2016 - Veteráni na Pláži

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
myclassicrideeu
Příspěvky: 19
Registrován: 30 bře 2015

2016 - Veteráni na Pláži

Příspěvek od myclassicrideeu »

Zdravím všechny!

Obrázek

Už druhým rokem je tu festival krásných aut, skvělého jídla a plážové zábavy Veteráni na Pláži! :D

Obrázek

Ve čtvrtek končí online registrace posádek a exponátů, tak je neprošvihněte. Na místě to zase bude boj, pokud vůbec ještě nějaká volná místa zůstanou ;)

Pokud byste nevěděli o jakou akci se jedná, tak tady je video z minulého roku
http://vimeo.com/149400863

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Andy »

Nejvetsi srazovy zklamani co jsem za svoji vzduchem chlazenou "karierou" zazil! Prachsprosta smejdska akce! Bylo to pouze o tom jak dostat z lidi prachy pod zaminkou ze se jedna o veteranskou akci. Pan Ondrej Hajek by se mel nad sebou zamyslet! Nebo se na to priste vys.... vybodnout....

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Herbie »

Andy trochu prehani
Ano nejake zasadni chyby tam byly, ale jinak to bylo celkem Ok
... a vůbec !

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Andy »

Honzo, uprimne.... Prijde ti ze to bylo v poradku? Organizace: co to je? Vysoke poplatky: za co? Komunikace s ucastniky, program, aktivity,.... nula!

Pozvat si tam food trucky za najem to umi kazdy, nebo napriklad chtit poradat prezentaci grillu (kteri to pred konanim radej zabalili): super zabava :? , leda ze by tam freestylovali se stejkama, predem zaplatit 150,- za stravenky kdyz jidlo tam stalo do 100,- (takze 100,- za jidlo, 50,- do kapsy), 400,- za parkovani mezi exponatama (kde, co, jak?) kdyz nakonec parkujes mezi autam co neplatili ani vyndru. Co si fakt myslis ze prehanim? Lidi drzkujou za vlezny na Attack ktery je nizsi ale alespon se tam neco deje, za ty prachy neco dostanes, a tim nemyslim materialne, nejezdime na srazy aby jsme dostali neco zadarmo ale abychom za ten cas, benzin a volno neco zazili a si uzili. Sraz za ktery zaplatis ucastnicky poplatek ti musi neco dat kdyz za to platiz penize, to si muzes jinak udelat grilovacku a chlastacku nekde u vody.

Je mi lito (nebo vlastne ani neni) ale tohle byla prachsprosta rejzovacka, nic vic!

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Andy »

Navic jsem Ondrejovy Hajkovy ("organizator") napsal vcera dopoledne email na ktery se jeste stale nevyjadril. Pred srazem jsme spolu komunikovali takze je funkcni.
A aby si nekdo nemyslel ze jsem sam ktery si mysli ze to opravdu nebylo v poradku tak tady jsou ohlasy na Facebooku Veteranu na plazi
https://www.facebook.com/events/1271264 ... _tab=posts

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Herbie »

Za 150 jsem dostal stravenky dve v celkove hodnote 200 kc

Souhlasim ze tech 400 za exponat byl ulet

Na to grilovani jsem se ptal a problem byl nasledujici
Firma c1 zapujcila vybaveni
Firma c2 mela grilovat ale pry vubec nedorazila

Chybejici speaker co byl minule a staral se o informovani navstevniku byl podle me nejvetsi problem

Dopoledne to bylo v pohode, to vse probihalo i hlasatel byl
Ale tos tam nebyl ty

Pak se odstartoval zavod

Po dojeti zavodu to ale umrelo a uz se nic moc nedelo
Cekani na vyhlaseni vysledku bylo dlouhy
... a vůbec !

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Andy »

Zadal jsem v emailu o navraceni tech 400,-, s principu! Ticho po pesine...... To neni uplne ok!!!

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Herbie »

Hele Andy mám dotaz ...
Ty jsi ten kupon na jidlo jsi platil extra ?
nebo byl započítán v tech 400,- Kč poplatku za "exponat".

Protože na webu měli toto a zajímá mě jak to bylo ve skutečnosti.
exponat.png

Účastnící závodu platili tyhle kupony zvlast .. viz platební propozice
platby.png
platby.png (7.37 KiB) Zobrazeno 8897 x
... a vůbec !

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Andy »

Co se tyce poplatku za exponat, dostal jsem ho jako soucast tech 400,-, to ano, ale ti co se zucastnily zavodu (a ja se zavodu zucastnil s jinym vozem) si to mohli koupit zvlast, kupon za 150,-.

