2019 - Volkswagen fest 2k19 - Hosín

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Volkswagen Club
Příspěvky: 18
Registrován: 19 črc 2017

2019 - Volkswagen fest 2k19 - Hosín

Příspěvek od Volkswagen Club »

Zdravím vás,

tak čas Volkswagen Festu 2k19 nastal a o víkendu vše vypukne.
Rád bych vás touto cestou, jako organizátor celého Festu, pozval na tuto akci.

Kromě bohatého programu se v sobotu večer losuje o žlutého Brouka z roku 1971 a to ve verzi 1302 :o

Losujeme z lístků, které každý dostane na bráně a aby bylo vše ošetřené, budou se lístky celý den házet do průhledné urny, která bude zapečetěna notářkou. Notářka bude přítomna i u samotného losování. Urna se otevře těsně před vylosováním hlavních cen, před zraky všech. Bude to opravdu jako losovat sportku :)

K Volkswagen Festu patří také neodmyslitelně sprinty na letištní dráze. Tyto sprinty jsou i letos měřeny profesionální časomírou. Jako třešničku jsme si připravili nový a originální vzhled pohárů pro vítěze (viz foto dole).

Také jsem vyslyšel všechny možné komentáře a parkoviště rozdělil na vodou chlazené a vzduchem chlazené auta. Nedá se to úplně zaručit, protože chápu, že někteří mají své party, ale snažil jsem se. Také je zajištěn v každém odvětví jeden stan (dohromady tedy dva) pro zázemí, kterého můžete využít a také by se to neobešlo bez piva. Aby jste nemuseli chodit až k hlavnímu cateringu, bude pro vás nachystán i výčep v zónách :)

Mysleli jsme i na nejmenší účastníky Volkswagen Festu a to na vaše ratolesti, pro které budou připraveny dílničky, ale hlavně mají děti možnost kreslit barvičkami po bílém téčku T4.

Více informací v aplikaci v mobilu nebo na události : https://www.facebook.com/events/351524045417562/

A budu se těšit :)
Nahoru
Přílohy
69412701_1209521639256312_5915667587328376832_n.jpg
69412701_1209521639256312_5915667587328376832_n.jpg (290.63 KiB) Zobrazeno 4703 x
20190809_180025.jpg

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: Volkswagen fest 2k19 - Hosín

Příspěvek od Pětišroub »

poskytuju nějaké ty fýdbeky. Byli jsme od pátku do soboty a bylo to fajnově zorganizované.

+pestrej program o autech
+párty stany se sezením v jednotlivých částech kempu
+extra výčep "na půli cesty"
+supr sprinty s časomírou, oznamovací tabulí a dostatek prostoru pro vyzkoušení (tady mám poznámku, že některá auta jsou tam opravdu rychlá a není úplně zdravé nechat proti nim vracet závodníky uličkou, když se závodí)
+toiky všude. Poznámka: pokud budou sprchy v budově fungovat jako letos, sneslo by to sprchový kontejner (ano, vím, co to stojí)
+ač bezdětný, viděl jsem že rodiče s dětma trávili hodně času na atrakcích, to bylo fajn
+po celou dobu v podstatě klid a pořádek

Někde mezi: díky za snahu dát vzducháčům separé prostor, ale holky na bráně mi řekly že můžu jet kam chci, tzn. každý parkoval jinde. Mapka v igelitce byla, ale tam se každý bohužel podívá až když je pozdě. Naštěstí máme tendence se přirozeně shlukovat a přijeli jsme včas, tak mě to zas až tak nebolelo:-) Příští rok bych tohle nějak změnil a v rámci možností s tím vypomohl.

-catering v budově oproti předchozím rokům letos vyloženě zklamal
-absence snídaní na obou catering stanovištích. To je takovej problém ucmudit doprdele vajíčka třebas? I od toho venkovního cateringu bych čekal něco víc. Možná příští rok zkusit nahnat nějaké další foodtrucky? Možná je to ve mě, ale já si prostě nepochutnal.
-playlist reprodukované hudby. Pokud je to dáno partnerstvím s tím rockovým rádiem tak OK, nutný zlo, ale osobně jakmile zaslechu Hotel California, tak musím do kouta, a brečim.

Vzducháčů bylo zas o něco víc než, viděl jsem tam rád spoustu starých známých, co si to přijeli užít. Za mě sklouznutí na dráze, dobrej pokec a čumění na letadýlka jako vždycky, super.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019 - Volkswagen fest 2k19 - Hosín

Příspěvek od Sam »

V sobotu jsem na sraz také zavítal, na jeden den, za volantem jsem strávil více času než na samotném letišti, což je pro někoho, kdo nejraději smrdí v garáži nebo se jede někam projet, ideální kombinace. Sraz tedy nemohu a nebudu hodnotit.

