákladní tatrou které místo kouře lítají z výfuku přímo gumáky. Samozřejmě je pixovina zkoušet to před horizontem či zatáčkou - ale to pak nefunguje jedna z výše zmíněných nutných podmínek (konkrétně mozek).
(o\_!_/o) - jezdím Hektorem
NO CHROM......NO PROBLEM

Zamčeno