2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

spolujízdy, afterpokecy, fotky a vše okolo
Zamčeno
Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od Sam »

Tak jsme již také zpět a je tedy čas na bilancování.
Promíchání vzduchem chlazených a moderních VW bylo pro mne přes jisté počáteční obavy příjemným zpestřením. Jistá rivalita např. na sprintech byla zdravá a musel to být krásný pohled jak staré káry dávají za uši moderním vozům. Koncept je to i pro mne zajímavý ale pokud se uvažuje o pokračování, mají organizátoři před sebou ještě mnoho práce.
Co mi na srazu scházelo byla projížďka po okolí. Spanilka, orienťák, výlet, cokoliv. Pro ty co neholdují komerčním prezentacím, nebaví je kemping a auta si za hodinu stihnou projít, sklouzávají brzo do pozvolné nudy.
U starých i moderních aut, zejména u vývojových řad, mi chyběly popisky se základními informacemi jako je rok výroby, generace, motor, atp. Tak jak jsem se já ztrácel ve vodnících, tak se jistě většina majitelů vodníků ztrácela ve vzducháčích. Rozšířit modelové řady o brouky, Karmany atp + je při parkování seřadit podle stáří by nemusel být takový problém. Kor když byly registrace předem a organizátor tak věděl, kdo mu na sraz přijede.
Malý tiskařský šotek který hlásal, že řada s KDF a nejstaršími VW jsou upravené/tuning vozy do roku 1970 beru jako roztomilý přešlap :D
Dále mi vadila změna programu během "hry". Sprinty byly psány od 10.00 hod, pak přišla informace že budou ve 12.00 a když ani v jednu odpoledne se nic nedělo, tak jsem raději vyrazil na výlet, než abych procamral čekáním na dvě sklouznutí na dráze celý den.
Když už jsme u sprintů, zauvažoval bych nad body které musel každý závodník podepisovat. Povinnost se při jízdě připoutat (ano, nemám bezp. pásy) stejně jako zákaz dětských spolujezdců mne a další nadobro vyřazuje.
Chyběla mi oldschool vítězná listina, včetně jmen a časů, připíchnutá napínáčkem na nástěnce (viz Herbieho komentář), naopak hodnotit jen 1. místo v kategorii mne nadchlo.
Koncert a ohňostroj beru jako nutné zlo které se u akcí tohoto typu očekává a vždy rozdělí publikum na ty kterým bude to či ono vadit.

Očekával jsem výrazně vyšší účast vodou chlazených vozů, snad se je podaří napříště lépe motivovat.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
pata
Příspěvky: 81
Registrován: 19 kvě 2013

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od pata »

Ahojky.Taky už sem doma a je čas dát vědět jak se akce libila: Musim řict že akce byla velice povedená i přes všechny pochybnosti ostatnich.Kluci Dekuju za pěkný víkend,zázemi a možnost vidět opět kamarády.Akce předčila mé očekavání. =D> =D> =D> Dát dohromady nás vzducháče a vodniky se ukázalo jako dobrý tah.navzájem sme si okukovaly svoje super auta, a vidět třeba sérii Golf Gti na mistě a poznat jedno z nich ktere sem opravoval-golf gti lll .To potěši.Diky. a navic tam dojelo plno brouků a busů,vč.Porsche ktere hodně lidi ještě nevidělo.....sprinty ,to je radost každeho se projet.
Příště lepši zařazeni do kategorii a kontrola úprav motorů !!! Jinak velka spokojenost a drzim palce na přišti rok. =D> =D> =D> Jen to nepřepálit...všeho moc škodi. A kdo tam nebyl ať lituje. :D Diky kluci. Zdravi Paťa

lális
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1539
Registrován: 24 srp 2009
Bydliště: Tábor zdraví venkov

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od lális »

Ok,kdyby to bylo takhle i příští rok,tak jedu zas.

Moje hodnocení:

Největší obavy z toho,ze tam mladý kluci s trojkou golfem ,co tam budou dělat bugr se nenaplnila.Až na pár brambor z polo klubu.
Spojení vzduch/voda ku prospěchu,rad jsem kouknul na hezký yountimery.
Celá sobota byla našláplá nějakým programem,to celkem šlo.
Chyběla spanilka.
Kromě nálepky na sklo žádná památka ani triko nebylo možno koupit.

OB na sprintech jako pán.
Rozdělení kategorii na hovno.
Vyhlašování pod nátlakem kapely stálo taky za prd.
A kapela,no nic,za ty prachy mohl být třeba bazén nebo nějaká vodní atrakce,jak pro děti,tak pro dospělé!!