Rád bych tu ale zmínil, proč je logo Flat4.org uvedeno na propagačních materiálech VolkswagenFestu. Je to z toho důvodu, že Flat4.org podporuje vzduchem chlazené vozy a tato akce má vzduchem chlazené návštěvníky. Nejde tedy o zcizení loga nebo tak podobně, jde o záměrnou propagaci srazů od malých jednomužných po velké a čistě komerční akce. Flat4 je tu proto aby spojoval lidi se zájmen o staré vzduchem chlazené Volkswageny a nikoliv aby zde kluby selektoval na "hodné" a "zlé".

Nevím jak vy ale já mám posledních pár let tolik práce, že se uždibuji doslova každou minutu kdy se mohu věnovat VW. Proto mi opravdu vadí, když kterákoliv skupina lidi řeší své osobní spory přes flat4.org a deleguje na flat4 své svědomí a křivdy, případně do sporu zatahuje návštěvníky toho či onoho srazu jako rukojmí, místo toho aby si spor vyřešili mezi sebou.

Omlouvám se za výlev, muselo to ze mne ven. Kritiku oprávněnou i neoprávněnou, verbální i fyzickou přijímám po celou sobotu na PUS 2019(mimochodem akce zde také propagovaná)
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2019 - Volkswagen fest 2k19 - Hosín

Příspěvek od Vendelin »

Same, pošli mi na SZ logo Flatu, vyvěsím ho na Podmitrově, který je zde taky propagovaný. Bez tohoto fóra by byl život jaksi chudší.
Díky
Jirka Vendelín

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: 2019 - Volkswagen fest 2k19 - Hosín

Příspěvek od Pětišroub »

Sraz na Hosíně do kalendáře našich VW srazů prostě patří. Kdo si chce zasprintovat na letištní dráze a celkově strávit víkend na srazu s kvalitním zázemím, je to to správné místo. Kolik tam je, nebo bude vzducháčů, záleží jen na nás, organizátor je připravený nám jít na ruku abychom se tam cítili pohodlně.

Že už to není sraz pouze aircooled VW, je škoda, ale čistě ekonomicky jsem si jistý, že bychom si tuhle parádu na letišti jako broukaři nemohli finančně dovolit.

nepovinná část příspěvku:

Já už bych se k tomu ani nevyjadřoval, kdyby horlivý moderátor předevčírem celý topic o Hosíně zcela nesmazal. To mi trochu hnulo žlučí, protože flat byl vždy pro všechny. Centrální místo pro domlouvání, prodej a debatu, bez rozdílu.

Je obrovská škoda, že si kluci z budějovického klubu dostatečně nevyprali špinavé prádlo s bývalým předsedou mezi 4 zdmi a namísto toho tahle toxická záležitost otrávila českou aircooled scénu, a celé to je jedna telenovela na pokračování.

Je škoda, že nejvíc drakobijců povstalo zejména z řad těch, kteří o tehdejší situaci vědí prd, stejně jako třeba já. Vznikají legendy, báje a pověsti.

Vcelku mě šokovalo, když jsem se do ucha dozvěděl z úst dvou našich známých broukařů/busařů, že by na Hosín klidně i jeli, ale nestojí jim za to to pak od kamarádů dostat sežráno. Dámy a pánové - bravo - tohle se povedlo.
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Volkswagen Club
Příspěvky: 18
Registrován: 19 črc 2017

Re: 2019 - Volkswagen fest 2k19 - Hosín

Příspěvek od Volkswagen Club »

Zdravím vás,
rád bych vám touto cestou za celý organizační tým poděkoval za vaši účast na letošním ročníku Volkswagen Festu.
Jsem rád, že jsem na letištní ploše viděl i hodně veteránů. Celkem už vás tam bylo okolo 150. Což je skvělé číslo a doufám, že se v následujících letech bude jen a jen zvyšovat. :o Byla to skvělá akce a už teď víme, že se další ročník uskuteční od 28. - 30. srpna, a tentokrát už tam těch tisíc aut naskládáme. Fotky jsou již nahrané na Facebooku Volkswagen clubu :
https://www.facebook.com/pg/volkswagenc ... 4668299474

Ještě jednou děkuji moc a zase za rok :)
Přílohy
DSC08321.jpg
DSC08708.jpg
DSC09039.jpg

Zamčeno