2005 - Jeseník AFTERPOKEC

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Uživatelský avatar
JARIS
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 378
Registrován: 21 čer 2004
Bydliště: Studenec TR

Příspěvek od JARIS »

Zbytek fotek je v mojí galerii.

Uživatelský avatar
htd
E-bay monster
Příspěvky: 1030
Registrován: 03 led 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od htd »

Obrázek

pekny zakouti :twisted:

Uživatelský avatar
Mr.Vaahaa
Der Scheibenwischermeister
Příspěvky: 4770
Registrován: 08 bře 2004
Bydliště: v busíku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Vaahaa »

moooc pekny :D
Vše má svůj čas...
http://www.T2b.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Sesto
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1712
Registrován: 09 čer 2003
Bydliště: Pressburg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sesto »

Lucia píše:naozaj bolo super až na to, že sa mi tam prihodilo zopár "maličkostí" ! Na jeden zraz až moc smoly naraz [smilie=bricks1.gif] . Naš?astie som mala okolo seba užasných ľudí tak som to nejako predýchala. Vo finále by som to zhrunula ako vydarený zraz!
Nemas sa na co stazovat.Mala si lepsi cas odomna a k tomu 2 nevydarene starty :lol:
To iba podpichujem :D
Ale vymknut som ta fakt nechcel :cry:

Uživatelský avatar
Sesto
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1712
Registrován: 09 čer 2003
Bydliště: Pressburg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sesto »

Luke,sory usek jsem ti hlavu,no pěkně si řádil.


Československé přatelství.

Obrázek[/quote]

Doooobreeeeee fotecky :idea: :partyman: :partyman: :supz: [smilie=leb.gif]

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3162
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Příspěvek od OB »

Omlouvám se ale ještě se vrátím v tomto auditku ke konferenciérovi Jesenického srazu. Bohužel jsem to nestihl než se uzavřelo auditko ke konferenciérovi.
Toto je pouze můj názor a posuďte sami.
Poprvé jsem byl na Jesenickém srazu asi před 4 až 5 lety. V průběhu srazu jsem byl doslova konsternován konferenciérem srazu. Říkal jsem si celou dobu, že to ten člověk nemůže myslet vážně. Odjížděl jsem ze srazu a myslel si něco o pitomcovi a podobně. Další rok jsem přijížděl s obavami, zda bude konferovat opět stejný člověk. A bylo tomu tak. Říkal jsem si, že to snad ten víkend nevydržím, tohoto člověka poslouchat téměř 3 dny. A opět jsem odjížděl s přesvědčením, že další rok tam snad nebude, ale již jsem nebyl tak ostrý se svým oceňováním tohoto člověka. Posléze začala má zvědavost jestli na dalším srazu bude opět Velký Karel (vidíte už jsem tou dobou zjistil i jeho jméno) a bude moderovat stejně, a i jsem se začal těšit na některé jeho repliky. A tak to šlo i další roky.
Na letošním srazu jsem měl možnost si s Karlem potykat a pohovořit. To mne přesvědčilo, že Velký Karel je neodmyslitelnou součástí Jesenického srazu a bez něj by mi již na tomto srazu něco chybělo.
Považte sami, když jsem s Velký Karlem hovořil ptal jsem se ho na jeho Brouka. Karel mi odpověděl, že je to Brouk z roku 1962 a on ho koupil v roce 1964 a tento vůz v té době měl najeto 40.000 Km a do dnešního dne s ním Velký Karel jezdí. Od roku 1964 kdy vůz koupil jiné auto nemá a jezdí jen Broukem.
A teď dotaz na Vás, kteří Karla nemusíte. Není Karel ryzí broukař? Mít Brouka více jak 40 let je přeci důkaz toho, že toto auto je pro Velkého Karla více než spotřební vůz.
Závěrem musím říci, že Velký Karel je zvláštní povaha, to nepopírám, ale jak jsem se Vám snažil popsat výše, za těch pár let jsem se ho naučil vážit a také jak jsem napsal výše by mi na Jesenickém srazu něco bez něj chybělo. A když odhlédnu od všeho co jsem o něm přečetl je to pro mne zejména vášnivý Broukař.
Howg
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2178
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Pozdrav z Jeseníku

Příspěvek od hydraulik »

Obrázek

simak
leštič starých součástek
Příspěvky: 926
Registrován: 20 říj 2003
Bydliště: asinus mundi

Příspěvek od simak »

tisknout na pohledy a jsi milionar :)
moc pekny
nasávač

Uživatelský avatar
hydraulik
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2178
Registrován: 30 kvě 2005
Bydliště: Třinec

Příspěvek od hydraulik »

Tak to mě teda ješte nenapadlo..... :D
Stojí to za uváženou. :D :D

Zamčeno