2018 - JARNÍ SPRINT 2018

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Uživatelský avatar
udeeska
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 7223
Registrován: 31 led 2009
Bydliště: Usti n.L.-Seattle WA

Re: JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od udeeska »

Tak nejak jsem si myslel,ze jednou navstim jarni sprinty.......
..po precteni artiklu od Oubicka jsem jen heknul, otevrel pivo a nalil prcka Becherovky.

...neni to o "hazeni flinty do zita" , je to o o boji s byrokraciji ,lidma vlastniho klubu a nejen to.

Lidi si prijedou na VW akci a nemaji potuchy co to stalo prace vse usporadat,ale nezapomenou si postezovat,jak organizatori udelali chyby tu a tam .
Dokazu se vzit do OuBiho a jeho kolektivu kuze. Po zdarenem VW show to pro lidicky organizujici nikdy nekonci, musi okamzite svolat schuzi a resit jak byli lidi spokojeni,kdo a proc si stezoval,kdo a zakolik vyrobi tricka pro nasledujici show,jakou barvu kdo to navrhne,kolik za to bude chtit,autorsky prava klubu, reklamni plakaty na danou akci, trofeje,kolik a jake kategorie...
....osobnimu zdravi to taky neprospeje a kde je Muj osobni cas se venovat vlastnim vwecem? ....

V nasem VW Cascade Kombis klubu s vice jak tricetiltou tradici je to obdobne. Po kazdem ukonceni show okamzite zacina marathon schuzek jednou mesicne,kde se resi jak, kde a co...jako treba pojizdne restaurace (at uz jidlo,nebo kafe), v neposledni rade I mobilni toalety.....
...proste hruza :D ...v poslednich trech letech organizuji parkovani Swap meet=bazaru, kdy se sejde kolem sedesati automobilu,at uz jednotlivych,nebo s privesy na omezenem prostoru jako je skolni hriste....nemaj me radi, kricim na ne, ale odmenou mi je,ze vetsinou po hadkach mi daji za pravdu...
... smutne je, ze jako organizator ani nemam bohuzel cas si prohlednout bazar, po trihodinove organizaci jsem stale k dispozici na kratkovlne vysilacce jestli je to zapotrebi a to jeste musim bezet se dvema kolegy najit "The Best" ponorku a busa v jednotlivych kategoriich pro ceny.
.......premyslim v poslednich letech se na to vykaslat a jen si uzivat jako navstevnik, ale bohuzel starsi clenove rezignuji, jsou unaveni, nebo jdou do duchodu a show potrebuje nejmene 70 dobrovolniku #-o ..

......tak to jen male zakulisi problemu, nemluve o tom,ze stari VW klasikove v okoli postupne zaviraji VW kramy a dilny, uz ani nemuzu jit koupit remen dynama,musim si dily objednat pres nejakou Mototechnu......
Vwase nocni sichta...

Uživatelský avatar
Kůča
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2660
Registrován: 05 úno 2010
Bydliště: Teplice

Re: JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od Kůča »

Tak to mne velice mrzí.Děkuji všem pořadatelům a lidem kteří tento pěkný sraz vždy uspořádali.Bylo to takové to první vylítnutí po zimě z garáže,a kochání se za volantem.Ještě jednou díky a budu se těšit že vás všechny potkám na nějakém tom jiném srazu.
Až mě za to doma vyhoděj,tak budu kempovat celoročně.

Uživatelský avatar
Jan
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2224
Registrován: 11 úno 2008
Bydliště: Červené Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od Jan »

Díky moc za ty nádherné vzpomínky a zážitky. Něco končí a třeba něco začíná ...
Chápu rozhodnutí organizátorů to skončit, bojovat proti úřadům je někdy marný boj.
Nejkrásnější pohled na svět je od volantu VW ...

