2006 - Křivonoska - Budějovickej sraz

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
bugz
zrůdný magor flat4.org
Příspěvky: 1979
Registrován: 12 črc 2005
Bydliště: Kardanová Řečice
Kontaktovat uživatele:

2006 - Křivonoska - Budějovickej sraz

Příspěvek od bugz »

VW brouk klub České Budějovice si Vás dovoluje pozvat na:

1. Setkání VW brouk klubu České Budějovice

které se koná od 18. srpna 2006 do 20. srpna 2006 v autokempu Křivonoska u Hluboké nad Vltavou.

vstupné: 100 Kč na osobu

program: pátek - příjezd a ubytování účastníků, volná zábava
sobota - 10:00 spanilá jízda na náměstí do Českých Budějovic
12:00 odjezd do pivovaru Regent na exkurzi a degustace, následně návrat do kempu Křivonoska
večer - diskotéka rádia Kiss jižní Čechy
tombola
neděle - ukončení akce, odjezd

Ubytování je možno rezervovat v kempu Křivonoska na telefonu 387 965 285, 606 881 177.

Pavel Glaser, prezident
flat4 teoretik gang member number 1

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Příspěvek od pulenejksicht »

nejde někdo z Prahy ?
potřeboval bych vzít vyměníky pro Psycha ..dík !

Uživatelský avatar
HonzikTL
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 621
Registrován: 16 led 2006
Bydliště: Pisek

Příspěvek od HonzikTL »

Sakra,proc mi brouk nejede :cry: tak blizko to mam,anic!Tak snad pristi rok-pocitej semnou :)
Mílevsko zdravi venkov [smilie=wavey.gif]

Jano
vtipkár fóra flat4.org
Příspěvky: 177
Registrován: 04 bře 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jano »

Sakra chlapi,
účasť z čiech a moravy o hov.e, netuším o čo tu ide, na webe nás je plná r.ť , ale možnosť pokecať 0, tomu sa hovorí u nás "ZÁUJEM" . Inak bolo super program "ako oči", aj so samostatným programom. Postaviť sa na námestie v centre Budejovic a Trebone je palba, kto nebol môže lutovať.

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

ééé no, víš, bejt to alespoň o šestset kilometrů blíž, tak jsem tam... :-)

Ba ne, já myslím, že je to tím, že těch srazů je moc a lidi si vybírají. Taky jsou prázdniny a lidi maj i jiný věci než jen VW.
Uvidíš příští rok, pokud se roznese, že je to dobrá akce.

Uživatelský avatar
Berušta
vrchní pařanka
Příspěvky: 476
Registrován: 26 dub 2004

Příspěvek od Berušta »

njn,

ja to treba prosvihla, pancto ted na netu moc nedrepim a proste mi to uteklo mezi radky a o to vic me to stve, ze jsem to mela fakt kouuusinek :-( tak pristi rok!
[smilie=jae4.gif]

...krásný a lesklý lak je nuda! :wink:

Uživatelský avatar
psycho
pro známé: psyxo
Příspěvky: 480
Registrován: 26 zář 2005
Bydliště: Prešporok
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od psycho »

Kvak píše:..Taky jsou prázdniny a lidi maj i jiný věci než jen VW.
Uvidíš příští rok, pokud se roznese, že je to dobrá akce...
a "příští rok" nebudu prazdniny :?: :roll:
Ak ti život prinesie citróny, vyrábaj
citronádu

ivan
Příspěvky: 7
Registrován: 19 bře 2004
Bydliště: české budějovice

Příspěvek od ivan »

Jano píše:Sakra chlapi,
účasť z čiech a moravy o hov.e, netuším o čo tu ide, na webe nás je plná r.ť , ale možnosť pokecať 0, tomu sa hovorí u nás "ZÁUJEM" . Inak bolo super program "ako oči", aj so samostatným programom. Postaviť sa na námestie v centre Budejovic a Trebone je palba, kto nebol môže lutovať.
cus jano ,sice sem prijel pozdejc,ale urcite te to stalo za to,ze??
to ses ty co mate s petem kybl+plast+gola15??paradni!!!
lebo snad otecko?

