2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
máchal
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 457
Registrován: 11 led 2008

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od máchal »

=D> =D> =D> =D>
Jako napoprvé...klobouk dolů!!! Bylo u vás moc fajn,díííky!!!! Budu se těšit opět za rok.

Máchal

lális
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1539
Registrován: 24 srp 2009
Bydliště: Tábor zdraví venkov

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od lális »

Bohužel se nebráním srovnání se sprintama na Vítkově nebo v Modřanech.

Připadal jsem si jako když nás někdo odstrčil a nechce se na nás nikdo koukat.Byli jenom broukaři,žádný lidi na čumendu,zvážil bych změnu místa.
Závody odsejpaly jak na páse,taky to bylo tím,že bylo málo závodících aut,ale zkusit něco mezi to klidně vložit.To už jen Janovi říkal ;-)
Jinak organizace byla celkem slušná na první ročník.
Sprinty ala Vítkov jsou vyzkoušené a není třeba nic měnit.
Počasí masakr,jsem spálenej na popel.
VW T-roc celkem pěkná kára.
Klobása výborná,malinovka taky,ceny velmi lidové.

Kdo váhal a nepřijel,tak prohloubil,za mě dobrý,za rok přijedu podpořit znova!!!!

Díky kluci
Přílohy
IMG_20180421_180846.jpg
Ideální majitel brouka,buggy,buse...a co dál??

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15179
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od Sam »

Za mne nej burza na vychod od Hannoveru :shock: privezl jsem domu vic kramu nez jsem vezl na letiste.
20180421_215147.jpg
Ad sprinty:Jsem rad ze se nekdo chytl vesla a tradice pokracuje....
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Jan
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2224
Registrován: 11 úno 2008
Bydliště: Červené Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od Jan »

Děkujeme za první reakce!
Vaše plusy nás potěší a mínusy nás inspirují. Postupně budeme reagovat na Vaše příspěvky.
Naposledy upravil(a) Jan dne 22 dub 2018, celkem upraveno 1 x.
Nejkrásnější pohled na svět je od volantu VW ...

VW Brouk Kolín www.vwbroukkolin.cz
Beskydsport Kempík (1981)
VW Brouk 1303 "Čert" (1975)

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od martin_100 »

Chválu jsem už pěl je čas na obrázky. Moc sem nefotil spíš nasával... atmosferu :wink:
spr1.jpg
spr2.jpg
spr3.jpg
spr4.jpg
spr5.jpg
spr6.jpg
spr7.jpg
spr8.jpg
spr9.jpg
A tady jeden uprchlík kterej má u mě vroubek... než jsem Pětiskrutkovi stihnul nadat do zasr**** praháka tak zbaběle ujel :lol:
Ahoj Jeníku :wink:
spr10.jpg

Uživatelský avatar
martin_100
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2560
Registrován: 01 srp 2007
Bydliště: Rybnice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od martin_100 »

A jedna spešl co na mě vykoukla v mobilu pro organizátora....
IMG_20180421_105011.jpg

Uživatelský avatar
nesteakex
Příspěvky: 126
Registrován: 10 zář 2013
Bydliště: Praha-západ (kousek od Prahy)

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od nesteakex »

velmi povedená akce, krásná organizace, počasí povedené, bylo by super když by si závody udržely tradici :-) JEN TAK DÁL.......škoda, že jen na kukačku, doufám že se příští rok dostavíme už s broukem a busem.
Přílohy
DSC08849.JPG
DSC08893.JPG
DSC08913.JPG
DSC08919.JPG
DSC08995.JPG
DSC08959.JPG
DSC09012.JPG
DSC08972.JPG

Uživatelský avatar
Suky
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 734
Registrován: 25 led 2008
Bydliště: Most

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od Suky »

Také pěji chválu na akcičku,moc se mi líbilo a držím palce v dalším ročníku =D> =D> =D> =D>
jak říká Hydraulik,já jsem jen Béčko

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od Herbie »

lális píše:Připadal jsem si jako když nás někdo odstrčil a nechce se na nás nikdo koukat.Byli jenom broukaři,žádný lidi na čumendu,zvážil bych změnu místa.
-přátelé, příště musíce víc plácat při vyhlášení, Lálisovi se zdály ty ovace malý, je potřeba větší dav .... příště musíte vzít sebou celou rodinu, babičky dědečky a nejlíp i nějaký stopaře cestou :)

-ad změna místa ... myslím že můžeme být rádi, že se Komeníkovi a spol podařilo sehnat vůbec nějaký místo.

-velmi mě pobavil komentář Lišáka. Cituji: "Když tu do příštího roku vyroste po obou stranách pořádný stromořadí, nebude to mít chybu"
Takže bych chtěl vzkázat organizátorům, až bude brigáda na sázení stromů, aby se mnou nepočítali :)

-velmi se omlouvám Samovi, že jsem ho v "bazaru" nechal samotného, vezl jsem plné auto dílů, ale poněkud neplánovaně mě bylo třeba i po skončení přejímek ... nicméně tleskám za ten úlovek rádia. To je pecka.