A kdyz uz jsme u toho, jakozto vystavovatel exponatu, nedostal jsem nic ze seznamu ktery uvadis vyse, tedy mimo toho podelanyho zradylka..... To bylo docela drahy jidlo na tacku! :evil: Auto proste stalo na verejnem parkovisti mezi dalsima autama kteri s vystavovanim nemeli co delat ani co k docineni, bez slibenyho oznaceni, ci ceho koliv...

Uživatelský avatar
venca101
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1561
Registrován: 19 čer 2009
Bydliště: Jižní Morava

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od venca101 »

Hele, tak na druhou stranu se ten sraz aspoň konal... To já jel na víkend na sraz a ten se vůbec nekonal. To je myslím horší :D

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Herbie »

Andy píše:ale ti co se zucastnily zavodu (a ja se zavodu zucastnil s jinym vozem) si to mohli koupit zvlast, kupon za 150,-
nemáš pravdu ... posadky měly 2 kupony v hodnotě 100 + 100 za celkem 150 kč dohromady
... a vůbec !

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Andy »

venca101 píše:Hele, tak na druhou stranu se ten sraz aspoň konal... To já jel na víkend na sraz a ten se vůbec nekonal. To je myslím horší :D
To se Venco hodne pletes, to radej at se nekona nez aby jsi mel pocit ze z tebe nekdo dela vola

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Andy »

Herbie píše:
Andy píše:ale ti co se zucastnily zavodu (a ja se zavodu zucastnil s jinym vozem) si to mohli koupit zvlast, kupon za 150,-
nemáš pravdu ... posadky měly 2 kupony v hodnotě 100 + 100 za celkem 150 kč dohromady
Fajn, dobra, budiz. Co ty podelany exponaty? Sam rikas ze to byl ulet. Proc mam za to nest nasledky ja? Organizator se ma postavit, uznat chybu a snazit se ji napravit.

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Andy »

To co potvrzuje ze se k tomu organizator nepostavy, nevyzvetli a neprijde s resenim je fakt ze tu pred chvili byl prihlasenej (myclassirideeu), zrejme si to precetl.................. a zase zmizel. Tomu rikam koule!!

Viz "naposledy aktivni" http://www.flat4.org/forum/memberlist.p ... le&u=41123

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Herbie »

Andy píše: Fajn, dobra, budiz. Co ty podelany exponaty? Sam rikas ze to byl ulet. Proc mam za to nest nasledky ja? Organizator se ma postavit, uznat chybu a snazit se ji napravit.
Ted me tak napadlo ..
- zucastnil ses závodu s jednou z posadek
- startovné jsi neplatil
- projetý benzin si neplatil
- dostals poukaz na jídlo za 100 kč
- a chceš vrátit 400,- za exponát

to jsou panečku následky ....

já vůl to zaplatil celý a ještě projel benzín v závodě a nic jsem v sobotu nevyhral :)
žádám vrácení všech peněz, úhradu benzínu ...... a hlavně trvám na opakování ceremoniálu :)
... a vůbec !

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Andy »

1. Startovne se plati za auto, ne za pasazery a je jedno kdo ho platil, treba to bylo napul, co ty vis
2. Orientak se jezdi ve vice lidech, to je jeho podstata
3. Benzin jsem platil abych tam dojel a zase odjel, ale to se da predpokladat. Benzin za zavod? Tady to treba taky bylo napul, ale o to nejde, zavod neodjedes na vzduch.
4. Poukaz na jidlo je soucasti poplatku, ja se o to nezadal, stejne bych si to jidlo koupil i kdyby poplatek byl za 300.-

To ze jsi to zaplatil celi je tvoje volba, ze jsi nic nevyhral tvoje blbost

Ja jsem platil za neco co jsem nedostal. Takze se to prosim nesnaz krkolomne obhajovat.

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Herbie »

smysl pro humor a ironii je ti fakt cizí :)

Nic neobhajuju, jen mě obecně sere když někdo plive špínu a ukřivděně fňuká.
Nedávno si někdo velmi podobným způsobem jako ty stěžoval na sraz v Trenčíně, taky jsem reagoval.


Tak jsme to probrali, chyby identifikovali, počkáme na vyjádření organizátora.
Tímto prohlašuji celou akci za skončenou ... odjezd :)
... a vůbec !

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od Andy »

Ty moc dobre vis ze ne Honzo, akorat tady z toho jsem nasranej. Nasranej z cechacsky vychcanosti, protoze jsem doufal v to ze mladsi generace to vymyti, ale to vypada ze nekteri to proste maji v genech

myclassicrideeu
Příspěvky: 19
Registrován: 30 bře 2015

Re: 2016 - Veteráni na Pláži už klepou na dveře!!