A este stala ta to bavi robit obycajne veci??

Uživatelský avatar
prak
špión 007
Příspěvky: 4675
Registrován: 19 úno 2003
Bydliště: Prak out of Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prak »

Zdroj: ČTK / dcb
Datum: 19-aug-2006 17:42
Nazev: Kolem padesátky brouků si dalo sraz na jihu Čech
ČR;hobby;automoto;Jihočeský
České Budějovice 19. srpna (ČTK) - Kolem 50 legendárních automobilů Volkswagen známých jako brouk přijelo tento víkend na sraz do autokempu Křivonoska u Hluboké nad Vltavou. Na setkání, které uspořádal VW Brouk klub České Budějovice, přijeli majitelé se svými nablýskanými pestrobarevnými auty z celé České republiky. Několik vozů dorazilo i ze slovenského Trenčína, řekl dnes ČTK prezident pořádajícího klubu Pavel Glaser.
Na setkání majitelů těchto vzduchem chlazených vozů se sjelo několik různých aut na bázi slavného brouka. K raritám patřilo několik bugin, speedstery, kabriolety či brouk - mikrobus z období skupiny Beatles a hnutí hippies. "Brouk je auto tisíce tváří, má krásné tvary, které nemá žádný jiný vůz. Každý si ho dělá podle svého, nenajdete jedno auto stejné jako druhé, každé se něčím liší, a to je nádherné," řekl Glaser. Sám jich má několik, včetně jednoho stařičkého a oklepaného vozu z roku 1964. Celkem bylo od druhé světové války vyrobeno přes 20 milionů těchto oblíbených aut.
Českobudějovický Brouk klub uspořádal první mezinárodní sraz v jižních Čechách po loňské neoficiální akci na Křivonosce, kterou připravil na zkoušku jen pro pozvané. Sraz začal dopoledne v Českých Budějovicích, kde brouků obsadili náměstí. Poté spanilou jízdou přejeli do Třeboně na prohlídku místního pivovaru. Akci dnes večer zakončí party v autokempu spojená s ohňostrojem.
bej jpt
191742 aug 06

Zdroj: Českobudějovické listy
Datum: 21.8.2006
Název: Brouci se sjeli na Křivonosku

České Budějovice - Kolem 50 legendárních automobilů Volkswagen, známých jako brouk, přijelo tento víkend na sraz do autokempu Křivonoska u Hluboké nad Vltavou. Na setkání, které uspořádal VW Brouk klub Č. Budějovice, přijeli majitelé se svými nablýskanými pestrobarevnými auty z celé ČR. Několik vozů dorazilo i ze slovenského Trenčína. Řekl to prezident pořádajícího klubu Pavel Glaser.
Na setkání majitelů těchto vozů se sjelo několik různých aut na bázi slavného brouka. K raritám patřilo několik bugin, speedstery, kabriolety či brouk - mikrobus z období skupiny Beatles. "Brouk je auto tisíce tváří, má krásné tvary, které nemá žádný jiný vůz. Každý si ho dělá podle svého, nenajdete jedno auto stejné jako druhé, každé se něčím liší, a to je nádherné," řekl Glaser.

Zdroj: Mladá fronta DNES
Datum: 21.8.2006
Název: Zaujala mě krása broučků a chtěla jsem vyhrát