-zkouška brzd ukázala, že dobrá polovina startovního pole má brzdy spíš pro parádu .... ještě že ta dráha byla dost široká

-připálil jsem se slušně, ke stanku s cateringem jsem se nakonec vůbec nedostal, T-Roc jsem viděl prvně, ten parádní skákací hrad jsem nikdy před tím taky neviděl ..... asi příště přijedu zas :)
... a vůbec !

Uživatelský avatar
čáryfuk
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1586
Registrován: 15 srp 2006

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od čáryfuk »

Sam píše:Za mne nej burza na vychod od Hannoveru :shock: privezl jsem domu vic kramu nez jsem vezl na letiste.
20180421_215147.jpg
Ad sprinty:Jsem rad ze se nekdo chytl vesla a tradice pokracuje....
mooc pekny to

Uživatelský avatar
Pětišroub
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 19861
Registrován: 02 led 2003

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od Pětišroub »

martin_100 píše: A tady jeden uprchlík kterej má u mě vroubek... než jsem Pětiskrutkovi stihnul nadat do zasr**** praháka tak zbaběle ujel :lol:
Ahoj Jeníku :wink:
spr10.jpg
Do Pardubic na predvadecku novyho Indiana a pak na Vysocinu promitat pro verejnost, to se na me nesmis zlobit:)
"Mně se nesmí nikdo divit." (Pětišroub, 2016)

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od Milosak_1 »

Organizátoři, rozhodnout se, naplánovat sraz, sehnat adekvátní místo, sehnat sponzory, sehnat dobrovolníky, zajistit katering a WC, zvukaře, skákací hrad uplně mega záležitost pro děti, atd... za tak krátkou dobu a k tomu ještě první a tak velký sraz - hluboce smekám =D>

Jen tak dál [smilie=whistle.gif]

P.S. Lišáku, ještě jednou děkuji za opravu, máš u mně pivko
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

lális
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1539
Registrován: 24 srp 2009
Bydliště: Tábor zdraví venkov

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od lális »

Jen do mě,ale chci říct,že nikoho nekrituzuji ba naopak,jen řekl jak jsem se cítil,ovace nepotřebuju,compiho jsem sundal ve finále a to mi stačí k tomu,že jsem pořád rychlej,jak na nohách,tak v autě;-)
Ideální majitel brouka,buggy,buse...a co dál??

Honber
Příspěvky: 9
Registrován: 23 srp 2017

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od Honber »

Jinak za mě dobrý. Želváků výkon mě nezklamal a dokonce předčil mé naděje na jeho bedra vložené. Díky.
Naposledy upravil(a) Honber dne 22 dub 2018, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
bobo88
Příspěvky: 242
Registrován: 03 bře 2016

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od bobo88 »

Děkujeme za paradní sraz, díky že jsme ty naše vwečka protáhly :D =D> =D> .

Uživatelský avatar
dav.hruska
Příspěvky: 125
Registrován: 27 říj 2011
Bydliště: Liberec

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od dav.hruska »

Dekujeme ... libilo se nam..., =D>
David LBC Brouk 69

Uživatelský avatar
kominik
Příspěvky: 65
Registrován: 09 kvě 2015

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od kominik »

Kamarádi a VWpřátelé,
závod nám skončil a autíčka spokojeně odpočívají po jedné z prvních letošních jízd.
Chceme poděkovat všem divákům za povzbuzování a závodícím za úžasný zážitek plný běžeckého nadšení, napínavých okamžiků na brzdě a vyrovnaných soubojů v cíli. Velké díky patří Želvákovi za jeho chvíle u mikrofonu a Herbiemu za bystré oko při rozřazení aut do kategorií, a také všem ostatním pořadatelům a kamarádům, kteří nám umožnili sraz uspořádat!
Celý den bylo krásné počasí. Ale rosničku jsme asi ukecávali moc, protože kolem poledního to byla pekelná výheň. :)

A jak to vlastně všechno dopadlo? Sjelo se na 150 aut, z nichž bylo zhruba 100 vzduchem chlazených. Celkem 42 aut se postavilo na trať s nadějí na vítězství. Jak se říká, vyhrát může jen jeden. A kdo že to pro jednotlivé kategorie byl? Podívejte se sami! :)
Umístění - Runway 18.jpg
Jsme rádi za Vaše komentáře i věcné připomínky. Určitě na ně budeme reagovat, jen nám, prosím, dejte ještě trochu času, než vyložíme celý ten závodní karneval z aut. :) Navíc jsem musela kvůli práci na směny naklusat do práce, tak už se těším, až si konečně půjdu lehnout! :)

Lálisovi děkujeme za jeho komentář s nápady, co můžeme zlepšit! Určitě budou námětem dalších diskuzí. :)
Máte pro nás ještě někdo nějaké rady, tipy či postřehy, jak sraz vylepšit? :)

Fotografie a videa dodáme, jakmile se k nám od fotografů dostanou. Těšit se můžete na záznam z dronu a fotky z plošiny.