VW Brouk Kolín www.vwbroukkolin.cz
Beskydsport Kempík (1981)
VW Brouk 1303 "Čert" (1975)

Uživatelský avatar
liba
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1027
Registrován: 08 srp 2010
Bydliště: Black Village u Vodňan

Re: JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od liba »

Škoda budu se snažit to nějak vstřebat

Uživatelský avatar
Želvák Bob
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1931
Registrován: 14 zář 2003
Bydliště: Brno - centrum

Re: JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od Želvák Bob »

Co na to napsat?
Ondro - všem - celýmu týmu a všem kdo se na tomto sraze podílel moc děkuju. Za všechny ty roky, spoustu práce a odříkání.
Chápu vaše rozhodnutí - i když to bolí.

Každý rok jsem se na tento sraz těšil, a dá se říci, že mne nikdy nezklamal (až na počasí v Modřanech) :twisted:
Byl to první sraz kde jsem stál na startu závodu, první sraz kde jsem vyhrál se svým prvním broukem, i zatím poslední sraz se kterého jsem si odvezl první cenu s buggynou (nj, už je to dlouho minulý rok 2013).
Sraz, kde jsem od roku 2013 nebyl přítomen jen jednou (prasklá páka vypínacího ložiska spojky - kousek od Vítkova), sraz kde jsem startoval postupně krom busů ve všech autech co jsem měl a navíc i ve dvou půjčených :-) A když jsem neměl čím jet, aspoň jsem přijel na čumendu.
Závody přinášely maximální adrenalin a potěšení a to díky celé své koncepci, která mi bude hodně chybět.

Stejně tak mi ovšem bude hodně chybět to první jarní setkání české VW scény, kdy všichni natěšení dlouhou pauzou jsou k sobě milí a vstřícní. Loňské hádky zapomenuty, letošní se ještě nestihly odehrát - prostě krásný den v matičce měst.

Přeju vám všem krásné svátky a přes jistě trochu nostalgické hořkosti z tohoto rozhodnutí vám přeji radost. Radost z dobře udělaných srazů, radost z naší radosti. Máte na co být hrdí. Tak ještě jednou, naposled, před vámi všemi klobouk dolů.
Díky.

Uživatelský avatar
MISA
Příspěvky: 102
Registrován: 08 dub 2010
Bydliště: Praha 5

Re: JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od MISA »

Srdečně děkuji všem organizátorům za sebe, za Luci i za Natálku.
Jarní Sprinty zůstanou v našich vzpomínkách již navždy!
DÍKY =D> =D> =D>
Michal

Uživatelský avatar
Lucas
Příspěvky: 74
Registrován: 02 čer 2008

Re: JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od Lucas »

Po delší době jsem vlezl na flat a hned první zpráva taková jobovka....:(
Díky za všechny proběhlé ročníky, kterých jsem se měl možnost zúčastnit. Byly to moje nejoblíbenější srazy, Vítkov byl vždy famózní!
Vždy mě to donutilo vykopat auto z pavučin.....
Nicméně organizátory absolutně chápu.

Uživatelský avatar
threeseven
náhodný kreativec
Příspěvky: 2548
Registrován: 13 led 2003
Bydliště: Za Vídrholcem doprava a ještě kousek
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 - JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od threeseven »

Díky, bylo to boží!
=D>
I don´t want to start any blasphemous rumours but I think that God has sick sense of humor
and when I die I expect to find him laughing...

Uživatelský avatar
lobovsky
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1518
Registrován: 22 čer 2010
Bydliště: Malinovo

Re: 2018 - JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od lobovsky »

:shock: Aj napriek tomu. že som bol len na pár ročníkoch, ... zážitok vždy fantastický. A keď sa mi časovo nepodarilo, vždy som s radosťou sledoval čo sa udialo a ako bolo úžasne. Taktiež to bola pre mňa príležitosť na pár dní nasať atmosféru Prahy, nakoľko za normálnych okolností na to "nebol čas".
Veľké poďakovanie celému tímu za prácu a čas, ktorý pre to obetovali a napriek všetkému mám pocit, že do budúcna ešte niečo vymyslíte :idea: , aby v kalendári zrazov nezostala jedna veľká diera. Ako sa vyjadril Máchal, pre mnohých ste boli to správne jarné prebudenie.
=D> =D> =D> =D> :-({|=
na svete je veľa ťažkých havárii, no najťažšia je zrážka s blbcom

Uživatelský avatar
Majka
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 417
Registrován: 18 čer 2009
Bydliště: u Kladna
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 - JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od Majka »

Ahoj a obrovské díky všem, co jste pro nás sprinty připravovali!