Příspěvek od myclassicrideeu »

Andy píše:Ty moc dobre vis ze ne Honzo, akorat tady z toho jsem nasranej. Nasranej z cechacsky vychcanosti, protoze jsem doufal v to ze mladsi generace to vymyti, ale to vypada ze nekteri to proste maji v genech
Zdravím Andre,

chtěl jsem zareagovat v klidu mailem až se po té dvoudenní akci trochu dospím a naberu energii (díky, že věříte tomu, že jsem robot, ale není to tak, občas potřebuji i já spát), nicméně, pokud to chcete takhle, prosím, jak je libo.

Jako zásadový člověk (vyjádření z vašeho mailu) jistě pochopíte, že přijet na akci asi 3 hodiny po uzavření registrací (které jsme mimochodem prodloužili ještě o půl hodiny) = propadnutí registrace.

I přes tohle a fakt, že jsme už měli zcela jiné povinnosti k řešení, jsem za vámi a Ondrou Bromem hned po zavolání přiběhl na parking, donesl startovní číslo, roadbook a žrádýlka (včetně toho vašeho), abyste mohli opožděně odjet závod. V tu chvíli jsem jednoduše zapomněl, že s Ondrou jedete také (nemůžu držet v hlavě všechno), tak jsem neměl tedy s sebou označení pro vašeho Brouka. SMS o vašem zpoždění jsem v telefonu neměl ač jsme na to upozorňovali v mailingu a Ondra mi to vzhledem k jeho potížím s motorem zapomněl zcela pochopitelně říct. Čekali jsme také na váš návrat, což mimojiné zdrželo počítání výsledků a vyhlašování.

Osobně jsme se po příjezdu zdravili a do očí jste mi neřekl jste ani slovo a po závodu jsme se, myslím, už neviděli. Řešit tohle 3 dny po akci na fóru je při vší úctě hrozně dětinské. Pokud vám jde o kartu exponátu a nálepku, rád vám ji dám, nebojte, mám ji v krabici mezi nevyzvednutými. To, že vás v průběhu závodu už neměl, kdo uvítat na registračním stanu a navést by s prominutím pochopilo i malé dítě.

Je to jako kdybyste si koupil zájezd a na odjezd dorazil o 3 hodiny později. Nikdo na vás čekat nebude a nikdo vám nebude vracet peníze za místo, které by jinak mohl využít někdo jiný.

Ondra

Andy
aircooled cheerleader
Příspěvky: 3583
Registrován: 12 kvě 2004

Re: 2016 - Veteráni na Pláži

Příspěvek od Andy »

Takze a zkratka:

Zdravim Ondro,

To ze jsme prijeli o 3 hodiny pozdeji je z duvodu poruchy jednoho z vozidel z nasi kolony 4 aut. Jelikoz se jedna o "veteranskou" akci tak se s tim ta ze siroka predpokladat, jezdime ve starejch kramech a casto se v nich z tohoto duvodu neco poroucha. Nevim jestli Vam to je znamo.

SMS jsme neposilaly jelikoz jsme meli jiny starosti, za to jsme poslali napred jedno z vozidel aby Vam posadka oznamila predpokladane spozdeni. To ze u vjezdu/brany nebyl nikdo z poradatelu aby navadel prijizdejici ucastniky, to je Vas problem. Se zavodama to nema co delat, uplne stejne by to dopadlo i bez zavodu, nikdo z poradatelu tam proste nebyl a kazdy si tam delal co chtel. Timto nechapu za co jsem platil o 400,- vic nezli jini co parkovali okolo mne. To ze nekdo prijede pozdeji je snad v tomto pripade jedno.

Osobne jsme se zdravili a do oci jsem Vam rekl ze jsem zaparkoval "tamhle", jelikoz mi nikdo nerekl kam zaparkovat mam. Na to jste mi neodpovedel. Asi si to nepamatujete protoze jste mel hlavu plnou jinych veci. O nalepku, karticku, ci jine prkotinky mi nejde, jde mi pouze o princip. Kdyz uz neco poradam tak se postaram abych byl dostatecne organizovany k predejeti takovychto nedopatreni. To ze Vas bylo 2 je docela nezodpovedny ale Vase volba a rozhodnuti. Pak se nedivte ze nespokojenych je vice, viz FB.

S poznatku jinych ucastniku vim ze bylo uplne jedno jestli jsme dorazili vcas ci pozde. Parkovani stejne probyhalo halabala.

Detinske mi spis prijde ze jste se ozval az kdyz jsem to zacal resit verejne. V dobe placeni ucastnickeho poplatku jste komunikoval rychleji nez blesk, presto bych predpokladal ze jste toho mel vice nez kdyz uz je 2 dny po akci.

Nechapu proc to porovnavate se zajezdem. Zadny letadlo, autobus ci jiny dopravni prostredek jsem nepropasl a misto nikoho jsem nezabiral.

Andy

Zamčeno