Za
VW Brouk Kolín
Kamča

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od Želvák Bob »

Tak ještě pár komentů za mě, a snad zítra přidám i nějakou fotku (přivezl jsem si náhradního mačkače foťáku).

1) Musím moc ocenit a poděkovat organizátorům. Jak už bylo řečeno/napsáno - heroický výkon který jednoznačně předčil očekávání. Klobouk dolů, dámy a pánové.

2) Děkuji OB za konstruktivní připomínky k mýmu pokusu o moderování akce - budu-li mít příležitost opakovat, určitě se jimi zkusím řídit. A musím pochválit diváky, že můj kostrbatý začátek přešli a nevypískali mě - Ondra na Vítkově (i v Modřanech) nasadil laťku za mikrofonem hodně vysoko. Takže - diváci - byli jste skvělí. Díky. A zpětně tím též musím ještě jednou poděkovat Ondrovi za ty roky u mikráku a ocenit jeho výkon.

3) Množství aut podle mě paráda - na první pokus supr - tak akorát. Podle mě to krásně zapadlo k zázemí a podmínkám, nikdo se nemačkal ani nehledal dlouho spřízněnou duši na pokec, taková pohodička. (alespoň mi to tak přišlo). Klobása super, nanuky taky, ceny skvělé a u sponzora limonáda (malinká, ale chuťově taky lepší, než by člověk čekal :-)

4) S diváky nevím - Lálisova připomínka má dvě strany mince :-) Uvažoval jsem, zda by něco zachránila v tomto směru spanilka, ale nejsem si jist. Dali jsme si pak výlet s Elvisem jen dvě buggy společně a když si představím to jet v koloně ... Ale zas tohle je hodně o naturelu.

5) Jediná "výtka" (když už bych měl hledat chybu na jinak skvělé akci) by směřovala k příjezdové panelovce. Tam mi muselo pár šroubků z buggy vypadnout :mrgreen:

Všechny jsem vás moc rád viděl (zima byla dlouhá) a těm, se kterými jsem nestačil promluvit se omlouvám, nebylo moc času :-) Tak snad příště.

Uživatelský avatar
Janek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 269
Registrován: 26 dub 2013

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od Janek »

Byla mi svěřena důvěra a tak bych chtěl poděkovat za všechny kdo jsme přijeli z Budějickýho klubu. Akce ač byla první v řadě byla skvěle zorganizovaná, nikdo ničím nestrádal a i děti si přišly na své. Všichni jsme si to užili moc pěkně a i to počasí se dalo :) :)
Velké poděkování pořadatelům, protože za tím vším je moc práce. Pokud bude příležitost, určitě přijedeme i příští rok.
brouk - brouk - brouk a busík :lol: :lol:

Uživatelský avatar
tarmara
mořský stařec flat4.org
Příspěvky: 880
Registrován: 14 zář 2013
Bydliště: Lissa an der Elbe

Re: 2018 - THE VW AIR COOLED RUNWAY - 21.4.2018

Příspěvek od tarmara »

Již od středoškolských let jsem pro Kolín neměl slušného slova. Letitá rivalita mezi nymburskými hokejisty a asijskými kozly udělala svoje.
Ale po sobotě musím říct, že i v těchto místech kolem Draslovky žijí i slušní, schopní a entuziastiční lidé. Dát "na první dobrou" akci, na které i já rejpal mám co dělat abych našel něco k rýpnutí....Klobouk dolů!!
Sice letos bez busa (mohl jsem si i bez startéru vyjet krásné druhé místo...), jen s dětmi na kukačku. Ale stálo to za to a už se těším na příští rok!!! Catering, lidi, Želvák, gumující černý karman na startu, vysokozdvižná plošina, pivíčko, krásná dráha, skákací hrad. A hlavně počasí! Po dvou letech Modřan, kdy měl člověk pocit, že není konec dubna, ale začátek března, jste zase nějak sehnali ono pověstné vítkovské počasí. Síce bez vítkovských stromů, ale i tak jsem nadšen.
Pokud bych si vůbec mohl dovolit něco co spíše berte jako konstruktivní kritiku: hodil by se širší sortiment jídla i s ohledem na děti - i když ty klobásky byly snad nejlepší co jsem na podobných akcích jedl. A šlo by příští rok odemknout letiště pro páteční předpárty-camping? A zůstat až do soboty? Bez cateringu, bez elektriky...
Díky moc všem organizátorům, a pokud to příští rok vyjde aspoň tak jako letos, tak si myslím, že máme zaděláno na moc pěknou tradici....
VW T2b "Zoran" (1977)
Kdyby mi to stálo, jako mi to visí, koupil bych si velkostatek u nás v Lysý!

Zamčeno