Je to rána, zrovna jsme s Anežkou plánovaly, že letos určitě pojedeme.
Po dlouhé době jsem se podívala na flat a chtěla hlásat, že zase bude na autě technická
a těšíme se na letošní první závody...ale rozumím tomu a za dosavadní sprinty moc děkuji.

Vždy jsem obdivovala, jak skvěle byly závody organizované, atmosféra, vše na jedničku.
Škoda, že se nám nepovedlo zavítat do Modřan, ale zase nemusím v hlavě srovnávat.
Děkuji za všechny sprinty co jsem zažila, každý byl báječný zážitek.

Těším se někdy někde na vwiděnou, Majka
jsem zabroukovaná

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: 2018 - JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od OB »

Za Žluté rukavice Vám velmi děkuji za projevy "soustrasti" :D .
Záměrně jsem nepřispíval, protože skutečně již dál Jarní sprinty pořádat nechceme a co kdyby jste nás ještě nakonec ukecali?!?
Rádi bychom Vás nasměrovali na podobný typ setkání viewtopic.php?f=12&t=20906, které samozřejmě podporujeme a to nejen účastí!
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
nesteakex
Příspěvky: 125
Registrován: 10 zář 2013
Bydliště: Praha-západ (kousek od Prahy)

Re: 2018 - JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od nesteakex »

JÉÉÉÉ to je ale škoda, že už nebudou jarní sprinty :-( pro mě to byl opravdu velikánský zážitek na který budu do smrti vzpomínat :-) . Můj první závod a ještě v Praze a na Vítkově. Ve sprintu jsem měla soupeřku :-) a další zážitek spanilka Prahou :-) né že by byly srazy v Modřanech ošklivé, ale už moc nevycházelo počasí. ale jinak supr čupr sraz... ale na Vítkově byl NEJLEPŠÍ .-) =D> =D> =D> =D> =D> =D> [-o< [-o<
KÉŽ BY TO ŠLO UDĚLAT, JEŠTĚ NA VÍTKOVĚ [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

díky moc za krásné vzpomínky, které si budu uchovávat ve svém srdci.
K.

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: 2018 - JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od OB »

Ještě chybí kytička karafiátů a můžeme nebožtíka uložit. :D
Moc děkuji i za chválu.
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
Jan
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2224
Registrován: 11 úno 2008
Bydliště: Červené Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018 - JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od Jan »

OB píše:Ještě chybí kytička karafiátů a můžeme nebožtíka uložit. :D
Přeci jen sprinty byly o té rychlosti :lol:
Nejkrásnější pohled na svět je od volantu VW ...

VW Brouk Kolín www.vwbroukkolin.cz
Beskydsport Kempík (1981)
VW Brouk 1303 "Čert" (1975)

Uživatelský avatar
OB
Dr. Přípraveček
Příspěvky: 3152
Registrován: 14 kvě 2004
Bydliště: skoro Praha

Re: 2018 - JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od OB »

Moc dobrý, jenom chyběli ty karafiáty! :D
Co přijde dál???

Uživatelský avatar
Petr Marek
Příspěvky: 42
Registrován: 03 srp 2014
Bydliště: Praha - Kunratice

Re: 2018 - JARNÍ SPRINT 2018

Příspěvek od Petr Marek »

Soumrak nad Vítkovem. Žádný Brouk, žádný Bus. Krásné vzpomínky však zůstávají. Děkuji přátelé, že jsem měl to štěstí být při tom.
Vítkov.JPG
Petr Marek ~ p_marek@email.cz ~ 603793424 ~ VW Golf Cabrio '99 ~ Volvo 240 kombi '93 ~ Volvo 240 sedan '90

Zamčeno