České Budějovice - Když o něm mluví, říká můj brouček. Tak láskyplně ovšem čtyřiatřicetiletá Ivana Stratilová z Kroměříže nenazývá svého přítele, ale auto - brouka značky Volkswagen, s nímž v sobotu přijela na sraz těchto legendárních aut do Českých Budějovic.
Kolem padesáti jich po půl jedenácté dopoledne zaplnilo náměstí krajské metropole, kromě českých majitelů dorazilo i osm vozů ze Slovenska. Na setkání těchto aut se sjely různé vozy na bázi slavného brouka, k raritám patřilo několik bugin, speedstery, kabriolety či brouk - mikrobus z období skupiny Beatles a hnutí hippies.
"Taťka s bráchou viděli v roce 1996 nějaký sraz v Blansku na Moravě a potom, když to pouštěli doma, tak mě to zaujalo. Pořídili mi starého brouka, začala jsem jezdit s nimi a moc mě to baví," popisuje sympatická brunetka, jak ke své vášni přišla.
Stratilové lesknoucí se brouček ve vínové barvě byl vyroben v roce 1973 a to, jaký k němu má majitelka vztah, jasně dokládá cedulka na zádi: Jezdím jedině broukem.
"Zaujala mě jednak krása těch broučků a pak to, že bývaly závody a možná jsem chtěla dokázat, že aj ta ženská má šanci vyhrát. Podařilo se mi to, mám doma poháry ze sprintu a slalomu," usmívá se.
Za volantem se cítí úžasně, náročná je ale údržba. "Já si nanejvýš vyměním kolo, to umím, mytí, leštění, to je moje. Ale vyloženě mechanické práce, to musí někdo z chlapů," říká.
Nejdál s broučkem zatím byla žena, která rovněž ráda lyžuje a vůbec sportuje, v údolí pod rakouským Grossglocknerem. Jezdí rychle? "Nejvíc se s tím udělá 150 kilometrů za hodinu, možná aj víc, ale já dodržuju předpisy. Těch 150 jsem asi už jela, ale na dálnici si to nedovolím, neblbnu," ujišťuje.
Na budějovický sraz tak bez pokuty dovezla na sedadle spolujezdce maminku Libuši. "Mamka jezdí tradičně s taťkou, jsou věrná dvojka. Taky to žere, když to řeknu lidově," dodá s úsměvem.


Zdroj: Blesk
Datum: 21.8.2006
Název: Brouci vtrhli do města

ČESKÉ BUDĚJOVICE
- Desítky vozů VW, přezdívaných brouk, si daly o víkendu sraz v krajském městě. Nablýskaná pestrobarevná auta lemovala celé náměstí.
"Je to první setkání Brouk klubu v Českých Budějovicích," vysvětlil hlavní organizátor akce Pavel Glaser. Dodal, že na jih Čech přijelo zhruba 70 brouků, a to nejen z Čech, ale například i ze Slovenska.
Pyšní majitelé barevných autíček postávali kolem a nechávali kolemjdoucí fotit se s jejich miláčky. "Mám ho jen pár měsíců. Vždycky se mi líbil, odmalička to byl můj sen," řekla s úsměvem majitelka nablýskaného vozu Jitka Studentová z Příbramska. Prozradila, že její autíčko stálo 60 000 korun. Dalších 20 000 ale zaplatila za opravu. Poté, co se brouci na českobudějovickém náměstí dostatečně předvedli, vyrazili i s policejním doprovodem do nedaleké Třeboně.
S broukem v hlavě - Prak von VW Brouk klub Prag a 17. předseda Jeď rychlejc.

Uživatelský avatar
Leer
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1668
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: v březnu je nejkrásnější Vídeň

Příspěvek od Leer »

No i při prvním ročníku se dá získat zajímavá publicita...gratuluji pořadatelům 8)
Veteran car club Česká lípa - www.vcc-ceskalipa.cz

Uživatelský avatar
bugz
zrůdný magor flat4.org
Příspěvky: 1979
Registrován: 12 črc 2005
Bydliště: Kardanová Řečice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bugz »

Mají dobrou organizační a členskou základnu, ale na F4 zatím s*rou zvysoka... :?

Akcička to prý byla moc vydařená.
flat4 teoretik gang member number 1

Uživatelský avatar
Kvak
propadlík Janeba
Příspěvky: 1807
Registrován: 21 úno 2004

Příspěvek od Kvak »

psycho píše:
Kvak píše:..Taky jsou prázdniny a lidi maj i jiný věci než jen VW.
Uvidíš příští rok, pokud se roznese, že je to dobrá akce...
a "příští rok" nebudu prazdniny :?: :roll:
Ale budou, ale pokud se rozkřikne, že je to dobrá akce, lidi si na ní čas udělaj.

Uživatelský avatar
psycho
pro známé: psyxo
Příspěvky: 480
Registrován: 26 zář 2005
Bydliště: Prešporok
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od psycho »

Ak ti život prinesie citróny, vyrábaj
citronádu

Zamčeno