Takže za rok zase...snad se organizátoři poučí.

Díky za sraz!!
Ideální majitel brouka,buggy,buse...a co dál??

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od pulenejksicht »

u mě dobrý , mouchy vyzobali rychlejší
a kdyby to většina majitelů vzducháču neignorovala a bylo tam víc vzduchovek tak by to bylo veselejší ..
jdeme frflat na flat ...

VWčko
Příspěvky: 18
Registrován: 22 črc 2016

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od VWčko »

Jsme zpátky i my. Úplně nejdřív ze všeho chci poděkovat VWšem, že jste přijeli. Prostě to bylo hrozně důležité pro to, aby se vůbec dalo přemýšlet o tom, že nějaká vize spolupráce oldtimerů a youngtimerů pod záštitou Volkswagenu vůbec má smysl. A už na místě jsme na to téma s pár lidmi mluvili a hrozně nás pozitivně nabíjelo to, že sami lidé ze "vzduchem chlazené scény" přinášejí nápady, jak takové spolupráce rozšiřovat, ne ji už neopakovat. Jak rozjet spolupráci mezi kluby, mezi pořadateli jiných srazů. Prostě ukázat, co všehno VW na kapotě znamená - historie, současnost, budoucnost. Že to je nejen o autech, ale o lidech.

Hned druhé poděkování letí za Vaše kritiky, pochvaly a reakce. Já budu chtít věřit, že lidé z vedení Volkswagenu, kteří na srazu byli, si odnesou to nadšení z Vás všech i do dalšího pokračování téhle myšlenky, že podobná setkávání budou chtít podpořit a třeba příště i více. A pak má Vaše kritika, Vaše námitky, obrovskou hodnotu. Samozřejmě i to, co se povedlo.

Většinu těch mínusů jsme řešili už na srazu. Jako by se to přepsalo přes kopírák z našich poznatků. Vyjádřím se trošku ke všemu, pokud Vám to nevadí. Minimálně proto, abyste věděli, že to vnímáme také.

- sprinty - ve finále jsem především rád, že se nakonec jezdilo, že se jezdilo na čas a že se vyhlásili vítězové. Rozhodně, pokud dostaneme příležitost příště, musíme 1/2 konceptu přepracovat. V tuhle chvíli víme to, co předělat. Věřím, že víme jak...a především...po víkendu už daleko více víme s kým na tom pracovat (a budu doufat, že ta spolupráce bude pokračovat). Ohromné poděkování patří Ondrovi. Obrovsky pomohl. Co se týče toho posunu v programu, tak v tomhle zasáhl bohužel nějaký informační šum - měli jsme dráhu zarezervovanou na sobotu (čímž jsme počítali celou sobotu), ale letiště počítalo s tím, že to bude jako v minulých letech a na dopoledne si nasmlouvalo lety, takže nás na dráhu ve finále nemohli pustit. Pak se samozřejmě nakumuloval čas, který jsme potřebovali na přípravu zázemí. Opět je to pro nás věc, která udělala velký problém, ale umíme ji do příště snadno vyřešit. Vyhlašovali jsme jen první místa kvůli tomu, že jsme se obávali, že při tom počtu kategorií by vše bylo příliš na dlouho a nikoho by to moc nebavilo. Přece jen to mělo být přes 50 pohárů... Výsledky na tabuli nebyly, ale kolega to dává dohromady alespoň zpětně a vyvěsíme to sem. Jen mu dejme nějaký čas.

- prolínání programu (v jednu chvíli více věcí) - s nájezdovou rampou a prezentací vozidel je to tak, že jsme jen realizovali něco, co známe hlavně ze zahraničí. Hrozně se nám vždycky líbilo to "show´n´shine", ale zároveň jsme se logicky báli, že u nás na tu rampu nikdo nebude chtít jet, že se bude chtít "pochlubit" jen málo lidí. V tomhle jsme šli úplně poprvé do něčeho pro nás zcela nového a proto jsme to raději překryli s jinou aktivitou v programu, aby případně nezůstala nevyplněná mezera...

- trochu s tím souvisí i spanilka - ta se nejela a troufnu si říct, že nepojede ani příští rok. Dokázali jsme ji realizovat cca pro 200 vozů a šlo to, ale cokoliv nahoru už je pro nás neakceptovatelné bezpečnostní riziko a organizačně je to dost napnuté. Prostě jsme si netroufli, přiznáváme. Pár lidí především s veterány přímo na místě toto rozhodnutí kvitovalo s odkazem na účast vodníků a nových aut, kteří prostě neznají specifika třeba brouka před sebou, jak mu svítí brzdová světla, a byli rádi, že nejedou spanilku, kdy za sebou mají nadupaný tdi s někým, kdo to nikdy nejel za volantem. Jiná věc je třeba orienťák. Ty už jsme pár let dělali, myslím, že bychom je zvládli a rozhodně je to něco, s čím bychom se chtěli pro příští roky vážně zaobírat

- srazové triko - pro každého, kdo na sraz dělal trička, tak ví, že hrozně moc záleží na počtu lidí a triček, které se budou kupovat/nechávat vyrábět. Byla pro nás varianta triko nedělat a udělat si přehled o tom, kolik lidí na takovou akci přijede nebo trika udělat a jít do velkého finančního rizika a trika pak prodávat třeba za nesmysl, aby se to zaplatilo. Předpokládám, že kolegové s trikem ale počítají na příští sraz. Asi z pár příspěvků mých cítíte, že jsme se snažili prostě nejít finančně do nesmyslu - cílem bylo všechno ustát a mít možnost pustit se do toho i v příštím roce

Bylo pro nás hodně důležité dokázat i letišti, že takovou akci můžeme zvládnout. Ono to s nimi není jednoduché. Je to skvělé místo na srazy, ale oni je hojně odmítají. Měli jsme spoustu restrikcí, spoustu podmínek, které jsme museli splnit. Dali nám tak trochu nůž na krk, abychom je přesvědčili, že lze u nich podobnou akci uspořádat a mít z toho pak vzájemně dobrý pocit. A vím, že tohle se povedlo. Od počátečních chladných reakcí a nedůvěry se postupně vše spojilo v perfektní spolupráci, a proto věřím, že jsme v tomto ohledu předchozím organizátorům ostudu neudělali. Loučili se s námi s úsměvem a zvali nás k návratu.

Snad jsem něco vysvětlil a objasnil. Pořád doufám, že se řada návštěvníků bude ochotna podívat na celý sraz jako na celek, kde se spojily věci tak, jak se povedly i s těmi, které se povedly ne podle našich představ. Že si každý dokázal vyzobnout něco, co ho pobavilo, kde byl spokojený. Celý sraz se totiž nechystal tak dlouho, jak bychom potřebovali. Když se k nám vůbec donesla informace, že Hosín by měl končit a než se nám povedlo připravit takový projekt pro Volkswagen, že byli ochotni do toho jít s námi, tak byl květen, červen. Kolegové se do toho zakousli a snažili se časové manko dohnat. Možná jsme až příliš dbali na bezpečí a komfort účastníků (viz některé body na formuláře na sprintech, předběžná registrace atd..., a pak se nezvládly doladit detaily jako třeba popisky u vystavených vozů. Vsadili jsme hodně na jednu kartu, kdy věříme, že Volkswagen se bude na celé akci podílet příště mnohem více personálně/organizačně. Že třeba nám zůstane na povedl organizace, místo, sprinty, zázemí, příjezd atd a oni se postarají o zábavu, soutěže, catering. Letos to bylo vše na našem malém týmu, který v neděli cca kolem třetí hodiny odpolední, těsně před odjezdem u balení vozů už také padal vysílením. Ale přesto jsme za to počasí rádi. :-). I za ty zkušenosti.

A zopakuji to znovu - za každé jedno auto jsme vděční. Finální počet byl 296 vozů značky Volkswagen v areálu (a pár koncernových) před areálem k tomu. Prakticky celý víkend jsem strávil na bráně a věřte mi, že každý ten mazlík, který najížděl na příjezdovou cestu v nás vzbudil úsměv a upřímnou radost. Nádherní brouci, skvělé ponorky a kulaťáky, hlasité buggy, vymazlená pola, nadupané golfy, raritní modely všech barev a užití. Hrozně jsme za to vděční. Nechtěli jsme bránu svěřit brigádníkům, aby se k Vám nikdo nechoval nevhodně a věděli jste hned od samého počátku, že jste vřele vítaní. Snad se to povedlo a zvládali jsme i fronty. ;-)

Omlouvám se za delší příspěvek, ale bylo toho hodně co napsat. Určitě je Vás ještě hodně, co máte něco na srdci i na jazyku. Budu to číst a vynasnažím se odpovídat.

Uživatelský avatar
Luke-Jeep
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1322
Registrován: 06 čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od Luke-Jeep »

Jsem rád za kladné ohlasy... Chtěl jsem dorazit alespoň na chvilku v sobotu, hned jak jsem odmoderoval na nedalekém srazu dopolednía první část odpoledního programu, ale nakonec mne zastavilo ono (pro mě a mou kolonku) šílené vedro... Ten japonec v busíkovi by se usmažil jak vajíčka :-( Dokonce mi pár místních volalo a zvalo za spokojeného pochvalování...

O to větší je mé přání do budoucna - ať se daří a budu se všemožně snažiti se příštího ročníku zůčastnit...


Apropos... Co se komu stalo na D1 před Prahou v nedělu? Zblikl jsem jen nějakou ponorku, ale myslím že se tam stálo ve složení 3ks starých VW a jedni blikající policajti...?
Debilní nick ale teréňáka u mě už nehledejte... teď už jen Porscheho vozítka... Brouček Speedster, T2 přechoďák Westy a winterwagen Porsche 944 II
dragbug.com team

Uživatelský avatar
elvis
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1226
Registrován: 28 bře 2006
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od elvis »

Rád bych poděkoval za fajn sraz. Myslím, že na to, že to bylo poprvé bylo vše zvládnuto velmi dobře.
Možná, že mnozí by to tak nedali ani napodruhé, či napotřetí. :oops:
Sám jsem nikdy sraz neorganizoval a proto smekám před každým, kdo se do toho pustí a zvládne to.
Uvědomuji si, že musí dát vše hodně práce, kterou však řadový návštěvník nevidí. A čím víc je vše v pohodě a vše klape, tím více to vypadá,
že je to vlatsně samozřejmé a že jde vše tak nějak samo. :mrgreen:
Moc zádrhelů jsem nepostřehl. :wink:
Měl jsem obavy ze dvou věcí. A to, že nebudeme vpuštěni, neboť jsem nás předem neregistroval a pak z toho, že to bude sraz převážně tuningový.
Obě byly neopodstatněné. Myslím, že je důležité dát novým věcem šanci a teprve poté hodnotit.
Což se předem nedá. Tedy alespoň já to neumím, takže jsme přijet jednoduše museli. :mrgreen:
Vpuštěni jsem tedy byli i bez registrace, přivítání bylo velmi milé a přátelské.
Co se týká vodou chlazených, rád jsem si je prohlédl. Spousty lidí si se svými auty dalo spousty práce. A to se cení.

Trochu dost jsem se ztrácel v programu. Většina věcí tam byla od 10:00 do 18:00.
Přiznávám ale, že mě vždy zahřálo u srdíčka, když novější VW dostalo od našich Käfermlejnků na prdel. :mrgreen:
Za co jsem ale nejraději je to, že jsem se mohl setkat a prohodit pár slov s lidmi, které znám a kteří jsou moc fajn.
Je to bezva pocit být mezi svými. Alespoň já to tak cítím. Sraz pro mě tedy není o tom, kolik je zde atrakcí,
ale kolik je zde pohodových lidí. Je to především o jejich setkávání v jeden čas na jednom místě. :wink:
Díky, že nám bylo umožněno se opět potkat. :)
Pokud bude sraz i v příštím roce, rád přijedu.
elvis
... do killa !

Uživatelský avatar
Skid
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 2002
Registrován: 25 dub 2007
Bydliště: Veselí nad Lužnicí a Pha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od Skid »

Luke-Jeep píše: Apropos... Co se komu stalo na D1 před Prahou v nedělu? Zblikl jsem jen nějakou ponorku, ale myslím že se tam stálo ve složení 3ks starých VW a jedni blikající policajti...?
To byl asi Kuca a jeho rupla remenice. :-(
VW Brouk alias Walda (1956)
VW Brouk 1600i "Black Frog" (1996)
VW T2a "Tommy" (1970)

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od Sam »

Skid píše:
Luke-Jeep píše: Apropos... Co se komu stalo na D1 před Prahou v nedělu? Zblikl jsem jen nějakou ponorku, ale myslím že se tam stálo ve složení 3ks starých VW a jedni blikající policajti...?
To byl asi Kuca a jeho rupla remenice. :-(
Řemenice dynama nebo na klice ?
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
pulenejksicht
ex beetleboy
Příspěvky: 5886
Registrován: 19 kvě 2004
Bydliště: vwšudezdejší

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od pulenejksicht »

klasický severský zvyk trhat vrchní řemenice za jízdy ..a to před jízdou kontroloval klíňák a měl ho volnej až skoro moc
nerozumím tomu ..
jdeme frflat na flat ...

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od Sam »

pulenejksicht píše:klasický severský zvyk trhat vrchní řemenice za jízdy ..a to před jízdou kontroloval klíňák a měl ho volnej až skoro moc
nerozumím tomu ..
Volný klíňák, velké vibrace, vibrační koroze a následný lom. Kor u řemenic na 36mm klíč. Uctím zničenou řemenici minutou ticha. Je již už málo. [-o<
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
Milosak_1
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 3735
Registrován: 15 říj 2007
Bydliště: Eribov 412
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od Milosak_1 »

[smilie=offtopic.gif]
lális píše:OB na sprintech jako pán.
Kauly píše:klobouk dolů před OB , jakým stylem komentoval a jezdce organizoval
Herbie píše:komentáře ke sprintům se zkušeně chopil OB, další dobrá volba
OB jako moderátor sprintů = vždy spálené ksichty, jak on to ten kluk dělá ?
Komu se nechce, hledá důvod.
Kdo chce, hledá způsob.

Šíša
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 4078
Registrován: 28 srp 2006

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od Šíša »

Tak neco mi rika, ze tam Kuca nema standardni motor, tudiz to prasklo no :D

Uživatelský avatar
Janek
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 269
Registrován: 26 dub 2013

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od Janek »

Chci se zeptat na jednu věc. Podle dostupných informací se letošní Hosínský sraz vzduchovek nekonal s tím, že se bude konat obrok. Pokud dobře rozumím kontextu příspěvku organizátoru letošního náhradního srazu, tak to vypadá, že by chtěli realizovat tento sraz i příští rok??? Znamená to tedy, že pokud se naplní původní plán vzduchových aut z Budějk a budou organizovat sraz jak ho všichni za posledních deset let známe na Hosíně příští rok, budou potom srazy na Hosíně v roce 2017 dva???

Děkuji za případné vysvětlení.
Naposledy upravil(a) Janek dne 31 srp 2016, celkem upraveno 1 x.
brouk - brouk - brouk a busík :lol: :lol:

Uživatelský avatar
liba
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1027
Registrován: 08 srp 2010
Bydliště: Black Village u Vodňan

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od liba »

To je právě ta nedostatečná domluva ach jo?

Uživatelský avatar
Vendelin
stálý inventář fóra flat4
Příspěvky: 1258
Registrován: 08 led 2010
Bydliště: Brno

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od Vendelin »

Jak říká klasik: "Kdo chvíli stál, již stojí opodál". Krade se všechno, tak proč nekrást srazy?
J.

Uživatelský avatar
Sam
vintage patolog
Příspěvky: 15178
Registrován: 24 říj 2003
Bydliště: nowhere
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od Sam »

Preji vsem zucastnenym at vse resi s klidnou hlavou a otevrenou mysli. Pratele jsou na obou stranach, vazim si jejich prace i rozhodnuti. Nejen mne ale soucasny stav dostava do situace kdy prijezdem na jeden sraz se stavam "zradcem" v ocich druheho spolku. Pevne verim v dohodu a zakopani valecne sekery protoze jinak je asi opravdu lepsi zustat doma v garazi a rovnat vw dily.
May/1955 Ovali (typ 1/13)
Aug/1950 Brezel (typ 11c)
Jan/1950 Brezel (typ 11a)
Jul/1948 Brezel (typ 11)
Jul/1965 P912

Uživatelský avatar
JARIS
zasloužilý harcovník fóra flat4.org
Příspěvky: 378
Registrován: 21 čer 2004
Bydliště: Studenec TR

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od JARIS »

Přátelé byl to skvělý sraz,souhlas s plusy i mínusy.A Jak se říká tréning dělá mistra,v dalších ročnících to bude jenom lepší a lepší.Za mě,určite podpořím svoji účastí i další ročníky.Děkuji organizátorům a všem co měli s tímto srazem co společného za krásný víkend. =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

VWčko
Příspěvky: 18
Registrován: 22 črc 2016

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od VWčko »

První videa ze srazu už jsou na světě. Mrkněte na:

1. Video Tomáše Perzla z dronu:
https://www.youtube.com/watch?v=KeEVMGE-YHg

2. Video od HorizontFull:
https://www.youtube.com/watch?v=jnTFoXhJ62U

Do přílohy přikládám i časy jezdců...
Přílohy
CasyJezdcu.jpg
Naposledy upravil(a) VWčko dne 31 srp 2016, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Herbie
zlej moderátor
Příspěvky: 13943
Registrován: 18 led 2003
Bydliště: Praha

Re: 2016 - letiště Hosín u Č. Budějovic - 26. - 28. srpna

Příspěvek od Herbie »

cheche .. vidím se ve výsledkové listině, přestože jsem nezávodil :)
... a vůbec !

Zamčeno